ל"ג בעומר - בקשה מאוהבי בעלי-חיים - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל"ג בעומר - בקשה מאוהבי בעלי-חיים

shuy

Recommended Posts

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היום ל"ג בעומר ולכן אני מקפיץ את הדיון הזה. אם אתם רואים פסיכופט זורק חיה כלשהי לאש, אנא פנו למשטרה או לאחד מארגוני בעלי החיים.

+1

ותוסיפו לזה פנייה אישית עם האגרוף שלכם לתוך הפנים של הפסיכי הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר עוד לפרש את זה? תראה לי ילד חרדי אחד ששורף בעל חיים חי, טוב !??!#$%%%%!#^@^$@%@!!!!!!!!!!!@#!@$%#@^%$^&#%^#$%

שמע אני בטוח שקיים

אבל מה שהטמבל שרשם את זה לא מבין

שההכללה שלו, שמקורה בגזענות לשמה, שכן "ילדוסים" - כולם!, משמידים חיות בלג בעומר, ועוד זה מנהג

מה שלא מובן, שהוא לא ציין שרבים המקרים בקרב הרבה אוכלוסיות, ולהזכיר אוכלוסיה אחת, לצרף לה שם גנאי

ועוד להגיד את זה בחוסר ראיות, זה מקרה עצוב של עוד שטוף מוח

אבל נותיר לשירותי הרווחה לטפל במקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקומך היית נזהר. אין צורך לקלל.

קראת בכלל את ההודעה?

מה קרה? כולה אמר דפוק.

ראיתי אינספור פעמים את מילפרוד קיוביקל אומר לאינספור אנשים 'מפגר, דפוק, אידיוט, מטומטמם' וכו' וכו'.

ומתאר לעצמי שעוד מנהלים למיניהם.

אל תתממו לי פה על כל מילה מסכנה - הוא קרא לי דפוק, אותך לאמא :'(

ולגבי השריפת , נראה לי הזוי לגמרי. בחיים שלי לא ראיתי דבר כזה.

אם לא היו ראיות חד משמעיות הייתי חושב שכל העניין מפוברק.

מוזר ביותר, חולני ופשוט מזעזע.

והאמת?

שנמאס לי מהגזענות בפורום הזה כלפי היהדות. לא פחות מזעזע מנושא הת'רד.

פשוט לא יכול לשמוע יותר את כל הגויים הישמעאלים(שאני מתאר לעצמי שרובם עלו לארץ, לא ינקוב במילה רוסים).

כל דבר מייחסים לדוסים דוסים דוסים דוסים. חלאס עם השנאה כלפי מה שאתם. אתם פשוט לא מבינים דבר מה ביהדות ואם הייתם מבינים הייתם סותמים את הפה שלכם.

במידה מסויימת השנאה שלכם כלפי דוסים לדעתי מתבטא בשנאה כלפי המדינה עצמה כי היא יהדות, זה שעלו לכאן גויים שמתיימרים להיות יהודים - רק תיעב את המדינה שלנו.

בושה!

ולחכם הגדול שהצית את הנושא לגבי הדוסים, אין לך בכלל זכות דיבור כלפיהם. אתה לא מתקרב למיליונית מהרמה שלהם.

כשתעשה מצווה או שתיים תחזור לפה. הם יותר בני אדם ממך זה בטוח, ושלא נדבר על הדרך ארץ שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני בטוח שקיים

אבל מה שהטמבל שרשם את זה לא מבין

שההכללה שלו, שמקורה בגזענות לשמה, שכן "ילדוסים" - כולם!, משמידים חיות בלג בעומר, ועוד זה מנהג

מה שלא מובן, שהוא לא ציין שרבים המקרים בקרב הרבה אוכלוסיות, ולהזכיר אוכלוסיה אחת, לצרף לה שם גנאי

ועוד להגיד את זה בחוסר ראיות, זה מקרה עצוב של עוד שטוף מוח

אבל נותיר לשירותי הרווחה לטפל במקרה

הדבר שהכי מזעזע "שהשקר ירבה"

דווקא לציבור שהכי שומר על עצמו [מכל הבחינות]ודווקא להם נותנים את התארים הגרועים ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

כמו כל שנה, הזמן הזה הגיע ואני מקפיץ את הת'רד הזה בבקשה הזו,

תודה.

מנהג מגונה של ילדי ונערי בפסח ובל"ג בעומר, מאות ואלפי חתולים וכלבים נזרקים למדורות ונשרפים חיים כל שנה, אני כבר שנה שביעית מתנדב ב"חגים" האלה ומסתובב בין מדורות, לא פעם הייתי צריך לקפוץ אל תוך האש ע"מ להוציא כלב או חתול מפוחם שזועק מכאבים, בדר"כ כל מה שאפשר לעשות עבורם זה להרדים אותם.

המשטרה לא מעניינת ולא אכפת לה, ומי שזורק בעל-חיים אל תוך האש ימשיך לעשות את זה למרות הבקשה שלי, לכן אני מתמקד באנשים שאכפת להם, בבקשה שימו לב לתופעה הזאת, אני לא מבקש שתקפצו אל-תוך המדורות, כל מה שאני מבקש זה רק לפקוח עין, חיי חתולים וכלבים הם לא הפקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...