ל"ג בעומר - בקשה מאוהבי בעלי-חיים - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל"ג בעומר - בקשה מאוהבי בעלי-חיים

shuy

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מזעזע, אני פשוט בשוק שדברים כאלו קורים. בחיים לא נתקלתי בדבר כזה ואני לא אהסס אפילו לרגע לקפוץ הישר אל תוך האש על מנת להציל חתול או כלב. אין לך מושג כמה זה מדהים בעיני שיש אנשים משסוגלים לזה (אני מחיפה, בחיים לא נתקלתי ולא שמעתי על זה). אני אתקשר למשטרה ברגע הראשון שיש התעללות שכזו בבעלי חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשטרה לא תגיע גם אם תגיד שזורקים אדם לאש. השוטרים עסוקים בחיפושים אחר הסלולרי של המפכ"ל.

אני מוחה. המשטרה לא תמיד אפקטיבית אבל אם תגיד שיש חיי אדם בסכנה הם מגיעים תוך שניה.

אני וחברים מצאנו תיק בתחנת אוטובוס בשלוש בלילה איזה יום שישי אחד, חבר מפגר שלי הרים אותו ורצה לפתוח ואז שמענו רשרושי ברזל. הנחנו שזה חפץ חשוד (כי מי משאיר תיק בתחנת אוטובוס בשלוש בלילה?) וקראנו למשטרה. לא עברו עשר דקות והרובוט כבר היה עם התיק ביד וכל הכביש הראשי שעליו מונחת תחנת האוטובוס נחסם מכל שישת הנתיבים (מה שעורר את זעמם של הרבה מאוד נהגים, הפקק גם לא איפשר לאנשים לצאת).

בסוף מסתבר שזו הייתה נרגילה. וגם היה קרמיסימו בתוך התיק. הכל היה מפוזר בחלקיקים קטנים והתיק נראה כאילו התפוצץ בתוכו רימון, והיה מאוד חם. Better safe than sorry.

יקח להם קצת יותר זמן להגיב לדיווח על בעל חיים אבל תהיה בטוח שהם יהיו שם במהרה, לפחות לרדוף אחרי האשמים (שהרי לא יעזבו את המדורה שלהם). דיווח ביום שישי ה-13 על התעללות בחתול רחוב הביא כמה ילדים מהשכבה שלי למצב של בריחה ומשחקי מחבואים כל הלילה מול שוטרים (יש לציין, אלה כנראה היו מתנדבים). הם הגיעו לפארק שבו דווחה ההתעללות כרבע שעה אחרי הדיווח, אבל באמת עשו מאמץ גדול לתפוס את האשמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכוון את השעון שלך איזה 19 יום אחורה... ל"ג בעומר חל במוצ"ש.

תגיד, אתה באמת דביל או שאתה עושה את עצמך? ההודעה שציטטת היא משנה שעברה ומתייחסת מן הסתם לל"ג בעומר הקודם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

שוב ל"ג בעומר לא שקט עם זריקה של בעלי חיים למדורות:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4374262,00.html

די ברור שהגרסא של הילדים (לא ידענו שהחתולים בתוך הציפית שנשרפה) היא שקרית וזאת כי כל בעל חיים ייאבק על חייו כאשר מנסים להרוג אותו, שלא נדבר על כך שהיו 3 חתולים בתוך ציפית קטנה ובלתי אפשרי לפספס אותם (אלא אם אתה פסיכופט שמתעלם מקיומם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והאמת?

שנמאס לי מהגזענות בפורום הזה כלפי היהדות. לא פחות מזעזע מנושא הת'רד.

פשוט לא יכול לשמוע יותר את כל הגויים הישמעאלים(שאני מתאר לעצמי שרובם עלו לארץ, לא ינקוב במילה רוסים).

כל דבר מייחסים לדוסים דוסים דוסים דוסים. חלאס עם השנאה כלפי מה שאתם. אתם פשוט לא מבינים דבר מה ביהדות ואם הייתם מבינים הייתם סותמים את הפה שלכם.

במידה מסויימת השנאה שלכם כלפי דוסים לדעתי מתבטא בשנאה כלפי המדינה עצמה כי היא יהדות, זה שעלו לכאן גויים שמתיימרים להיות יהודים - רק תיעב את המדינה שלנו.

בושה!

הם דיברו על דוסים ואתה על יהדות...אני עדיין לא מבין מה עישנת כדי לקשר בין שתי המילים האלה :xyxthumbs::silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...