פנטיום 4 1.6GHz ליבת NorthWood בארץ, מלך מחיר/ביצועים חדש? - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פנטיום 4 1.6GHz ליבת NorthWood בארץ, מלך מחיר/ביצועים חדש?

iib

Recommended Posts

דיי כבר, את הנורט'ווד אפשר להמהיר לפחות עד ל-2.2 בטוח, כלומר תוספ]ת של 600 מגה הרץ, ואת האת'לון במקרה הטוב תוכל להמהיר ב-200 מגה הרץ, וגם ראית שבקושי טום הצליח בכך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקי אינקודר

בP4 "Northwood" Overclocking Database

יש

P4 1.6A @ 3650 with Liquid nitrogen

P4 1.6A @ 3250 with Liquid nitrogen

P4 1.6A @ 3120 Air-Cooled - נראה חשוד... וואלטז 2.08 עם קירור אוויר?

P4 1.6A @ 2727 Air-Cooled

P4 1.6A @ 2711 Air-Cooled

P4 1.6A @ 2650 Air-Cooled

P4 1.6A @ 2600 Air-Cooled

P4 1.6A @ 2400 Air-Cooled

P4 1.6A @ 2400 Air Cooled

P4 1.6A @ 2400 Air-Cooled

P4 1.6A @ 2383 Air-Cooled

אוקי זה כל הכניסות שיש ב DATABASE לנורתווד 1.6

9 אנשים עם נורתווד 1.6A על קירור אוויר על 2400Mhz ומעלה! כולם משקרים?

הכניסה הכי נמוכה ב DATABASE הייתה ב 2383MHz !

עכשיו אפילו אם ניקח את המקרה הנמוך ביותר שהוא באיזור 2400Mhz עם קירור אוויר

האם אתה יכול להביא 1.46GHz ל 1.86GHz (אתלון 2300) עם אוויר בלבד? כשאנשים כבר אמרו לך

שיהיה שמח אם תצליח להביא אותו 200MHz למעלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר XP2200 !!!!!!

זה נכון... ו תוציא אותו רק על 0.13 מיקרון ככל הנראה

לאינקודר:

חוץ מזה שAMD נותנים למעבדים שלהם מהירות שעון יותר גבוהה הם עושים Tweakים למעבד עצמו... הם עושים שינויים קלים למקומות הרגישים במעבד כדי להקבל תפוקה גבוהה יותר (זה למה יש סטיפינג שונה למעבדים).

וחוץ מזה אפילו ככה לא כל המעבדים שמיוצרים על Waffer באמת מגיעים לרמה שהם יכולים לעבוד במהירות השעון אילהם תוכננו

הם עושים להם בדיקות קודם... ואלא שלא מגיעים למהירות רצויה נמכרים כמעבדים חלשים יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי כבר, את הנורט'ווד אפשר להמהיר לפחות עד ל-2.2 בטוח, כלומר תוספ]ת של 600 מגה הרץ, ואת האת'לון במקרה הטוב תוכל להמהיר ב-200 מגה הרץ, וגם ראית שבקושי טום הצליח בכך...

אז טום טיפש :P

אני, את הת'נדרבירד שלי ממהיר כרגע בכ120מה"צ, עם אויר (אותו מאורר שקיבלתי ביחד עם במעבד = דרעק לא נורמלי) והוא פועל בסדר גמור, בלי שום בעיות ושום תקלות.

אני מאמין שעם מים, אני אוכל לעבור את ה200מה"צ בהרבה. אז למה לעזאזל טום לא הצליח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

ההודעה המקורית נכתבה על ידי לפני חמישה חודשים ושלושה ימים כשמעבד ה NorthWood במהירויות של 1.6 ו 1.8 התחיל להגיע לארץ ואני חזיתי (ועוד כמוני אני בטוח) שהוא יהיה הפנטיום 4 שיחזיר בעזרת יכולות ה OverClocking שלו את על מפת המחיר/ביצועים בקהילה.

חמישה חודשים אח"כ והרבה מיים מתחת לנהר... הגיע הזמן לחשוף את החוליות החלשות !

לכמה תמהיר 4 1.6GHz מסכן? 2.7GHz עם אוויר? היית מת!

אני שם 200 שקל שלא תצליח להוסיף לו 1.1GHz. ואל תראה לי נתונים ב-database מטופש. מן הסתם זה יכול להיות שיקרי. גם אני ראיתי "תמונת מסך" של אחד שהגיע עם 1500 ל-3.7GHz... אממ.. yeah, right.

200 שקל הא? רוצה את מספר חשבון הבנק?

לא משנה לכמה תמהיר אותו, תוכל גם להמהיר את ה- באותו יחס. ברגע שעשית את זה, שמרת את ייתרון הביצועים של האת'לון.

כן... את זה עדיין לא ראינו... מעל 50% OCing לאתלון עם אוויר? :lol:

אבל שוב היחס נישמר...

אם ידידי IIB היקר יצליח לקחת פנטיום 4 1.6GHz ולהוסיף למהירות שלו עוד 1.1GHz, כדי שיגיע ל-2.7GHz, אני מבטיח לך שאני אצליח להוסיף ל- 1600 התמים עוד 500MHz מסכנים. אפילו עם אחד מהמאווררים השקטים בהשוואה כאן באתר.

למזלי לא הייתי צריך... צוות האתר שלך עשה עבודה מעולה 3Ghz על אוויר...

Athlon XP 1.40 @ 1.90 עם אוויר שקט? אה הא...

אני לא מבין, גם אתה טוען שאפשר להמהיר פנטיום 4 1.6GHz ב-1.1GHz, אבל XP 1700 אי-אפשר להמהיר ב-500MHz עלובים ?

מה זה לדעתך Athlon XP 2100, אם לא בדיוק אותו Athlon XP 1600 שמורץ במהירות גבוהה יותר ? ואפשר הרבה, הרבה יותר. עם קירור אוויר.

חוץ מזה, אני עדיין מפקפק ב"עובדה" שאפשר להוסיף לפנטיום 4 1.6GHz עוד 1.1GHz...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ובקיצור:

K.O.

IIB kills Enc0der Flawless Victory!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...