פנטיום 4 1.6GHz ליבת NorthWood בארץ, מלך מחיר/ביצועים חדש? - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פנטיום 4 1.6GHz ליבת NorthWood בארץ, מלך מחיר/ביצועים חדש?

iib

Recommended Posts

אבל שוב היחס נישמר...

אם ידידי IIB היקר יצליח לקחת פנטיום 4 1.6GHz ולהוסיף למהירות שלו עוד 1.1GHz, כדי שיגיע ל-2.7GHz, אני מבטיח לך שאני אצליח להוסיף ל- 1600 התמים עוד 500MHz מסכנים. אפילו עם אחד מהמאווררים השקטים בהשוואה כאן באתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מבין, גם אתה טוען שאפשר להמהיר פנטיום 4 1.6GHz ב-1.1GHz, אבל XP 1700 אי-אפשר להמהיר ב-500MHz עלובים ?

מה זה לדעתך XP 2100, אם לא בדיוק אותו 1600 שמורץ במהירות גבוהה יותר ? ואפשר הרבה, הרבה יותר. עם אוויר.

חוץ מזה, אני עדיין מפקפק ב"עובדה" שאפשר להוסיף לפנטיום 4 1.6GHz עוד 1.1GHz...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שוב היחס נישמר...

אם ידידי IIB היקר יצליח לקחת פנטיום 4 1.6GHz ולהוסיף למהירות שלו עוד 1.1GHz, כדי שיגיע ל-2.7GHz, אני מבטיח לך שאני אצליח להוסיף ל-Athlon XP 1600 התמים עוד 500MHz מסכנים. אפילו עם אחד מהמאווררים השקטים בהשוואה כאן באתר.

500mhz אוליי ב P4 הם עלובים

אבל ב XP?

בואנה את חולם!!

נראה אותך מגביר רק 150MHZ עם קירור אוויר!.

ויש הבדל טכנולוגי בין ה P4 וה XP שנותן ל P4 יתרון גדול ב OVERCLOCKING

0.13 מיקרון!!

וה die שלא יותר קטנה בהרבה מה XP שנותן יתרון ברור מבחינת קירור!.

בחיים, ואני יחתום לך על הכל שלא תצליח להגביר XP ב 500MHZ עם קירור אוויר STOCK.

http://www.gideontech.com/reviews/p4_16a/index03.shtml

הנה הוכחה לכך, יותר מ 960MHZ OVERLCLOCK

עם STOCK COOLING.

והם יכלו יותר, פשוט הזכרונות לא עמדו במהירות.

מה שצריך במצב כזה זה מהירים יותר ( RDRAM ) ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אין מצב שתצליח להוסיף לו 500 מגה הרץ אתה לא מבין ? הטכנולוגייה בה הוא מיוצר לא מאפשרת את זה בכלל, בטח ובטח שלא בקירור אויר ! לעומת הנורט'ווד שכבר היום פועל בכייף על 2.2Ghz...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמממ...

שני ה"פרויקטים" שאתם מתכננים לא יצליחו לכם. אי אפשר להמהיר את'לון ב500מה"צ בדיוק כמו שאי אפשר להמהיר את הנורת'ווד 1.6 ב1.1ג'יגה, לא עם אויר ולא עם מים.

ראיה לכך הוא הנורת'ווד 2 שהגיע ל2.6ג'יגה עלובים עם מים בהשוואה של טום. האת'לון הומהר בכ200 מה"צ וזאת פשלה של טום, כי עם המים הוא יכל להגיע להרבה הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...