פנטיום 4 1.6GHz ליבת NorthWood בארץ, מלך מחיר/ביצועים חדש? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פנטיום 4 1.6GHz ליבת NorthWood בארץ, מלך מחיר/ביצועים חדש?

iib

Recommended Posts

בנתיים ראיתי אותו רק ב KSP הוא קצת פחות מהמחיר שהם גובים על 1800 קצת יותר מה 1700

אבל מי שקונה את המחשב שלו לאובר-קלוקינג יעדיף את ה 1.6GHz NW ממה שאני ראיתי המעבד הזה

יכול להגיע לקצבים של 2.5GHz ומעלה... אני לא חושב שאפילו צריך כ"כ חזק בשביל זה ה NW במהיריות של 2.2GHz

הוא מעבד קריר למדי...

כמובן שגם את ה XP1700 אפשר להמהיר אבל אני לא חושב שהוא יגיע לביצועים של 2.5GHz NW .

התלבטות מתחילה להעשות קשה...

עריכה:

ההודעה המקורית נכתבה על ידי לפני חמישה חודשים ושלושה ימים כשמעבד ה NorthWood במהירויות של 1.6 ו 1.8 התחיל להגיע לארץ ואני חזיתי (ועוד כמוני אני בטוח) שהוא יהיה הפנטיום 4 שיחזיר בעזרת יכולות ה OverClocking שלו את על מפת המחיר/ביצועים בקהילה.

חמישה חודשים אח"כ והרבה מיים מתחת לנהר... הגיע הזמן לחשוף את החוליות החלשות !

לכמה תמהיר 4 1.6GHz מסכן? 2.7GHz עם אוויר? היית מת!

אני שם 200 שקל שלא תצליח להוסיף לו 1.1GHz. ואל תראה לי נתונים ב-database מטופש. מן הסתם זה יכול להיות שיקרי. גם אני ראיתי "תמונת מסך" של אחד שהגיע עם 1500 ל-3.7GHz... אממ.. yeah, right.

200 שקל הא? רוצה את מספר חשבון הבנק?

לא משנה לכמה תמהיר אותו, תוכל גם להמהיר את ה- באותו יחס. ברגע שעשית את זה, שמרת את ייתרון הביצועים של האת'לון.

כן... את זה עדיין לא ראינו... מעל 50% OCing לאתלון XP עם אוויר? :lol:

אבל שוב היחס נישמר...

אם ידידי IIB היקר יצליח לקחת פנטיום 4 1.6GHz ולהוסיף למהירות שלו עוד 1.1GHz, כדי שיגיע ל-2.7GHz, אני מבטיח לך שאני אצליח להוסיף ל- XP 1600 התמים עוד 500MHz מסכנים. אפילו עם אחד מהמאווררים השקטים בהשוואה כאן באתר.

למזלי לא הייתי צריך... צוות האתר שלך עשה עבודה מעולה 3Ghz על אוויר...

Athlon XP 1.40 @ 1.90 עם קירור אוויר שקט? אה הא...

אני לא מבין, גם אתה טוען שאפשר להמהיר פנטיום 4 1.6GHz ב-1.1GHz, אבל XP 1700 אי-אפשר להמהיר ב-500MHz עלובים ?

מה זה לדעתך Athlon XP 2100, אם לא בדיוק אותו Athlon XP 1600 שמורץ במהירות גבוהה יותר ? ואפשר הרבה, הרבה יותר. עם קירור אוויר.

חוץ מזה, אני עדיין מפקפק ב"עובדה" שאפשר להוסיף לפנטיום 4 1.6GHz עוד 1.1GHz...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ובקיצור:

K.O.

IIB kills Enc0der Flawless Victory

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא ממליץ לך לעשות את זה בכול מקרה מי צריך לעשות את זה במעבדים המהירים מ - 1 גיגה הרץ ??? זה לא ישפר לך כלום חוץ מהאגו האישי וגם עד שיהיה תוכנות שיצטרכו בו אני מתארב שהוא יתקלקל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממליץ לך לעשות את זה בכול מקרה מי צריך לעשות את זה במעבדים המהירים מ - 1 גיגה הרץ ??? זה לא ישפר לך כלום חוץ מהאגו האישי וגם עד שיהיה תוכנות שיצטרכו בו אני מתארב שהוא יתקלקל...

עובדה שאנשים קונים מעבדים מהירים יותר יותר...

סך הכול למי שבונה את המחשב שלו על יתכון שהנורתווד יתן יחס מחיר/ביצועים יותר טוב...

חוץ מזה שזה כן ישפר בעתיד... תוכנות ומשחקים רק דורשים יותר ויותר היום טוב למחשב שברשותי יתן

שיפור יפה בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מי שקונה את המחשב שלו לאובר-קלוקינג יעדיף את ה 1.6GHz NW ממה שאני ראיתי המעבד הזה

יכול להגיע לקצבים של 2.5GHz ומעלה...

איפה ראית?

כמובן שגם את ה XP1700 אפשר להמהיר אבל אני לא חושב שהוא יגיע לביצועים של 2.5GHz NW .

איך אתה יודע? אתמול המהרתי אותו בקלות למהירות של 1900 (בסה"כ התחמם ב4 מעלות עם מאוורר ליגה ז') יכולתי להמהיר אותו הרבה יותר (עם האיוורור העלוב שיש לי) ולדעתי אפשר להגיע איתו לאזור xp2200 (כ-mhz1800 ) אם לא יותר .במהירות כזאת לא נראה לי שpentium 1.6 יצליח(גם בהמהרה רצינית) להציג ביצועים עדיפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחירים של KSP הם לא נתון.

תראה לי מחיר מחנות נורמלית (זיגזג, פלונטר, SOS) ואז נדבר אם הוא מלך היחס/ביצועים או לא.

דבר שני, ללא אוברקלוקינג, הביצועים שלו יהיו נחותים באופן משמעותי מביצועיו של (אפילו) 1500+.

עכשיו, מה הפרש המחירים בין הXP 1500 לבין הנורת'ווד 1.6?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתם אף חנות חנות אחרת לא מוכרת את המוצרים כי הם לא רוצים , הם תפסו נגלה על הביקוש של , המעבדים ע"י KSP נקנים סגורים

ואורגינלים ואחריות ע"י היבואן , גם אני שוקל לקנות NORTHWOOD כי בשביל מחיר/ ביצועים שווה לי יותר מאשר AMD

רק חשוב לקנות לוח טוב עם המעבד הזה, טוב אני לא יודע מה יש לאנשים שלא כלכך אוהבים את KSP אבל בשביל המחיר אין חנות שתתקרב למחיר הזה כי אף אחת גם לא משווקת את המוצר הנ"ל. וגן אם כן במחיר הרבה יותר יקר.

בנוסף יש אחריות לכל החיים על בשAMD יש 3 שנים, אז לביצוע OC ולבעיות התחממות עדיף למרות שAMD לא פחות טובה מהם

חוץ מזה פלונטר קקה של חנות ואין מה להשוות בכלל לקנות שם אפילו דיסקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתם אף חנות חנות אחרת לא מוכרת את המוצרים כי הם לא רוצים , הם תפסו נגלה על הביקוש של , המעבדים ע"י KSP נקנים סגורים

ואורגינלים ואחריות ע"י היבואן , גם אני שוקל לקנות NORTHWOOD כי בשביל מחיר/ ביצועים שווה לי יותר מאשר AMD

רק חשוב לקנות לוח טוב עם המעבד הזה, טוב אני לא יודע מה יש לאנשים שלא כלכך אוהבים את KSP אבל בשביל המחיר אין חנות שתתקרב למחיר הזה כי אף אחת גם לא משווקת את המוצר הנ"ל. וגן אם כן במחיר הרבה יותר יקר.

בנוסף יש אחריות לכל החיים על בשAMD יש 3 שנים, אז לביצוע OC ולבעיות התחממות עדיף למרות שAMD לא פחות טובה מהם

חוץ מזה פלונטר קקה של חנות ואין מה להשוות בכלל לקנות שם אפילו דיסקט.

אתה מסתכן בתביעת דיבה... 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ההוכחה" הזאת לא מעידה על כלום, תביא הוכחה מאתר חומרה מוביל וידוע ולא מאתר מחתרתי מליגה ו' שבשביל "ההוכחה" כביכול גם "יעבד" :nono: את התמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכותי המלאה להביא כל דעת על חנות או גוף שגורם נזק או מרמה לקוחות ומביא אותם לשולל.

הנה הוכחה אחת

http://www.3dgameman.com/forums/showthread.php?s=623abe53c4050e7c9953c220c79bfb57&threadid=2540

ויש עוד הרבה

http://www.hardocp.com/reviews/cpus/intel/p4nw/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סך הכול למי שבונה את המחשב שלו על יתכון שהנורתווד יתן יחס מחיר/ביצועים יותר טוב...

חוץ מזה שזה כן ישפר בעתיד... תוכנות ומשחקים רק דורשים יותר ויותר היום טוב למחשב שברשותי יתן

שיפור יפה בביצועים.

סליחה אבל התואר הזה שמור בליבי עדיין לסלרונים החדשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיפור יפה בביצועים.

קודם כול תוכיח שיש תוכנות שדורשות 1.5 גיגה ומעלה שאוברלוג לפנטיום 4 1.6 גיגה יעזור תראה... דבר שני יש סיבה שהביטוח על המעבד בטל כשאתה עושה זאת אז אם אתה חכם אל תעשה לדור החדש של המעבדים את הדבר כי אין זה יעזור לך כרגע זה רק יהרוס לך אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...