יששש סוף סוף מדינת ישראל יוצאת לדרך חדשה! סוף סוף יש תקווה!! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יששש סוף סוף מדינת ישראל יוצאת לדרך חדשה! סוף סוף יש תקווה!!

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^^ לידיעתך ליברמן בעד החזרת מזרח ירושלים. הוא גם בעד העברת הריבונות בכפרים הערביים בואדי ערה לפלשתינאים. בתמורה הוא רוצה לספח לישראל גושי התנחלות גדולים שניתן ליצור בהם רצף טריטוריאלי עם שאר המדינה - מה שידוע כחילופי שטחים. לא ממש זוכר אם הוא גם מוכן לעשות זאת חד צדדית.

אין פה שום דבר חדש, זה המצע המוכר והנכון שלו.

שים לב שבשום שלב הוא לא מזכיר החזרה של שטחים עם יהודים. מדובר בסך הכל בתכנון מחדש על המפה. השטחים האלה במזרח ירושליים במילא מאכלסים בפועל רק ערבים, אין פה שום עקירה של יהודים כמו שהיה באסון הגירוש.

זה המצע של ליברמן - שתי מדינות לשני עמים.

1. מדינה לעם הפלסטיני

2. מדינה לעם היהודי

כלכך פשוט, כלכך צודק, כלכך נכון.

לגבי התגובה הפתאטית של יואב, תרשו לי להתעלם בהפגנתיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי התגובה הפתאטית של יואב, תרשו לי להתעלם בהפגנתיות מהמציאות.

אלא אם יש לך תשובה אמיתית לבעיה עם חילופי השטחים (פיתרון טוב אבל פשוט בלתי ישים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב - סה"כ ציינתי את המצע של ליברמן, לא הצדקתי אותו בשום צורה (אם כי חלקו נכון - אין לנו שום צורך במזרח ירושלים).

לא מסכים שאסור לבצע מהלכים חד צדדית - אם נחכה לפרטנר שרוצה שלום ויכול לכפות אותו על הגורמים הקיצוניים, נחכה לנצח.

לגבי החזרת שטחים בהם יושבים יהודים - לדעתי גם ליברמן בעד לפנות התנחלויות מבודדות כחלק מאותו הסדר (אני לא בטוח), בכל מקרה אין לנו שום צורך להחזיק אותן והן גורמות רק נזק.

בניגוד לליברמן, אני לא ממש רוצה שוואדי ערה יהיה תחת שלטון של מדינה אחרת, גם מבלי להסתכל על הנקודה ששוללים לאזרחי המדינה שלנו את האזרחות, חוסר ברצף טריטוריאלי במדינה פלסטינית יצור יותר בעיות משיפתור.

מה שבטוח, הוא שאם נמשיך במדיניות ההתנחלויות והחלפת המהלומות, נגיע למצב בו הפלשתינים וערביי ישראל הם רוב בגבולות המדינה הנוכחיים, וכשיגיע מצב זה, זה יהיה רע מאוד מבחינתינו. עושה רושם שהממשלה הבזיונית שנתניהו תאב השלטון הקים, תקרב אותנו למצב זה.

קצת על הממשלה - כח ותקציבים מטורפים לאלו שהשתמטותם אומנותם - משרד הפנים, שיכון ומקרקעי ישראל, שליטה על החינוך החרדי. כאן יש מאמר דעה על ההשלכות: http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=/ibo/repositories/stories/m1_2000/skira20090326_1073941.xml

מעבר לכך, הנפיץ תיקים מיותרים, מינה שרים לענייני מחשוב במשרדי הממשלה ולא מינה שר . לפי אופן הקמת הממשלה, עושה רושם שהקומבינות ימשכו בשביל לשמור על השלטון, כי הרי זה מה שבאמת חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב , אתה חסר תקנה , אכן יום מיחד למדינה היום אבל אני ניגש אליו ברגשות מאוד מעורבים ואני אולי לא יכול להכחיש את מעט השימחה שיש בי , אך ודאי הוא שהאחוז הגדול בה הוא שימחה לאיד .

אבל הינה גם שמחה נוספת http://www.youtube.com/watch?v=RFsnfxe6kKU

על ראש שמחתי

מילים: נעמי שמר

לחן: מתי כספי

על ראש שמחתי

ענדתי זר,

זר פרחי שדה,

עם קוץ אחד או שניים.

יצאה שמחתי

לחולל בחוצות,

ברגל יחפה

בתוך הצהרים.

תפסוה השומרים

הסובבים בעיר,

מה את רוקדת ככה,

ועל מה יצהל קולך?

מוטב שתשירי שירי מחאה,

זה מה שהולך עכשיו,

זה מה שהולך.

אמרה שמחתי

אני ארקוד וארקוד,

עם זר פרחי שדה

וקוץ אחד או שניים

כי השמחה שלי

היא המחאה שלי,

ברגל יחפה

בתוך הצהרים.

אמרה שמחתי

אני אשיר וארקוד,

עד צאת נשמתי

כי השמחה שלי

היא המחאה שלי

והיא כוחי האמיתי.

:biggrinangelA::puke::smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין למה לא נותנים להם ריבונות, וגם את מזרח ירושלים...במילא אין שמה יהודים בכלל.

למה אנחנו צריכים לדאוג לכל הצרכים של הטפילים המגעילים האלה...ליברמן צודק 100%.. שידאגו לעצמם.

אנחנו נראה יותר טוב בעיני העולם ונחסוך הרבה כסף. אני גם מניח שאם הם יתקפו אותנו בתור מדינה רשמית אפשר להכריז עליהם מלחמה רצינית ולא להכות אותם בכפפות משי.. אני רק מקווה שליברמן טוב כמו המילים שלו, נראה בנאדם רציני בכל מקרה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציפורה ליבני , מתבכיינת ברדיו כל היום , מזכירה לי כמה שמאלנים בפורום .

אויי יו יוייי , אני לא ראש ממשלה , אויי יו יוייי , ליברמן יהרוס את המדינה ,

אויי יו יויייי אני סתם בכיינית .

פחחחח

אני לא ממש יכול להגיד שהציבור עד כדי כך חכם , אבל בהחלט אני יכול להגיד שהציבור לא עד כדי כך מטומטם ( שלא שם אותה בראשות הממשלה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו נראה יותר טוב בעיני העולם ונחסוך הרבה כסף. אני גם מניח שאם הם יתקפו אותנו בתור מדינה רשמית אפשר להכריז עליהם מלחמה רצינית ולא להכות אותם בכפפות משי..

זה המצב שיש באופן מעשי (תסתכל למשל על עופרת יצוקה. תקפנו תשתיות ואת החמאס. ההבדל בין זה לבין לתקוף מדינה הוא שבמדינה יקראו לחמאס . מעבר לזה אסור לך לעשות יותר מידי שאתה תוקף מדינה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה של פוסט מאוד ארוך:

שוב פעם אני עושה את הטעות ומתווכח עם שמאלנים בהנחה שמה שלא בסדר איתם זה חוסר הבנה אבל זה בעצם מצב נפשי והפרעות אישיות כבדות.

חבל על הזמן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה שום דבר חדש, זה המצע המוכר והנכון שלו.

שים לב שבשום שלב הוא לא מזכיר החזרה של שטחים עם יהודים. מדובר בסך הכל בתכנון מחדש על המפה. השטחים האלה במזרח ירושליים במילא מאכלסים בפועל רק ערבים, אין פה שום עקירה של יהודים כמו שהיה באסון הגירוש.

זה המצע של ליברמן - שתי מדינות לשני עמים.

1. מדינה לעם הפלסטיני

2. מדינה לעם היהודי

כלכך פשוט, כלכך צודק, כלכך נכון.

לגבי התגובה הפתאטית של יואב, תרשו לי להתעלם בהפגנתיות.

זה המצע של כולם חוץ מכמה פנאטים בשמאל ובימין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...