איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 29 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

העולם הוא מה שאתה עושה ממנו זה כזה בולשיט לא יאמן... פשוט קשה לאנשים להבין שהם לא יכולים להשפיע יותר מהאזור הקרוב אליהם

חוץ מהמיוחדים כמו ראשי ממשלה/נשיאים/ראשי חברות וכו', מצד שני אתה לא אחד מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גוקים שמבינים את העולם יותר טוב מעכבישים ?

אנטילופות ?!

מלכות עם שוט וביגוד ורוד ???

וחיזרים :o

בהחלט תרד הזוי... אז אם כבר, אז איך נקרא עכביש בורוד, עם שוט קצר שיוצא לו מהתחת בשילוב עם ~חיזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העולם הוא מה שאתה עושה ממנו זה כזה בולשיט לא יאמן... פשוט קשה לאנשים להבין שהם לא יכולים להשפיע יותר מהאזור הקרוב אליהם

הינה למשל אתה היית יכול לשנות את העולם שלך ולא לקבל שיט בגלל תגובות לא חכמות במיוחד כמו השתיים האחרונות שלך .

גוקים שמבינים את העולם יותר טוב מעכבישים ? שקר גס !!!

אנטילופות ?! חיזרים !

מלכות עם שוט וביגוד ורוד ??? יאמי יאמי !

וחיזרים :o

בהחלט תרד הזוי... אז אם כבר, אז איך נקרא עכביש בורוד, עם שוט קצר שיוצא לו מהתחת בשילוב עם ~חיזר. שום כלום עולם מושלם

סליחה - אבל כבר אמרתי שלא אני זה שיצא עם פינקי וגם חשבתי שיצא לי המקל מהתחת , תעשה טובה תמשוך לי אותו החוצה , כניראה הוא חזר אחרי הדייט עם הכונפה אתמול .

אהה דן , אני חושב לאחר שני דייטים עיוורים שמי ששמה תמונה אולי היא כונפה ואולי לא , אבל מי שלא שמה תמונה היא בטוח כונפה ובטוח מי שמופיע באתרים שכאלו הוא / היא מיואשים אפילו מבלי לדעת זאת .

סעאמק היום ניתקלתי בעוד כונפה כלבה כנענית מצויה - המזל שעל פי המלצה של אחד ארוך אוזניים ( שאת שמו לא אגלה - רק ארמוז ששמו מתחרז עם ארנב ) ירדתי מהנושא מהר ביותר , המשפט שגילה את הוד כלבותה היה :" אני לא עושה מסג' לאף אחד , אני , רק לי עושים מסג' " ( כמובן בנימה שחצנית בהתאם ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשפט שגילה את הוד כלבותה היה :" אני לא עושה מסג' לאף אחד , אני , רק לי עושים מסג' " ( כמובן בנימה שחצנית בהתאם ) .

זה דווקא משפט שבלא מעט מקרים מוביל לסקס, אבל זה כבר תלוי בסיטואציה, ובך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים ... אתם כולכם פשוט אגדה אחת בילתי נתפסת

אחרי 43 עמודים של אחד התארדים המאותגרים שיכלית וההזויים ביותר שעקבתי אחריו, יש לי רק דבר אחד לכתוב פה.

אני מאמין באמונה שלמה שהסיבה שאחמדיניג'אד רוצה כלכך להשמיד את הוא קריאה ב HWZONE של תארדים כאלה.

הוא הבין בדיוק ממה מורכבת מדינת והוא פשוט דואג לרווחת העולם כולו.

מי אמר או כתב פעם : " המציאות מוזרה ומופלאה ונוראה מכל דימיון ... "

אללה יוסטור !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I-PINC

אין לך חברה אם מפרט כזה במקרה ?

עינים כחולות שער בלונדיני טבעי עור לבן וחלק

גוף כמו של סילביה סינט שהיא הייתה צעירה

ובישנית

סתם צוחק גם ככה אם אני יראה בחורה כזאת אני פשוט לא ידע מה להגיד או לעשות :nixweiss: :-[

הרבה יותר קל להציל בחורות כאלו מנבל תורן ... מאשר להתחיל איתן במציאות

לי יש!!!! ותתפלאו כולכם אבל מצאתי אותה באינטרנט!!!... חחחחח כמה שזה הזוי ודפוק... יש מצב... אל יאוש

ומשפט פתיחה לדרך...

"nice shoes, wanna fuck?"

תמיד עובד... :hat: חחחחחחחחחחחחחחח בא לי לראות מישהו לא שיכור מנסה את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה בעולם היא לא לעולם גלובאלי, לא לכדור הארץ, ולא למיקרו.

הכל בקטנה, העולם שלך הוא מה שאתה עושה ממנו. החיים שלך מושפעים ב90% מהחלטות והתנהלות שלך.

מוזר שדווקא ביש העכביש חושב ככה, כי עד עכשיו הוא מדבר בגישה של לוזר גמור. שחושב שכל שאר האנשים בעולם נחותים ממנו מבלי לשים לב שהוא האומלל.

אגב, כשהוא אמר עולם הוא דיבר בכלל על הפורום. ולכן עמרי הוא המאסטר.

תתפלא, אבל ג'וקים לפעמים מפתיעים.

476065.jpg

מה תאמר עמרי, היה שווה להגיד לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...