איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 21 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

אני מאוד טוב במיטה,וזה לא שחצנות ,אלא הפידבק שקיבלתי מנשים שונות

בתור שרשרת אורגזמות שהן חוו ומהעובדה שכמה וכמה קשרים שלי נמשכו תקופות ארוכות העולות על שנה.

וכול מי שיש לו ניסיון (בניגוד ברור אלייך),יודע שקשר ארוך ללא סיפוק הדדי,לא יכול להימשך זמן רב כול כך

ההגעה למיון לא קשורה לאכפתיות\קשב אלא לעובדה שהמכנה המשותף ל-2 הבחורות "שהכנסתי" למיון

הוא שהן היו נמוכות יחסית,מכאן שבאופן פרופורציונאלי המרחק בין פתח הנרתיק לצוואר הרחם,קצר יחסית.

היות ואני ארוך יחסית,גם בגובה וגם "ברגל האמצעית ",קרה מה שקרה תוך כדי סקס אינטנסיבי והדדי ובתנוחה מסוימת

שמאפשרת חדירה עמוקה כמו כריעה על ארבע.

ווואו כל הכבוד לך / מעניין לי את התחת או תבחר תגובה אחרת...

אתה אולי הייתה הבחור הכי מדהים בעולם, מתנת האל לנשים ומה לא אבל זה ממש לא המקום שאתה נמצא בו עכשיו

נכוות בנישואין שלך ולא הלך לך מאז, סבבה כל אחד יכול להבין את זה אבל כרגע אתה הולך לכיוון של ילד קטנוני ומורמר

שמוציא את הזעם שלו על נשים וחיי באשליות מטומטמות.

אם אתה חוזר על הקלישאה של " שיפחה",למרות כל שאמרתי עד כה ,אז אתה " ידידי היקר "

נימצא על גבול הפיגור השכלי.

קראתי את הרוב ואני מצטער מה שאתה מחפש נקרא שיפחה / אשה שגדלה על חינוך הבעל הוא אלוהים וצריך לשרת אותו / אחת שנדפקה עלידי התעללות / פשוט לא מפותחת ובסגנון...

אולי זה לא מה שאתה התכוונת, אני לא הבנתי אותך או...

אבל אני אומר לך בדיוק איך שאני רואה את זה, כך את זה איך שבא לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

התגובה כדלהלן מתייחסת גם אלייך ולעוד אנשים כדוגמתך בפורום זה, שמצטיינים בתכונות אנושיות טובות כמו

",אדיבות,נימוסים,נחמדות,וטוב לב"

חאלס,נימאס לי לקרוא תגובות נבזיות של ילדים בני 12, על גבול המונגולואידיות....

מתי כבר יהיה פורום בארץ,שיפעיל סלקציה מינימאלית ולא יאפשר לקטינים מטורללים להירשם ולזהם

אותו בנוכחות המזיקה ,חסרת הרסן והפוגענית שלהם.

ראבק,אני מוכן לשלם אפילו סכום כסף לא קטן ,כדי לא לראות ולא לשמוע את דברי הבלע

הנלעגים והמטומטמים שלהם.

אה כן ,אתה מוזמן לחפש בפוסטים קודמים שלי כמו שעשית ל-"קרירן" בעמוד 19 בשרשור זה

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=401148.180

כדלהלן:אתה מוזמן לחפש גם בפוסטים הקודמים שלי ולנסות להציג גם אותי באור הזוי\מגוחך כאן ,אבל אתה יודע מה?

אם באמת תעשה זאת אתה לא יותר טוב מאותה חתול אשפתות שנובר בזבל וזה

רק יוכיח את עליבות הנפש שלך

ובכל מקרה אני שם פס על מה שאתה או אחרים חושבים עליי כאן,

כך שזה ממש לא מזיז לי.

מבחינתי,בכלל הפורום מהווה במה לאוננות מחשבתית ,ובאוננות כמו באוננות לא מזייפים,

אלא להיפך ,עושים זאת עם כל הלב והנשמה ,אבל בהסתר.

מבחינתי לקיים פרופיל ב-FACEBOOK או אפילו לפרסם תמונה שלי באתר הכרויות,

זה מעשה שלא יעשה,זה דבר פשוט מוקצה מחמת המיאוס ואני אעדיף למכור את נשמתי לשטן ,

לפני שאני אעשה דבר הזוי מעיין זה.

אני מדבר כאן בפתיחות שלא מהווה אפילו עשירית האחוז מהפתיחות שאני מרשה לעצמי

כלפי בנות זוג\ חברים\קרובי משפחה\קולגות ואפילו סתם אנשים שמכירים אותי בצורה שטחית.

מעולם לא הייתה לי כוונה להיות פופולארי בפורום כלשהוא ותמיד שמרתי על אנונימיות מוחלטת,

שאפשרה לי להתבטא באופן חופשי ובכנות ללא חשש,מפני שידעתי שיש זXXX אנושיים רבים כמוך בפורום

,שינצלו זאת לרעה ולכן הקפדתי תמיד להפריד הפרדה מוחלטת בין הזהות הוירטואלית לבין זו האמיתית וגם

אם תהפוך את האינטרנט ותקדיש את כול חייך העלובים למשימה פתטית שכזו, גם אז, אין שום סיכוי שתמצא

אפילו בדל אינפורמציה לגבי זהותי האמיתית,כך שמבחינתך אני יכול להיות השכן שגר בדלת ממול ואתה לעולם

אפילו לא תנחש זאת.....

חה,חה,חה במחשבה שנייה לך תדע אולי אנחנו באמת שכנים.

כבר קרה לי שנפגשתי עם מישהי בבלינד דייט והתברר לי רק בפגישה

הראשונה שהיא גרה במרחק שני בנינים ממני ובמשך שנים הייתי רואה אותה כמעט מדי יום במכולת הסמוכה,

בתחנת האוטובוס הקרובה או כשהיא הייתה יוצאת לטייל עם הכלב שלה אבל מעולם לא העזתי להתחיל איתה

מפני שהערכתי שאין לי סיכוי .(הערכה שהתגלתה כנכונה, כבר בעשר השניות הראשונות

של הדייט.).

אגב,עוד לא נתקלתי בעוד אחד כאן בפורום שכינויו כול-כך הולם אותו:

Judas Iscariot --- יהודה איש קריות

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%94%D7%95%D7%93%D7%94_%D7%90%D7%99%D7%A9_%D7%A7%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA

http://en.wikipedia.org/wiki/Judas_Iscariot

מברוק על הכינוי, לפחות בו, אתה באמת צדקת חה,חה,חה !!!

אני רק מקווה שגורלך יהיה בדיוק כמוהו ורצוי בהקדם האפשרי

,פשוט חבל על כל נשימה נוספת ומיותרת שלך.

epic post.

הייתי מכניס הכל לחתימה אם הייתי יכול.

רק בקשר לכינוי אני אומר זאת - נרשמתי לפורום מעט אחרי גילוי הבשורה האבודה על פי אותו יהודה איש קריות, אשר שונה בתכליתה משאר הבשורות.

לפי הבשורה של יהודה איש קריות, ישו רצה שיהודה איש קריות "ימכור" אותו על מנת שיוכל להיפרד מגופו ולהראות כי הנשמה היא החשובה ולא הגוף הגשמי.

ואם אתה יודע טיפה תיאולוגיה נוצרית(שאני מניח שאתה יודע) - ישו "מת בשביל חטאי האנושות" , כלומר, הוא סבל עבור כל החטאים של בני האדם.

עכישו שאל עצמך - מי היום הדמות הנערצת ומי היום הדמות הנרצעת? יהודה איש קריות הוא זה אשר מת, נפשית ופיזית, בצורה משמעותית הרבה יותר מישו, אם כבר מישהו מת "בשביל חטאי האנושות", מדובר ביהודה איש קריות.

שוב אציין אגב, שזה epic post, ואני בכנות לא יכול להבין מה ממה שאמרתי יכל כ"כ להרתיח אותך ולגרום לך לקלל כאילו אתה בן 10(סליחה, "לא הייתי נותן לך יותר מ12") - אני אכן מאחל לך בהצלחה במציאת ה"מכסה" שלך, וכאשר אמרתי שאני מרחם עליה, לא התכוונתי שזה שהיא תהיה איתך יהיה לה רע, אלא שהיא כנראה תהיה בן אדם חלש, כנוע וצייתן - ועל כך אני מרחם עליה.

וילד(סליחה! אתה כבר מבוגר! לא הייתי נותן לך יותר מ12...), מישהו שאומר שאיך שהוא רואה נישואים ואת מקום האישה כ"מקום האישה במטבח! אסור לה לצאת מהבית!" וכ"עולם הערכים שלי בכלל לא קרוב לשלכם, אלא קרוב לזה של הטליבאן" - אני חושב שזה אוטומטית פוסל אותך מדיון משמעותי כלשהו.

מתי יקום פורום אשר בו סוציופטים כמוך, שבטיק הקטן ביותר מתפרצים כמו הר געש, יעופו לקיבינימט - או עדיף, לפסיכולוג.

באמת שאתה משעשע, לפחות תהיה מקורי... נו באמת, לקרוא לי מאונן(כן, אני מאונן... כמה מפתיע), לומר לי שרק אמא שלי אוהבת אותי יאדה יאדה...

יאללה אני לא מרגיש טוב גם ככה וזזתי לישון, אני מאחל לך שתוכל להשתקע באפגניסטן באזורי הטליבאן ולנהל שם חיים מאושרים.

לילה טוב ושבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה בואו לא נגזים ונרד לפסים אישים, אני מתערב שהוא בכלל לא באמת התכוון לחצי מהדברים שהוא אמר

אלא דיבר ממתוך כעס והגזים פה ושם בגלל התיסכול שלו מהמקרה שקרה לו.

חוץ מזה רובנו הינו במצב כזה וכזכור לכם זה תמיד נגמר בויכוח מיותר שלא מוביל לשום מקום ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט. זה נפוץ ועוד איך, מאותה הבחינה שאם אתה קונה גיטרה חדשה או אתה מתלהב ממנו לשבוע, חודש, ואז טבעית יש פחות הייפ.

מה ששונה זה שבן אדם הוא לא סטטי ומשתנה מבחינת אישיות כך שלוקח יותר זמן להכיר ולהבין אותו. לפי מה שאתה אומר אחרי כמעט שנה נמאס לך, וזה טוב מאוד. לי נמאס בדר''כ אחרי חצי שנה פלוס מינוס.

יש לי שתי עצות- או שתעבוד על זה ואפילו כשלא ממש בא לך להשקיע בבחורה או קצת נמאס נסה למצוא דברים שישפרו את ההרגשה שלך כלפיה וההפך (אם לא נפגשים מספיק- סופ''ש בצפון. אם נפגשים יותר מדי וזה מרגיש כמו מחנק- קצת הפסקה של שבוע, תוך כדי שאתה מבהיר לה שאתה צריך לנקות את הראש).

עצה שניה-קבל את מי שאתה וחיה עם עצמך בשקט. לא כל הזוגות נשארים שנים, זו לא המציאות האמיתית (בניגוד לערך בוויקיפדיה).

בקשר לעצה הראשונה, תודה. אני אנסה את זה.

העצה השנייה נפסלת! זה לא דבר טבעי ואני לא אוהב את זה, לא רוצה את זה, ולא יכול לחיות ככה.

תודה רבה, לפחות מישהו התייחס אליי .. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווואו כל הכבוד לך / מעניין לי את התחת או תבחר תגובה אחרת...

אתה אולי הייתה הבחור הכי מדהים בעולם, מתנת האל לנשים ומה לא אבל זה ממש לא המקום שאתה נמצא בו עכשיו.

נכוות בנישואין שלך ולא הלך לך מאז, סבבה כל אחד יכול להבין את זה אבל כרגע אתה הולך לכיוון של ילד קטנוני ומורמר

קראתי את הרוב ואני מצטער מה שאתה מחפש נקרא שיפחה / אשה שגדלה על חינוך הבעל הוא אלוהים וצריך לשרת אותו / אחת שנדפקה עלידי התעללות / פשוט לא מפותחת ובסגנון...

אולי זה לא מה שאתה התכוונת, אני לא הבנתי אותך או...

אבל אני אומר לך בדיוק איך שאני רואה את זה, כך את זה איך שבא לך

אתה אולי הייתה הבחור הכי מדהים בעולם, מתנת האל לנשים ומה לא אבל זה ממש לא המקום שאתה נמצא בו עכשיו--

מעולם לא טענתי שאני "הבחור המדהים ביותר בעולם",אם כבר אז להיפך,אני ממש לא "מציאה גדולה"-יש לי אופי קשה

עקשן,שתלטן ודומיננטי שכאשר בא במגע עם כלבה פמינאצית מקומית ,מוביל תמיד לפיצוץ בלתי נימנע.

המטרה שלי בפורום איננה לקבל מחיאות כפיים\להיות אהוד ופופולארי אלא דווקא להציג בעיה אישית,

שמתברר שזאת בעיה כללית (אחרת היא לא הייתה מגיעה לדף מספר 30 )ולשמוע את דעתכם,

וכן גם ביקורת נוקבת וקשה מתקבלת בברכה,כול עוד היא

נעשית בגובה העיניים וללא רוע הלב שמאפיין חלק לא קטן מהמגיבים כאן.

מה כוונתך מוציא את הזעם על נשים?

אני ממש לא כועס,להיפך כבר השלמתי מזמן עם המציאות.

המצב שלי מזכיר אחד שגר בדימונה ושונא עד מוות את הנוף המדברי הצהוב והיבש,

אז מה יעזור לו אם הוא יכעס?

לא ,רק אידיוט חדל אישים כועס ולא עושה דבר, אז

או שהוא אורז את מיטלטליו ועובר צפונה או שהוא נוקט צעד יותר ריאלי ופשוט שותל צמחים,משקיע במערכת השקיה

ועושה גינה מטופחת בחצר ביתו.

כך גם אני,אין לי יותר מדיי אופציות, או שאני פשוט מהגר למזרח\דרום אמריקה או אפילו למזרח אירופה או שאני

מכיר מישהי מהמזרח הרחוק שמתאימה הרבה יותר למנטאליות שלי ומביא אותה לכאן.

לא ברור לי מדוע אתה קורא לזה "אשליות מטומטמות",תסתכל סביבך ותראה עשרות אלפיישראלים שעשו

זאת לפני---זאת המציאות דה-פקטו ,בין אם זה מוצא בעינייך ובין אם לאו,

אין לי מושג היכן אתה גר,אבל אתה מוזמן להגיע לעיר שלי ולראות את התופעה ההולכת ומתגברת בעצמך.

אני לא ממציא כאןשום דבר,אם כבר אז אני זכאי לכינוי הלא מחמיא ,של לא יותר מ -חקיין .

אם היית טורח לקרוא ביסודיות את התגובות שלי,לפחות מתחילת השרשור הזה,היית מבין

שאתה טועה כמעט לגמרי בפרשנות שלך, של מה, שאני מחפש באמת,אבל עזוב,אם אין לך את הרצון המינימאלי להשקיע בקריאה,

אז לי ,אין את הרצון להמשיך להתייחס לדבריך.

אני רק יודע דבר אחד שאם אתה או מישהו אחר כאן היה מחליט (סתם דוגמא הזויה לחלוטין-אז נא לא להיפגע)

שמה שיעשה אותו מאושר ושלם עם עצמו ,זה להביא פינגווין קיסרי (פינגווין ענק שמתנשא לגובה של יותר ממטר)

מאנטארקטיקה ולהקים בביתו אקווריום ענק עם קרחון מלאכותי, אז אני הייתי מאחל לו הצלחה מכל הלב ולא

קורא לו בכינויי גנאי מעליבים שלא במקומם.

דווקא להיפך הגמור,בתור אחד שיש לו ידע נרחב בגיאוגרפיה,ביולוגיה וטיולים הייתי מייעץ לו איך להגשים את חלומו.

אני לצערי,לאורך כל 30 הדפים בפוסט הזה שפתחתי,לא קיבלתי אפילו עצה עניינית אחת בודדת.

זכיתי רק לבוז,לעג,הסתלבטות על חשבוני,ולמנה גדושה של רוע לב טהור ומזוקק.

(נו טוב,מה כבר אפשר לצפות מפורום שמאוכלס ברובו בילדים מרושעים ונבזיים...)

לא רק זאת,אלא מצאתי את עצמי נאלץ כל העת להתגונן ולתקוף בחזרה,

ומבחינתי כל הפוסט הזה הפך למלחמת חפירות כמו במלחמת העולם הראשונה,שבה הצדדים

מקיזים דם כדי להתקדם בסך הכול במטרים בודדים תמורת עשרות אלפי הרוגים.

על כן נראה לי שאני אפסיק להגיב בשרשור הזה מפני שהוא הפך להיות ,מבחינתי לבזבוז זמן טהור

ומתסכל שלא מקדם אותי אפילו במילימטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה אתה אומר שהפוסט הזה הגיע ל30 עמודים בזכותך, ושכולם מזדהים איתך, ואז אתה אומר שאף אחד לא מעריך אותך כאן.

אז בוא אני אגיד לך מהי התשובה הנכונה, ולמה.

אף אחד באמת לא מעריך אותך כאן (לפחות לטובה) ותאמין לי שאף אדם שפוי לא מזדהה איתך.

מה שאתה עושה הוא פסול מהשורש ואין בו טיפת טוב, ללכת ולקנות אישה ולהביא אותה לישראל כדי שתוליד לך ילדים?

למה שלא תאנוס מישהי ברחוב וזהו? זה בדיוק אותו דבר רק בחינם.

וזה שהרבה אנשים עושים את זה מאיפה שאתה מגיע, לא הופך את זה לטוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה רבה , סליחה רבה , אבל דן היקר , אני לא חרפתי אותך ו / או ניאצתי את דעותייך - אני מבקש לציין זאת , ( אולי מכיוון שאני מודע לתוצאות ההרסניות של עם כלבה כנענית מצוייה )

טוב אני לא אכנס לתאורים זדוניים על איך היא משחקת לך "סנוקר" עם המקל ושני כדורים או סתם מסתובבת עם מספריים באזור החלציים בסגנון לורטה בוביט .

ידוע לי צדיק , ידוע .

ועדיין אני אשקול בחיוב את היבוא כי לא רק מימך שמעתי ש"החומר במזרח" הוא הרבה יותר טוב מכאן ( אממה מה תמיד המבט המזוגג של המספר של המשפט הזה היה מרתיע אותי )

לסיום אומר לך "תחזקנה ידיי אחינו העוסקים במלאכת הקודש " שהיא כיבוש המזרח לא רק בטרקים ובסנדלים שורש תנכיות אלא גם בזיקפה ובזרע - כה לחי !

ואם תראה עכביש ככה בפינת החושה שלך במעבה היער - זה קרוב לודאי אני טווה לכוסית הנאיבית המקומית המצויה . ( אני לא צוחק )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצאת מהארון ?

:xyxthumbs:

תצא,תצא אחי

אם זה יעזור לך,אני מוכן לשלוח לך את בעלה של המנקה הניגרית שלי.

הוא,בכלל יפרק לך את הארון כשאתה עוד בתוכו,יחד עם המיטה השידה וכול שאר הרהיטים שיש לך בבית.

איי ,איי,איי , נשפכתי מצחוק

כואבת לי הבטן (בשיא הרצינות)

[br]פורסם בתאריך: 11.04.2009 בשעה 19:42:50

אתם שני האנשים הכי מוזרים ומופרעים שהכרתי כל חיי, ואני מאחל לכם הנפש.

אני גם שמחתי מאוד להכירך ועוד יותר שמחתי להיות הפציינט של פסיכיאטר כה מפורסם ורב-מוניטין כמוך.

אני מאוד מודה לך על חוות הדעת המוסמכת שלך,

כמה אני חייב לאדוני על הביקור והייעוץ היסודי והמעמיק שקיבלתי מכבודו?

רק תזכיר לי בבקשה היכן רכשת את התואר בפסיכיאטריה?

האם בפרדס חנה?

ואולי בפרדס כץ?

או שמא זה היה בפרדס הקרוב לביתך?

ושוב,אני אסיר תודה על הדיאגנוזה המדויקת והכול כך מקצועית.

אין שום ספק ששנות לימודייך הארוכות בפקולטה לפסיכיאטריה השתלמו וכעת הגיע הזמן לעשות דוקטורט .

אני ממליץ בחום על אוניברסיטת "תל-ברוך היוקרתית" או במוסד האוניברסיטאי המתחרה ובעל המוניטין -הידוע בשמו

המפורסם "גן-העצמאות " וממוקם בליבה של העיר תל-אביב.

רק קח בחשבון שהלימודים נערכים בשעות הערב והלילה.

אני מאחל לך הצלחה רבה בלימודייך ובטוח שתצטיין בהם.

בברכה

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...