איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 19 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

פורום הכרויות במערכי ו-CROSSFIRE, הכרות עפ"י חברה מועדפת, כך שבזכות החברה, תמצא גם חברה! :)

זה מדהים כל הקטע הזה עם דן וקרירין - כאילו נמצאו שני ההופכים המושלמים: אחד לא חווה כמעט כלום בחיים והשני חווה יותר מדיי. איזה בידור מעולה יש כאן! אם הם באים למפגש פורום הבא אני מביא :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן - אני משתתף בצערך-

אין צורך,הפיתרון במרחק כמה שעות טיסה.

לא רק בגלל מה שעברת אלא בגלל המצב שאתה בו עכשיו-

אני נימצא באחלה מצב,עצמאי,מבוסס,רווק,ללא ילדים (הדבר היחידי שמפריד אותי מרווק

זה המילה:"גרוש "בספח של תעודת הזהות,שאני ממילא לא יודע איפה הוא נימצא בכלל....).

נכון,אני לא מאושר אבל גם לא אומלל כמו שהייתי בתקופה שהייתי נשוי.

גם אם הפוסט האחרון היה ציני (הוא היה ציני, נכון?) זה עדין כואב לשמוע-

לא הוא לא היה ציני כלל,נו טוב ,אולי קצת הגזמתי בניסוח כדי להעביר את המסר,אבל

הכול מההתחלה עד הסוף היה אמיתי וכנה ולא המצאתי שום דבר .

מבחינתי, אם האישה שמולי לא שווה בערכה לי, זה מאוד turn-off

הדבר האחרון שאני רוצה זה מישהי חסרת פלפל שתקבל את מה שאני אומר

מבחינתי אני רוצה מישהי שתשבור לי את תפיסת העולם (או לפחות תגרום לי לחשוב עליו שוב ושוב) שתמיד אני לא בטוח מה המשפט הבא שהיא הולכת להגיד-

דעתך לגיטימית לחלוטין ואני מכבד אותה.שנינו בסך הכול זקוקים ל-"מכסה שונה בתכלית".

מה שיעשה אותך מאושר, יאמלל ויתיש אותי,ולחילופין מה שייסב לי אושר יגרום לך שעמום עד מוות.

מבחינתי ה-TURN OFF המוחלט זה ויכוחים,מריבות,מאבקי שליטה,ביקורתיות,שיפוטיות,אגרסיביות,

קפריזיות,וולגריות וכל שאר התכונות שכל כך מאפיינות את בנות הכשרות ולא מסתדר עם האופי

ה-"חזירי\שוביניסטי\שתלטני והפרימיטיבי" שלי ,כפי שהן קראו לי ב-"חיבה רבה" לפני שהן זרקו אותי

כמו נעל ישנה לפח (או שאני אותן ,אם כי אני חייב להודות שזה היה המיעוט).

האמן לי שניסיתי ויותר מפעם אחת לחיות עם נשים אחרות בארץ ,אחרי הגירושים,אבל

כל פעם מחדש אכלתי קש למרות שניסיתי באמת ובתמים להתפשר ולרכך את הגישה והעמדות שלי.

אני לא בן 18 ,אני כבר עייף ממערכות יחסים,מבילויים ויציאות,

די כבר,אני רוצה לחזור לבית שקט נטול מריבות ולחיות בשלווה עם בת זוג שתעריך אותי כמות שאני ולא תחפש כל הזמן

תחליפים טובים יותר מעבר לפינה...

כנראה שאני באמת מהווה את הסיוט בהתגלמותו עבור הפמינאציות המקומיות.

SO BE IT

אני לא מתכוון להשתנות בגילי "המופלג" וסביר להניח שגם אם הייתי מנסה ,אז הייתי ניכשל מפני ש:

"אי אפשר ללמד סוס זקן טריקים חדשים"...

בכל מקרה ,התיעוב הינו הדדי לחלוטין ,משום שגם הן מהוות מבחינתי את הסיוט בהתגלמותו בתור בת זוג

שלא לומר ,אם ילדי הפוטנציאלית.

אני בסך הכול רואה בהן בשר שיגולים זמני (על משקל הביטוי "בשר תותחים")

ולא נותן לעצמי שום אפשרות לפתח כלפיהן רגשות מפני שבתוך תוכי, זה ברור לי לגמרי שאני אפגע פעם נוספת.

ומה אתם מתרחקים לחו"ל, חסרות בחורות טובות בארץ? יש מתחת לכול אבן פה צריך רק למצוא אותן

חה,חה,חה בגיל שלי מתחת לכול אבן פה, יש לא בחורות טובות אלא עקרבות,נחשות\

עכבישות ארסיות \כונפות\חד-הוריות\אלמנות רחמנא ליצלן ,או סתם כאלו שכול-כך נשרטו ממערכות יחסים

קודמות שהן סוחבות איתן כל כך תסביכים נפשיים שלבנות איתן משהו חדש דומה למשייה של הטיטאניק

מקרקעית האוקיינוס ולהכשרתה מחדש לשייט כאוניית נופש...... :kopfpatsch:

לא חביבי,אני לא דון קישוט ואין לי שום כוונה להיאבק בטחנות רוח.

למעשה אני לא ממציא שום גלגל מחדש, בעיר שלי יש הרבה מאוד זוגות מעורבים,כן,כן גם עם ילדים,

ותתפלא אבל הם יפים ,מוכשרים ובריאים מעל הממוצע (בהמשך אני אעלה לכאן שממחישות זאת היטב)..

אני בטוח שגם בעיר שלך,לא חסרים זוגות כאלו.אתה מוזמן לפקוח את העיניים טוב טוב ואני בטוח שגם אתה

תראה בסביבתך הקרובה עדות לתופעה הולכת ומתרחבת שבה גברים, גם כאלו שנחשבים מוצלחים,

מאסו בפמינאציות המקומיות ומצאו להן תחליף עדיף בעשרות מונים.

אם כי אני חייב לציין שרובם הגדול של הגברים הרבה יותר מבוגרים ממני ומבחינתם אלו נישואים שניים או אפילו

שלישיים ואילו עבורי אלו למעשה נישואים ראשונים שהרי קצת קשה לקרוא לנישואים הראשונים שלי, ממש "נישואים" וזאת

מפני שהם נמשכו בסך הכול קצת יותר משנה ולא השאירו אחריהם שום משקעים מוחשיים כמו (מזונות,ילדים,משכנתא) אלא רק כמה

צלקות רגשיות שאני נושא אותן בגאון מפני שלא עשיתי שום דבר מביש או פוגעני כמו בגידה או

הפרת אמון כלשהיא.

הראייה לכך היא שכיום גרושתי נשואה בשנית עם ילד ואני מאחל לה את כול הטוב שבעולם.

אומנם יצאתי עימה כשלוש שנים לפני שהתחתנתי ,ובזבזתי עלייה ים זמן ,טרחה,ואמוציות,

אבל עדיין זה היה שעור זול יחסית בהשוואה להרבה קרובי משפחה \חברים\מכרים שאכלו אותה בענק

בכל מובן אפשרי.

בכל מקרה,הלקח נלמד במלואו ואין לי שום כוונה לחזור על הטעות.

אגב,זה קצת אבסורדי אבל כל החסרונות בהבאת מישהי מחו"ל עם מנטאליות שונה ,

שמתאימה יותר לדרישות שלי, הן בעצם יתרונות גדולים מבחינתי, כדלהלן:

אי ידיעת השפה המקומית-אחלה שלא תתקלקל בהשפעת הכלבות המקומיות.

איסור על עבודה-מעולה ,ממילא אני רוצה שתשב בבית.

היא לא יהודיה-הכי טוב מפני שגם אם נניח שברבות הימים אני אתחתן איתה,

(מה שאני לא רואה בכלל באופק,שהרי ,אני יכול תמיד להאריך את אשרת השהייה שלה בנימוקים שאני לא אפרט כאן)

,אז אין שום סיכוי שאני אחויב להגיע לבית הדין הרבני כדי להתגרש ממנה מפני שהיא כאמור לא יהודייה

ולכן למוסד הנאלח והארכאי הזה אין שום סמכות לגביי.

לא שבית הדין לענייני משפחה הוא מציאה גדולה,שהרי רוב השופטים בו הן בעצם שופטות כלבות

פמינאציות בעצמן ,אבל לפחות הוא מחויב לאיזה שהוא היגיון וצדק בסיסי בן ימינו,ואין בו את כל עניין

ה-"כתובה" השערורייתי שמשעבד תרתי משמע את הגבר לאישה,

וגם אין את כל עניין המדור והמזונות לגברת שאין לה ילדים ממך.

במקרה הכי גרוע שהקשר לא יסתדר אז לא קרה שום אסון ,אין לי שום אינטרס שהיא תישאר

במערכת יחסים שלא טוב לה איתי ,או שלחילופין לי ,לא טוב איתה.

אז במקרה כזה אני פשוט ארכוש לה כרטיס חזרה ואצייד אותה בכמה אלפי דולרים ואנסה שוב פעם עם בחורה

אחרת עד שאני אמצא את זאת שתעשה אותי (ואני אותה) מאושר.

בכל מקרה בבחורה ישראלית לצורך קשרים רציניים, "אני לא רוצה לגעת במקל"

(והאמת שגם לא, ב-"מקל הפרטי " שאינו מכוסה היטב בגומי----עדיף אפילו פעמיים :lol:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם כלות מאוקראינה ודברים כאלו מה שנקרא :" כלות בהזמנה " - מה דעתך על כך ?

ומה עם פרק הזמן שצריך להשקיע בתאילאנד עבור מציאת כלה ?

האם אתה מביא אותה בתור "חברה" "כלה" מה ? תיירת ? אולי תוכל לפרט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חה,חה,חה בגיל שלי מתחת לכול אבן פה, יש לא בחורות טובות אלא עקרבות,נחשות\

עכבישות ארסיות \כונפות\חד-הוריות\אלמנות רחמנא ליצלן ,או סתם כאלו שכול-כך נשרטו ממערכות יחסים

קודמות שהן סוחבות איתן כל כך תסביכים נפשיים שלבנות איתן משהו חדש דומה למשייה של הטיטאניק

צודק, מה לעשות שכל הבנות הללו לא מתקרבות לקרסולים שלך :silly:

funny-cat-picture-cute-kitty-pic-kitten-looking-in-mirror-seeing-a-lion.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא צודק מהבחינה הזאת.

אפילו בגיל שלי, 24, אני שם לב שהבנות לאט לאט מתפתחות לכיוון הזה.

כשאני יוצא עם בת 18-21 היא יוצא איתי בשביל להיות איתי, בשביל להנות איתי.

כשאתה יוצא עם בנות יותר מבוגרת (ויצאתי גם עם מבוגרות ממני) אתה מרגיש יותר שהן מנסות להוציא משהו, רוצות שתהיה "מטרה" להכל וכו'.

בקיצר, מעניין אותן חתונה, פרנסה, ילדים.

אין ספק שככל שהגיל עולה המבחר קטן בכמותו וכן באיכותו (למרות שכמובן שכן תמיד יש אי שם איזה בחורה טובה שעדיין לא נתפסה, פשוט פחות).

לא צריך סטטיסטיקות, זה פשוט הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם כלות מאוקראינה ודברים כאלו מה שנקרא :" כלות בהזמנה " - מה דעתך על כך ?---

בדקתי את העניין היטב.

אחוז ההצלחה עם כלות מאוקראינה עומד על כ-50 אחוז בלבד ולכן ההשקעה לעומת הסיכון לא עדיפה

משמעותית על אחוז ההצלחה עם תוצרת הארץ (כ-45 אחוז בקרב המגזר החילוני).

וכשאני מדבר על הצלחה זה בדרך כלל מתייחס להישארות בסטאטוס של נישואין גם לאחר 5 שנים

מיום החתונה.

אין לזה שום קשר לשביעות הרצון של שני הצדדים בקשר הזוגי או לרצונם האמיתי להישארות בו,אלא דווקא להיפך

הרוב נשארים בקשר זוגי אומלל ומתסכל מסיבות מלאכותיות (ילדים,משכנתא,חובות,פחד להיוותר לבד,הרגל,חשש

משינוי או איבוד קשר עם קרובי משפחה וחברים משותפים).

אבל הבעיה הכי גדולה היא שאין את מחסום השפה,מה שבתכלס אומר שאחרי שנתיים,שלוש בהשפעה ה-"מבורכת"

של הסביבה תהיה לך בבית פמינאצית בכל מקרה,אז מלכתחילה לא רצוי להיכנס לזה.

ובכלל הסטיגמה לגבי רוסיות\אוקראיניות לא נכונה בכלל,רובן עקב נסיבות החיים הקשות הפכו לנשים עצמאיות וחזקות

ואלו בדיוק התכונות שאני מנסה להתרחק מהן בכל מחיר.

תתפלא,אבל מבחינה חיצונית אני נימשך יותר לבחורות מלוכסנות,צנומות,עם שער שחור חלק ,כך שהכיוון הכללי

שלי הוא מזרח ולא צפון.....

ומה עם פרק הזמן שצריך להשקיע בתאילנד עבור מציאת כלה ?

אני מעריך אותו בחודשיים,שלוש של שהייה במקום אחד (שהרי זה לא עוד טיול סתמי)

האם אתה מביא אותה בתור "חברה" "כלה" מה ? תיירת ? אולי תוכל לפרט ?

אם אני אפרט כאן ,זה יהיה בבחינת "לירות לעצמי כדור ברגל"......יש דברים שלא אומרים בפורום,

אתה כפי ששמתי לב ,חכם מספיק כדי להבין זאת בעצמך!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...