צריך המלצה למסך 24 או 26 תקציב 2300 - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למסך 24 או 26 תקציב 2300

ralf7253

Recommended Posts

לי יש 26, ולפניו היה 32" , אני חייב לציין שבמסך גדול כל כך , בכיף אפשר להשתמש כמוני במרחק של 30 ס"מ בתנאי שאתה תהיה על הרזולוציה הטבעית של המסך (1920*1200) , הטקסט באותו גודל כמו של מסך 19 ברזולוציה 1024*768.

מה שכן , עם ה32 היה קצת פחות נוח כי הוא היה יכול להגיע רק ל1366*786 או מה שזה לא יהיה HD READY וזה לא היה הכי נוח שבעולם.

החיסרון של המסך שלי זה שאי אפשר לשים לו זרוע או לסובב אותו או לכוון למטה :(

היתרון - הוא זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יתאים לי לתקציב אז אני מעדיף מן הסתם 26

אבל ממה שאני רואה פה שונאים את הTN אז השאלה זה אם אפשר להשיג 26 לא TN בתקציב

וכמו שאמרתי קודם אני מוכן להעלות את התקציב ל3000 בשביל משהו יותר טוב

לא נורא אם אין חיבור וHDMI גם ככה אין לי שימושים בישבילם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני אגיד הוא קצת מצחיק, אבל בגלל שהמסך כל כך גדול, אתה לא! יכול לשבת מולו בגובה נכון, לא משנה מה, או שהלמטה קצת שחרחר, או שהלמעלה.

אני בעקרון מסכים איתך, אני רציתי את ה-2443BW אבל הייתי מוגבל לחנות ספציפית שהיה לה רק ה-T240, בדיעבד, מכיוון שברור שב-PIVOT אני לא אשתמש, SWIVEL של הבסיס יש לי - רק נשאר הגובה - זה כבר תלוי איך אתה יושב ...

תלוי מה אתה צריך, אם אתה גם תצטרך את כניסת ה-, אז בפירוש ה-T240, ה-USB זה תוספת מאוד מאוד נחמדה, אבל זה לא כזה קריטי, שאר ההבדל הוא משחק הגבוה של המסך

\עריכה, סליחה - פספסתי עמוד שלם של הודעות.

אם זה לא קריטי לך ה-, אז אין סיבה את ה-T240, עדיף ה-2443BW.

אם אתה מוכן לגלוש ל-3K+, אז תתחדש בפאנל יותר איכותי, רק תחשוב אם זה באמת חשוב לך.

ובקשר ל-26" ממרחק 30ס"מ - בלי להעליב, אבל אתה פסיכי. 24" במרחק הזה זה קרוב מדי, זה גורם לתנועה של העיניים רחבה מדי, ותנועה של הצוואר. זה ממש לא נשמע לי בריא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר ל-26" ממרחק 30ס"מ - בלי להעליב, אבל אתה פסיכי. 24" במרחק הזה זה קרוב מדי, זה גורם לתנועה של העיניים רחבה מדי, ותנועה של הצוואר. זה ממש לא נשמע לי בריא.

נכון שהעיניים זזות לצדדים , ואני פותח 2 דפדנים ושם אותם על חצי רוחב , וזה ממש ממש נוח כשמתרגלים , כמו להשתמש בשני מסכים במסך אחד - תענוג !

שלא נדבר בסרטים איזה כיף !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שהעיניים זזות לצדדים , ואני פותח 2 דפדנים ושם אותם על חצי רוחב , וזה ממש ממש נוח כשמתרגלים , כמו להשתמש בשני מסכים במסך אחד - תענוג !

שלא נדבר בסרטים איזה כיף !

לא, זה לא. אתה באמת פסיכי. ;D אפילו למסך 14" של הנייד שלי אני לא יושב כל-כך קרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי גם אני החלטתי ללכת על המסך-2443BW- הזה לאחר המון התלבטויות...

אני גר בצפון האם יש למשהו מושג איפה אפשר להשיג אותו במקום שלא יעשו לי בעיות על פיקסלים שרופים וכל מיני התחכמויות שונות?

באיזור נהרייה קריות וחיפה?

מה לגבי נועה מחשבים מה המדיניות שמה לגבי האחריות לפיקסלים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...