Wanted: Weapons of Fate - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Wanted: Weapons of Fate - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

זה קורה רק אם הצלחת לעשות HEAD SHOT.

אתה שם לב שזה כמעט ולא נוגע בראש, כל פעם שיש הילוך איטי כזה אני רואה שזה בכלל פוגע בו בצוואר או בכתף..

מקווה שיש איזה צ'יט או משו שיעשה כל ירייה כזאתי בהילוך איטי :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחד השלבים הקלים האמת...כל מי שבא אלייך תהרוג שם על המרפסת, וברגע שהיא יורדת על החבל לרוב היא עושה כל פעם במקום אחר לפי הסדר...ברגע שהיא יורדת שם פשוט תאט את הזמן עם SHIFT+SPACE, ותרסס אותה עם האקדחים היא לא יכולה לברוח...פעם פעמיים הרגת אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

*הקפצה*

אהלן, נתקעתי בשלב האימונים כשאני אמור לעשות את הכדור המסובב ע''י לחיצה בלחצן שמאלי (או ימני לא יודע) וE, ואז זה אמור להתמקד על מטרה...זה לא מתמקד לי על כלום!!

לוחץ E ואחד מהמקשים של העכבר (כאילו), ולא קורה כלום.

אני משחק כבר כמה שנים ככה שנוב אני לא. אני בטוח ב90 אחוז שזה באג, אבל אם מישהו יוכל לעזור לי באיך הוא עבר את השלב אני אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייי חברה מצטער שאני נשמע עלוב אבל איך אני אמור לחסל את המנהיג של ה SWAT במשימה הראשונה?

אני כל הזמן מדלג מעמוד לעמוד אבל אני לא מצליח לקבל קו אש מולו, הוא תמיד מתגונן עם המגן

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעמוד מאחורי קיר, וכשהוא יורה עלייך תירה בחזרה אבל ב BLIND בלי לראות...כמו ב RAINBOW SIX.

ואז הוא כאילו תופס מחסה...המסך שלך יהבהב כזה, רוץ מהר בסלו מושין מקיר אחד כדי שתוכל לירות עליו בלי שתפגע במגן וככה תהרוג אותו...

אגב המשחק הזה אכזבה לא משהו בכלל הוא חוזר על עצמו ומשעמם בטירוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי ושאלת השאלות איך עושים סלוו מושן אני עוד לא הגעתי לזה

תודה

תהרוג אנשים ללא סלו מושין או כיוון הכדור, פשוט תירה להם בראש ואז בכדור הבא אתה תוכל לעשות את זה בהילוך איטי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*הקפצה*

אהלן, נתקעתי בשלב האימונים כשאני אמור לעשות את הכדור המסובב ע''י לחיצה בלחצן שמאלי (או ימני לא יודע) וE, ואז זה אמור להתמקד על מטרה...זה לא מתמקד לי על כלום!!

לוחץ E ואחד מהמקשים של העכבר (כאילו), ולא קורה כלום.

אני משחק כבר כמה שנים ככה שנוב אני לא. אני בטוח ב90 אחוז שזה באג, אבל אם מישהו יוכל לעזור לי באיך הוא עבר את השלב אני אשמח.

מישהו? מה30 איש שפרסמו הודעות פה אני משער שהרוב עברו, אני מבקש רק הסבר לאיך עברו (כמה מטומטם שיהיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...