Wanted: Weapons of Fate - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Wanted: Weapons of Fate - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עברתי את המשחק בשעתיים

וכמו שאמרו פה חרא חרא גראפיקה אבל המשחקיות עצמה כיפית

חבל זה אחלה הכדור מהצד הזה אם היו מנצלים את זה קצת אחרת היה אחלה משחק

וד"א זה שאמר עם המכונת ירייה שאפשר לשים את המכסה רק עכשיו אני חושב על זה וזה היה מה זה קל אם הייתי עושה את זה ככה כי כל המשחק קל ורק הקטע הזה היה קשה ובאמת היה לי מוזר למה כי לא שמתי את המגן ונאלצתי לזכור בעל פה מאיפה כל אחד בא ולהרוג ככה ><

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאווו אתם כל כך נוביםםםםם מה קשה!!!!

אתה צריך לעשות SHIFT+SPACE+חץ לכיוון שאתה צריך ואז הוא עושה לך סלאו מושיין כזה ואז תירהה עליו מלאא תחורר אותו ככה בערך פעמיים שלוש ואתה מסיים.... (תעשה את זה אבל כשהוא זז...)

סיימתי את זה בפחות מ7שעות זה כזה קלל..... אבל כיףף רצח!!!! נהנתי מכל רגע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

שחקת על "פוסי"? :lol:

זה לא נוב, רק הגעתי לצרפתי ויצאתי כי לא היה לי כוח, בבוסית הקודמת הייתי צריך לחשוב הרבה לפני שנזכרתי ב SHIFT+SPACE... לא היה לי כוח לחשוב וראיתי שהרוב סיימו אז למה שלא יתנו את הפתרון הקל ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7 שעות ואתה קורא לאחרים נובים ?

זה משחק של 4-5 גג.

שמבינים שכמעט אי אפשר למות אז כבר אין טעים לתפוס מחסה ואפשר לרוץ קדימה כמעט בלי לחשוב...

יא ביצה שיחקתי על assassin בPUSY אתה עובר את זה ב5 שעות אולי ... נראה אותך בassassin עובר את זה... 5 שעות.. (וגם זה לא היה רצוף עם טיפה הפסקות)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש בעייתי בקטע של משחקים..

בקושי יש משחקים שאני אומר עליהם ששייך בכלל לשחק בהם.

במשחק הזה.. ככל שמתקדמים יותר.. מקבלים כל מיני דברים כייפים כאלו.

זה משחק באמת חמוד להעביר איתו את הזמן.

ובטח שאלו שאהבו את הסרט, ימצאו במשחק הזה המון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

שחקת על "פוסי"? :lol:

זה לא נוב, רק הגעתי לצרפתי ויצאתי כי לא היה לי כוח, בבוסית הקודמת הייתי צריך לחשוב הרבה לפני שנזכרתי ב SHIFT+SPACE... לא היה לי כוח לחשוב וראיתי שהרוב סיימו אז למה שלא יתנו את הפתרון הקל ;D

שיחקתי על הרמה הרגילה, לא ניסיתי את הרמה הקשה יותר אבל הבנתי שהיא סתם מוסיפה לאוייבים חיים ולא באמת משפרת את ה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...