Wanted: Weapons of Fate - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Wanted: Weapons of Fate - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

בזמן האחרון יש הרבה משחקים כמו המשחק הזה, הוא נראה על הפנים אבל המפתחים אומרים לעצמם "גם ככה זה על הפנים יאאלה בואו נוסיף מלא BLUR וערפל כדי שלא ייראו את כל הגועל נפש"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

simon תגיד זה בכוונה? כי אין הגדרות למשחק חוץ משינוי רזולוצייה איזה AA אין כלום?

אהה ולמה ששאלתה עכשיו בדקתי יש איזה שלב אחד שהרבה יורים וזה אז זה על 54-60fps

ולא כתוב איך מחליפים נשקיםם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים יש לי בעייה במשחק

אחרי שאני מפעיל אותו תמחיל סירטון פתיחה כזה של COMBAT TRAINING משהו כזה,ואז אני עושה SKIP כמו שרשום והמשחק פשוט מתרסק

אין מצב שזה בגלל שחסר לי משהו במחשב,כי הוא חזק מאוד

אז מה כן יכול להיות הסיבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, יש את כל מה שמתאים למסך שלך...

יש שם איזה באג שאתה לוחץ על החץ בשביל לשנות וזה לא משנה כלום...

פשוט תיצא ל MAIN MENU תחזור בחזרה להגדרות רזולוציה ואז יעבוד אם תשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה באמת יש שם באג תתיראה מה אני עשיתי תיכנס להגדרות איפו שהרזולוצייה עם יש לך מסך רחב שים באפשרות השנייה על 16:9 ועם יש לך מסך רגיל שים על 4:3 ואז תשים את הרזולוצייה הכי גבוהה ואז באפשרות השנייה שבוחרים מסך רחב או רגיל אז סתם ככה תילחץ על החץ שם וזהוא זה ישנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הגעתי לשלב 4 לקטע כזה עם מיני גן וזה ממש קשה ואני לא מצליח לעבור אותו. כל הזמן באים אוייבים מכל הכיוונים ואני לא מספיק לכוון עליהם והם כבר הורגים אותי. איך עוברים את זה?

אגב זה לא הקטע עם המיני גן בתחילת המשחק אז אל תתבלבלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הגעתי לשלב 4 לקטע כזה עם מיני גן וזה ממש קשה ואני לא מצליח לעבור אותו. כל הזמן באים אוייבים מכל הכיוונים ואני לא מספיק לכוון עליהם והם כבר הורגים אותי. איך עוברים את זה?

אגב זה לא הקטע עם המיני גן בתחילת המשחק אז אל תתבלבלו.

אתה עובר את זה בכך שאתה ''נח'' ברגע שאתה מפסיק לירות ואז זה מגן עליך השילדה של המתכת הזאת...ואז הכוח שלך נטען שוב. יורים עליך ואתה ממשיך להרוג אותם ברגע שאתה חושב שאתה הולך למות שוב תחזור למחסה (לא לירות) טוען כוח..שוב ושוב..עד סיום המשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...