Wanted: Weapons of Fate - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Wanted: Weapons of Fate - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

יאווו אתם כל כך נוביםםםםם מה קשה!!!!

אתה צריך לעשות SHIFT+SPACE+חץ לכיוון שאתה צריך ואז הוא עושה לך סלאו מושיין כזה ואז תירהה עליו מלאא תחורר אותו ככה בערך פעמיים שלוש ואתה מסיים.... (תעשה את זה אבל כשהוא זז...)

סיימתי את זה בפחות מ7שעות זה כזה קלל..... אבל כיףף רצח!!!! נהנתי מכל רגע....

7 שעות?

אני נותן ל זה 3 גג

סיימתי את זה רק מלהראות לחבר את המשחק שהתלהב מהטריילר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק אני נתקעתי בקטע של הSWAT LEADER ממש בהתחלה?

הוא לא רוצה למות... ולא משנה כמה אני מתחבא וזה הוא פשוט עוקב אחרי כמו כלום. בזבזתי עליו איזה 300-400 כדורים כלום לא הולך.

ניסיתי גם לדקור אותו... בוא נגיד שהוא לא ממש התלהב מהרעיון.

ובאמת בתקופה הזאת יש חרא משחקים =\.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין LAG.

SWAT LEADER קל, אתה צריך לירות בלי להציץ (בלי ללחוץ על עכבר ימני) ואז יהיה לך לבן במסך (לא על הכל המסגרת כזה). אז אתה עובד לקיר אחר והוא לא רואה אותך ואתה יכול לירות בו.

נ.ב.

פתחתי את כל הקודים במשחק, זה מוסיף עוד דמויות ועוד כל מיני דברים :smile1:

כל הקודים מתחילם ב 01XXXXXX...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק תוך יום :cool2: אני לא חושב שיצא לי לשחק במשחק כל כך קל!

משחק חמוד עם גראפיקה מעפנה שהסתירו עם מלא אפקטים... זה מגניב כי זה כזה המשך לסרט(שממש אהבתי),סך הכל נהנתי מהמשחק..

לגביי פתיחת דמויות...יש מצב אתה שולח לי תקודים פה או בPM?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המשחק הכי עלוב שיצא לי לראות כבר הרבה זמן...

קודם כל,איך זה לעזאזל שהסרטונים במשחק נראים פחות טוב מהמשחק עצמו? מה הולך כאן?

דבר שני,זה אשכרה המשחק היחידי שנתקלתי בו, שסרטון ביקורת בן 5 דקות מציג לחלוטין את מהלך המשחק כולו,יחד עם כל "המשחקיות" השונה שבו-עד כדי כך שלך כבר אין טעם לשחק אפילו! הרי הכל בדיוק כמו בסרטון! איך אפילו לא שלב, אפילו לא ואפילו לא מכנית משחקיות אחת שלא הראו אותה שם! וכולם טובות ומעניינות בדיוק לפעם-פעמיים הראשונות,כך שלראות אותן בסרטון אשכרה עדיף מלבצע אותן במשחק..

מדהים..ובכמה מוכרים את זה? 60 דולר? 50 דולר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר מלא (50$), ב GT אמרו שהם היו צריכים לעשות את זה DLC ולמכור אותו בזול יותר.

הדבר הכי מצחיק במשחק הזה זה שבהתחלה יש את הלוגו של UNIVERSAL ואת הלוגו של WB אז למה הסרטים במשחק לא ניראים טוב :s07: פעם הבאה כדאי להם גם לבדוק את המוצר שמפחים להם ולא רק להכניס את הלוגו שלהם בסוף :lol:

משחק כזה לא קונים, אם אתה גר בארה"ב אתה הולך ל GAMESTOP (יש שם יד שניה וכו'), אם אתה גר במקום כמו אז אתה חוזר לדרך הישנה והרעה. בכל מקרה לדעתי שווה לשחק, חוץ מזה במקרה הכי גרוע בזבזת 5 שעות :nixweiss:

הקודים במשחק:

01010111

01110100

01100101

01010100

01001100

01101101

01101111

01000100

01110010

01100001

01001111

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: זה לא שמישהו באמת ישב 5 שעות רצוף (יש פה אחד שכן, לא מבין איך הוא יכול), המשחק היחיד שהצלחתי לסיים ביום אחד היה COD4 ורוב האנשים ששיחקו בו, גם כאלה שלא כל כך משחקים במחשב, סיימו אותו ביום אחד (הוא ארוך יותר אבל גם הרבה יותר טוב). משחקים עד שאין לך כוח יותר והגעת למקום שאפשר לשמור. את ה 5 שעות האלה חילקתי על שמונה/תשעה ימים :lol: זה פחות משעה ביום...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה יש לי 2 שאלות

1)אני מקליד את הקודים במקומם במשחק והם עדיין לא עובדים למה?

2)אני במשימה שאני צריך להגן על האישה עם התינוק ולחפות עלייה עם תת מקלע כזה עכשיו זה בלתי אפשרי יש יותר מידי רעים הם מחסלים אותי בשנייה מה אפשר לעשות?<

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה יש לי 2 שאלות

1)אני מקליד את הקודים במקומם במשחק והם עדיין לא עובדים למה?

2)אני במשימה שאני צריך להגן על האישה עם התינוק ולחפות עלייה עם תת מקלע כזה עכשיו זה בלתי אפשרי יש יותר מידי רעים הם מחסלים אותי בשנייה מה אפשר לעשות?<

גם אני נתקעתי בזה כי שנינו לא ידענו שאפשר לעצור את היריות ופשוט להיות מאחורי המכסה והחיים עולים כל פעם

אני עברתי את זה הייתי צריך לדעת בעל פה מאיפה כולם באים וככה עברתי בלי המכסה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה יש לי 2 שאלות

ניסית אולי לחפש את הפתרון בדפים קודמים ?

נסה עמוד 5 הודעה רביעית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...