צעדת הדגלים באום אל פאחם - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעדת הדגלים באום אל פאחם

IG

Recommended Posts

כל הפלסטינים כולל אלה עם אזרחות ישראלית בוחרים לראות את מדינת ישראל ככובשת את שטחם.

בעוד שהם מחזיקים בדעה שאנחנו מתנחלים בשטחם, למעשה הם מתנהגים כמתנחלים בשטחנו.

הם לא רוצים לחיות פה, הם רוצים לעבור לפלסטינה יחד עם הבתים והאדמה שלהם.

הפרובוקטורים האמיתיים בסיפור הזה הם הערבים הישראלים שכל מעשיהם ודיבורם מצביע על רצונם לאנוס להשמיד ולגרש את כולנו.

מדינת ישראל לא יכולה לגרש אותם כי זה יהיה טרנספר "גזעני" לכאורה.

מדינת ישראל לא יכולה לתת להם אוטונומיה כי הם תקועים באיזורים שבהם זה לא מתקבל על הדעת.

לבטל להם זכויות גם אי אפשר כי כל העולם יקרא לנו נאצים וערבים הישראלים ידחפו לאלימות.

אז מה יש לנו... ישובים ערבים במדינת ישראל מלאים בערבים עם דרכון ישראלי וזכויות אזרח, שמסיתים כנגד המדינה כמו חולי כלבת.

השמאלני המצוי (וגם כמה ימנים מבולבלים) חושבים שלהעלות את הבעיה לסדר היום זה רעיון רע.

ההתנגדות שלהם לחשיפת האמת היא ביטוי של פחד, הם חושבים לעצמם: אולי אם נעצום עיניים חזק חזק אז כשנפתח אותם הכל יעלם.

ישראל היא לא טלית שכולה תכלת. היא מתייחסת בחוסר שוויון כלפי אזרחיה הפלסטינים ומואשמת חדשות לבקרים בפשעי מלחמה כנגד אותו עם שחלק ממנו הם אזרחי המדינה. הם חיים במדינה בא דעת הקהל הרווחת רואה בהם סיכון בטחוני ותומכת בסילוקם מבתיהם, כשרוב ערביי ישראל, מהצד השני, דווקא מכירים בזכותה של מדינת ישראל להתקיים כמדינה יהודית ודמוקרטית. אז נכון, לחלק מערביי קשה מאד להזדהות עם מדינה, חלקם אינם נאמנים וחלקם גם רוצים בהשמדתה. אבל כמו שכבר אמרת בעצמך, מה אנחנו יכולים לעשות? אי אפשר לגרש, אי אפשר להפוך כל ישוב ערבי למדינה פלסטינית, אי אפשר לבטל את אזרחותם. אז למעשה הדבר היחידי שאנחנו יכולים לעשות חוץ מלהתעלם מהבעיה, היא לנסות לפתור אותה מהשורשים שלה. הימני המצוי חושב שלהעלות את הבעיה לסדר היום זה רעיון רע.

leyaniv-

כן, אתה אוכל סרטים.

בטח שזה דגל תקוע על הקיר באום אל פאחם, דביל, זה יום הבחירות ובקלפי יושבים מועדת הבחירות!

אין קלפי במדינה הזו שלידו ביום הזה אין דגל , ואם מישהו ישחית את הדגל או משהו- הקלפי תיסגר ותושבי האיזור פשוט יאבדו את זכות הבחירה לסיבוב הזה.

אם הדגל הזה עוד שם, אני חציל.

בנוסף, "אתה יכול להיות נוצרי ולא איכפת להם"? באמת? להזכיר לך כמה נוצרים נטבחו בלבנון, בגדה ובעזה בשם הדת?

פלסטינים=מוסלמים, נקודה. הנוצרים מביניהם מחביאים את זה, או שהתמזל מזלם לגור בישראל ולא בעזה/הגדה.

מרגע לרגע אני רואה איך השמאל הקיצוני הוא לא רק דבר תלוש מהמציאות והזוי, אלא גם מסוכן לעצם הקיום של מדינת , ולאנשים שגרים בה.

אוקיי זה יום הבחירות... אז? בשורה התחתונה, דגל ישראל מונף באום אל פאחם, ותושבי אום אל פאחם עוברים ליד הדגל הזה בשלווה. אף אחד לא זורק אבנים. ואתה יודע מה עוד? אפילו רוב הסיכויים שאחד מתושבי אום אל פאחם הוא שהניף אותו. וייז מיר!

אין קלפי במדינה שאין בא דגל ישראל? דווקא ניסיתי להזכר טוב בבחירות האחרונות (המוניציפליות ולכנסת) ולא זכור לי שום דגל ישראל בשום מקום. אולי אם היו תולים אותו במקום כל כך בולט כמו באום אל פאחם הייתי שם לב, אבל בקלפי איפה שאני הצבעתי (בשכונה יהודית יש לציין), לא נראה לי שהיה דגל.

כנראה שאני מחדש לך, אבל הלאום הפלסטיני מורכב גם מנוצרים. ולא, לא כולם גרים בחיפה. עשרה אחוזים מתושבי רמאללה הם נוצרים, ויש בעיר הזאת פאבים ואפילו מבשלת בירה (טייבה). לא שמעתי על פלסטינים שטבחו בחבריהם הנוצרים ברמאללה. היו תקריות אלימות כלפי משפחות נוצריות בעזה, אבל היום גם תקריות אלימות כנגד כל חמולה בעזה בלי קשר לאיזה דת היא שייכת....

שאלה לleyaniv

אתה כל כך תומך במדינה פלסטינאית כאן

אני אשאל אותך שאלה, מה הטענה שלך בדבר המצאותנו פה הרבהההה לפניהם

You snooze you lose

יחסים בינלאומיים זה לא כמו לצעוק "מקומות שמורים" באוטובוס בטיול השנתי.

זה שהיית פה פעם לא נותן לך שום זכות לחזור ולקבל חזרה את מה שהיה שלך לפני אלפי שנים, ועובדה שהיהודים היו צריכים להלחם בשיניים על הרצון שלהם להגר לארץ ישראל.

אני לא אומר שליהודים לא היתה זכות להגר לארץ ישראל, בעיקר לאור השואה, אבל תבין איך דברים עובדים, אף אחד לא היה חייב לך כלום בגלל שהיית פה לפני אלפי שנים.

אפשר לקחת לדוגמה את העם הקלטי, שישב לפני אלפי שנים במרכז אירופה וכיום לא נמצא שם יותר. התרבות והשפה הקלטית נשתמרו עד היום במקומות כמו אירלנד וסקוטלנד. האם לקלטים יש זכות לחזור ולהקים מדינה קלטית במרכז אירופה בגלל שהם היו שם?

הוא טרול ( רק קשקשן )

תרמת משהו למהלך הדיון? או שרק הפרעת לו? (=טרול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 206
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בזה הרגע שמת רגל לעצמך חבר

אם הם לא היו פה קודם, מה הטענה שלהם

כבשנו את השטח

בדיוק כמו שכבשו לנו בעבר

אם לא מגיע לנו השטח הכבוש, למה להם כן?

ובזה נגמר הסיפור, הם יכולים לבכות עד מחר על החוסר שכל המשווע שיש להם(זועקת פה תוכנית החלוקה ב47)

הם כל כך טיפשים, עד כדי כך טיפשים, הם יכלו לחיות איתנו, ולקבל את כל התנאים ששמאלנים כמוך היו מעניקים להם

אבל הם בחרו ובוחרים לחיות בג'ורה רק על מנת לקדש את העקשנות הכל כך אינפנטילית שלהם

הם מעוררי רחמים, אבל בניגוד אליך, לי זה לא גורם לתת להם מה שהם רוצים

אבא רע נותן לבן המשתולל שלו את מבוקשו, אבא טוב מחנך אותו

אתה האבא הרע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל היא לא טלית שכולה תכלת. היא מתייחסת בחוסר שוויון כלפי אזרחיה הפלסטינים ומואשמת חדשות לבקרים בפשעי מלחמה כנגד אותו עם שחלק ממנו הם אזרחי המדינה. הם חיים במדינה בא דעת הקהל הרווחת רואה בהם סיכון בטחוני ותומכת בסילוקם מבתיהם, כשרוב ערביי ישראל, מהצד השני, דווקא מכירים בזכותה של מדינת ישראל להתקיים כמדינה יהודית ודמוקרטית. אז נכון, לחלק מערביי קשה מאד להזדהות עם מדינה, חלקם אינם נאמנים וחלקם גם רוצים בהשמדתה. אבל כמו שכבר אמרת בעצמך, מה אנחנו יכולים לעשות? אי אפשר לגרש, אי אפשר להפוך כל ישוב ערבי למדינה פלסטינית, אי אפשר לבטל את אזרחותם. אז למעשה הדבר היחידי שאנחנו יכולים לעשות חוץ מלהתעלם מהבעיה, היא לנסות לפתור אותה מהשורשים שלה. הימני המצוי חושב שלהעלות את הבעיה לסדר היום זה רעיון רע.

כמו כל שמאלני מצוי אתה מאשים את מדינת בכל מה שהערבים (ערביי במקרה הזה) עושים.

לך תראה מה הם מלמדים אצלם בבתי הספר ואז דבר איתי על שוויון.

אי אפשר לבקש התיחסות שווה ובמקביל להתנהג כחולי כלבת.

99% מה"חוסר שוויון" שערביי מתלוננים עליו, הם הביאו על עצמם וממשיכים לעשות זאת יום יום.

תסתכל על הלינקים שלך.

אחד מהם זה סקר שסך הכל אומר שרוב ערביי ישראל יהיו מוכנים לא לרצות להרוג אותנו (בניגוד לעכשיו) אם... ניתן להם זכויות שוות כמו: זכות השיבה, הזכות לשאת , הזכות להפיץ דברי הסתה "לגיטימיים", הזכות להיכנס חופשי למועדונים (אבל רק אם הם לא ערסים.. בכל זאת יש גבול לכל דבר).

אבל הם לא רוצים את הזכות לגנות פיגועים או את הזכות להתנהג כבני אנוש.

בדוגמא השניה רואים סקר שאומר שרוב עם ישראל רואה בהם סיכון ביטחוני, ונחש למה... כי הם סיכון ביטחוני!

אולי שקודם יפסיקו להתבטא בכזאת עוינות וחוסר אנושיות במשך כמה שנים, ויפסיקו את ההסתה בגני הילדים ובבתי הספר כמו גם במסגדים ובחומוסיות וברחובות הערים ותוך הבתים ובחלומות בהקיץ.

אכן יש במדינה הזאת חוסר שוויון.

היחס שהיהודים נותנים לערביי ישראל עולה עשרות מונים על היחס שערביי ישראל נותנים בחזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהייתם כל כך ימנים ששכחתם מה זה היגיון בריא ....

כמובן שהיהודים הם קופים וחזירים מושחטים ומה לא , אבל ברגע שחיילי צהל רושמים על פגזים כל מיני משפטים שונים ומשונים

או עושים חולצות סוף מסלול כמו "יותר קטן יותר קשה "

אין לכם שום פתחון פה להטיף מוסר לפלסטינים על חינוך טוב , כי מה שהם עושים גם אתם עושים .

נ.ב.

אני מודע לכך שאין מה להשוות אבל זה מה שרואים בעולם הנאור , את שתי צידי המטבע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעולם האמיתי, איפה היתה לחימה בשטח בנוי ומאוכלס בלי אבדות כבדות (הרבה יותר ממה שהיה בעזה, בוודאי באופן יחסי) בקרב אוכלוסיה אזרחית?

ובקשר לחולצות - קצת הומור שחור לא הרג אף אחד - ראה חולצות סיום קורס של חובשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו.... מאז ומעולם לוחמים היו וימשיכו "לקשט" את הנשק בכאלה דברים... פעם היו חורטים פיתגמי חוכמה על חרבות, ומאז שיש נשק מודרני חורטים\ כותבים עליו כל מיני דברים... קח לדוגמא את הקטע של סימון עיגולים על מטוס, על כל מטוס אוייב שהוא הוריד, או אותו הדבר על טנקים, או ציורי הכרישים\ נשרים\ אלפקות על טנקים\ ... זה בדיוק אותו הדבר... להראות שאנחנו חזקים יותר...

על אחת מפצצות האטום אאל"ט הצמידו איזה מדליה שהיפאנים העניקו לארה"ב לפני המלחמה, על הפצצות שזרקו בעיקר גם כתבו כל מיני דברים, וחולצות זה פשוט עוד שלב...

כל אלה לא מצביעים על זה שהחיילים היו מתנהגים בצורה אחרת אם זה לא הייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזה הרגע שמת רגל לעצמך חבר

אם הם לא היו פה קודם, מה הטענה שלהם

כבשנו את השטח

בדיוק כמו שכבשו לנו בעבר

אם לא מגיע לנו השטח הכבוש, למה להם כן?

הם כן היו פה קודם, ולא לפני אלפי שנים....

אבל כמו שכבר אמרתי, זה לא חשוב, הדבר היחידי שחשוב הוא שהם כאן עכשיו, והכיבוש נכשל.

כמו כל שמאלני מצוי אתה מאשים את מדינת ישראל בכל מה שהערבים (ערביי ישראל במקרה הזה) עושים.

כשיש בעיה רצוי לטפל בשורש שלה. מדינת ישראל היא האחראית על החינוך במדינה, גם במגזר הערבי. אם המדינה נכשלה בהקצאת משאבים לחינוך למגזר הערבי, והילדים בחוסר ברירה הולכים ללמוד במסגדים ונתונים לחסדיהם של פונדמנטליסטים, זאת ללא ספק אשמת המדינה.

חוץ מזה שגם אני הייתי בבית ספר, ובכל כיתה היתה תלויה על הקיר מפה של ארץ ישראל השלמה, ללא שום איזכור לרשות פלסטינית כשלהי (גם הרבה אחרי הסכמי אוסלו). אבל כשיהודי רואה כיתה פלסטינית עם מפה שכתוב עליה רק פלסטין ללא איזכור לישראל הוא מזדעזע....

אי אפשר לבקש התיחסות שווה ובמקביל להתנהג כחולי כלבת.

99% מה"חוסר שוויון" שערביי ישראל מתלוננים עליו, הם הביאו על עצמם וממשיכים לעשות זאת יום יום.

אפשר ואף צריך. כי מדינה דמוקרטית חייבת להתייחס לכל אזרחיה באופן שווה. גם אם הם טיפשים.

תסתכל על הלינקים שלך.

אחד מהם זה סקר שסך הכל אומר שרוב ערביי ישראל יהיו מוכנים לא לרצות להרוג אותנו (בניגוד לעכשיו) אם... ניתן להם זכויות שוות כמו: זכות השיבה, הזכות לשאת נשק, הזכות להפיץ דברי הסתה "לגיטימיים", הזכות להיכנס חופשי למועדונים (אבל רק אם הם לא ערסים.. בכל זאת יש גבול לכל דבר).

אבל הם לא רוצים את הזכות לגנות פיגועים או את הזכות להתנהג כבני אנוש.

אל תנסה לעוות את הדברים. כששאלו את ערביי ישראל "האם במשאל עם הם יתמכו בחוקה המגדירה את ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית ומבטיחה שוויון זכויות מלא לערבים" יותר מ-75 אחוז מהנשאלים אמרו שהם יתמכו. עובדתית, לרוב ערביי ישראל אין בעיה עם מדינת יהודית דמוקרטית, אבל מפריע להם הקיפוח המתמשך.

בדוגמא השניה רואים סקר שאומר שרוב עם ישראל רואה בהם סיכון ביטחוני, ונחש למה... כי הם סיכון ביטחוני!

בשנת 2007 רק 6.7 אחוז מערביי ישראל תמכו באלימות ככלי לקידום עינייני המיעוט הערבי. אני אומר "רק" כי באותה שנה 18% מהיהודים לא הכירו בזכותם של הערבים להתקיים כמיעוט בישראל. אז מי מהווה פה סיכון למי?

אכן יש במדינה הזאת חוסר שוויון.

היחס שהיהודים נותנים לערביי עולה עשרות מונים על היחס שערביי נותנים בחזרה.

ואתה מבסס את זה על מה? תחושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מתווכחים עם שונא , זה כמו להתווכח עם החמאס , הם רוצים את מושמדת וזהו , זה לא שיש פה סיכוי לשינוי התוצאה הראשונית של המחשבה שלהם ,אין סיכוי , הוא אוייב .

זה אתה אומר לו היהודים היו פה ליפני , אז הוא אומר זה לא משנה , כי הגנב דורש ברוב חוצפתו עכשיו זכויות , אתה מבין ? גנב ניכנס אליך הביתה ומתקשר למשטרה להוציא אותך משם כי הוא אכל לך מהמקרר ועובדה ידועה היא שאנשים אוכלים מהמקררים שלהם עצמם . הם גונבים וגם אומרים שזה שלהם ! וגם אומרים שתה בעל הבית לא מארח אותם כמו שצריך ולא פחות מיזה הם מחרבנים לך בסלון .

נו , הזבל הזה , היגיע מאיפה שלו היגיע , אומר לי הבית שלי לא שלי , אומר שאני מתנהג אל האורחים רע וזה זכותם לגרש אותי מהבית ? - זה אויב מחרחר ומסית - לדעתי צריך להוציא לו צו גירוש !

אין טעם להתווכח ו / או לדבר איתו , הוא שונא ( אני ממש חושב שהוא כמו דר' המסריח ההוא שונא דר' רון פול ששינה את שמו בחזרה לקיל ביל - דורש ממך להיות נאור עד כדי השמדה עצמית , האנשים האלו לטענתי גרועים יותר אפילו מהחמאס שרוצה להשמיד את המדינה , השונא ישראל הזה רוצה שאנחנו נשמיד את עצמנו לבד .)( יכול להיות שהוא פתח כמה שמות משתמש - הנשמה היא אותה נשמה - מסריחה ואויובת , מסריחה כי כבר אפשר להריח את הדעה שלו ואוייב - כי זה מה שהוא )

שונא ישראל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכרח להסכים, לא יכול להיות שבן אדם יהיה עד כדי כך טיפש, הוא כנראה פשוט שונא את וזהו.

הוא רוצה להשמיד את , רוצה להקים מדינת טרור איסלמית ולהשתלט על העולם, החלום שלו זה לאנוס כבשה, והוא רוצה להקים משפחה עם פאטמה אחת ו-20 מוחמדים קטנים שמתרוצצים סביב.

פשוט אין מה לעשות... וחבל על העצבים והויכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכביש ואדון מנהל, תרמתם משהו לדיון? תפסיקו להיות טרולים ופשוט אל תגיבו אם אין לכם משהו חכם להגיד.

אני לא יכול להתאפק, אתם כל כך מזכירים לי שיר כלשהו, אז אני מקדיש לכם אותו באהבה:

http://rapidshare.com/files/214091244/07.ghetto.mp3

נקמת עוללים - תסמונת גטו

אוי לא הנה הם באים!

חבורה של אנטישמים אנטי-ציונים

מזיינים ת'שכל על זכויות אדם

אבל בעצם הם רוצים לזרוק אותנו לים

הם שונאים את המדינה מבקרים את הצבא

תקשורת עוינת שקרים רק מפיצה

צריך לעשות משהו מהר לשלוח מסוקים לחסל

לחץ פיזי מתון, מעצרים מנהליים לעצור את השנאה

אבינו מלכנו היושב במרומים

הצילנו מאויבנו ברחמיך הרבים

אנחנו עם סגולה ובאלפיים שנות גלות

הצלחנו לשרוד כל סוג של התנכלות

הכיבוש הוא כיבוש נאור, המדינה מדינת היהודים

דמוקרטיה סלקטיבית, בזכות שישה מיליון הרוגים

שלא תבינו לא נכון, אנחנו הנרדפים

יש לנו מקום אחד בטוח בעולם ועכשיו אותנו אתם מבקרים!?

אוי לא! הנה הם באים!

חבורה של אנטישמים אנטי-ציונים

הם רוצים להפסיק את הכיבוש ולחיות בדו-קיום

אבל אנחנו הרי יודעים רק טרנספר יביא שלום

אם להיות פעיל זכויות אדם עושה אותי לאנטישמי, אז תגייסו אותי לפלוגות הסער

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כן היו פה קודם, ולא לפני אלפי שנים....

אבל כמו שכבר אמרתי, זה לא חשוב, הדבר היחידי שחשוב הוא שהם כאן עכשיו, והכיבוש נכשל.

האוכלסיה הערבית הגיע לפה גם באמצעות כיבוש (במאה ה 7) והגירה (במיוחד בתחילת המאה ה 20)

כשיש בעיה רצוי לטפל בשורש שלה. מדינת היא האחראית על החינוך במדינה, גם במגזר הערבי. אם המדינה נכשלה בהקצאת משאבים לחינוך למגזר הערבי, והילדים בחוסר ברירה הולכים ללמוד במסגדים ונתונים לחסדיהם של פונדמנטליסטים, זאת ללא ספק אשמת המדינה.

שוב טענות של שמאל מדיני נשמעות הרבה יותר הגיוניות שיש מאחוריהם רקע סוציאליסטי. הכי פשוט שבמקום להתחרות על "הקצאת משאבים" הפוליטיקאים יפסיקו לחלק את הכסף של משלמי המסים לפי קריטריונים סקטוריאלים וידוע שלח"כים הערבים יש מעט מאוד כח פוליטי. במקום זה יהיה חינוך פרטי.

חוץ מזה שגם אני הייתי בבית ספר, ובכל כיתה היתה תלויה על הקיר מפה של ארץ השלמה, ללא שום איזכור לרשות פלסטינית כשלהי (גם הרבה אחרי הסכמי אוסלו). אבל כשיהודי רואה כיתה פלסטינית עם מפה שכתוב עליה רק פלסטין ללא איזכור לישראל הוא מזדעזע....

איפה הגבולות של אותה רש"פ? אין גבולות סופיים ומוסכמים.

אפשר ואף צריך. כי מדינה דמוקרטית חייבת להתייחס לכל אזרחיה באופן שווה. גם אם הם טיפשים.

שוויון בזכויות ובחובות? אני בעד!

אל תנסה לעוות את הדברים. כששאלו את ערביי "האם במשאל עם הם יתמכו בחוקה המגדירה את כמדינה יהודית ודמוקרטית ומבטיחה שוויון זכויות מלא לערבים" יותר מ-75 אחוז מהנשאלים אמרו שהם יתמכו. עובדתית, לרוב ערביי ישראל אין בעיה עם מדינת יהודית דמוקרטית, אבל מפריע להם הקיפוח המתמשך.

אחת הבעיות היא "שהקיפוח המתמשך" נגרם לא בגלל גזענות אלא בגלל חוסר כח פוליטי כשהפוליטיקאים "מחלקים" משאבים ע"פ מתח פוליטי. שוב הערבים מפסידים מהכלכלה הסוציאליסטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח

אתה מגוייס שלהם בלי לדעת את זה - אתה רוצה שישראל תשמיד את עצמה בלי שתצטרך לירות כדור אחד .

דביל .

אתה אומר שהיהודים היו כאן ליפני הערבים אבל עדיין אתה קורא לנו כובשים , אמרתי לאנשים כמוך כבר הרבה פעמים , אתה צריך ללכת לשם ולהטיף את ההטפות שלך , כמו השרמוטה ההיא טלי פחימה .אתה בא לפה למכור את תורת הזבל המטומטמת שלך שאתה יותר מידיי טיפש אפילו לדעת את זה - לך לשם ותטיף להם , שונא !

טרול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכביש ומינימייזר

אני מפנה אליכם משהו כי אתם מורידים מהערך שלכם

אל תרדו לפאן של ירידות וגידופים, זה לא הולם את הדעות שאתם מיוחסים אליהם

בככל אופן בקשר לleyaniv

שמע אני כנראה אצטרך להאמין לעכביש

אתה יהודי? ידהים אותי אם התשובה תיהיה כן

הדעה שלך אוחזת באויר ולא סתם אויר, אויר מלא צינה ורפש

תסביר לי לכל הרוחות, אתה באמתתתת ובתמים רואה אותי ואותך חייים בשוויון זכויות עם הערבים קרי רשות פלסטינית+ עערבי ארץ ישראל

אני כל כך ספקני לגבי ההיכרות שלך עם אי אלו ערבים

אני מכיר ערביי א"י

מעט אבל מכיר, אתההה מממממממממש אבל אני בכל כולי אחזור על זה, מממממממממממששששש לא יודע כמה הם היו מוכנים לקחת אותך ולדחוף אותך לבור ביטחון

הם חיים בגישה של, צורת המחייה שלנו כאן היא זמנית, בקרוב נעיף את הכיבוש הציוני , חיים ביחד איתם זה יותר גרוע מגיהינום

אין לך שמץ של מושג על מה אתה בכלל מדבר, בוא אני אראה לך ערבים ישראלים למהדרין בישראל, שיראו אותך ויבוא להם דחף עז לזרוק אותך לים, הם מגחכים עליך, במיוחדדד עליך, כי אתה בשבילם היהודי החלש, זה שאפשר דרכו להכנס בחזקים, כי מהחזקים הם מפחדים

אתה זה העקב אכילס במדינה שבנינו במו ידינו, שאבות אבותיך (לא בטוח) בנו, נלחמו למענה

אני לא יודע אם ביום מן הימים אתה תבין את זה

אבל שום יהודי , ימני ככל שיהיה, לא רוצה מלחמות, נראה לך שאני חרד למלחמה, אני חרד לחיות בשקט, לצד הראשות הפלסטינאית, זה לא נראה באופק, גם לו בעוד אלף שנה

אגב, לאור תגובה קודמת שלך, אתה מושלה

ראה כתבה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3693423,00.html

שים לב לכיתוב(טענה) שמתחת לתמונה

"אבותינו חיו כאן מלפני 300 שנה"

שאנחנו ננקוט מתי אבותינו שלנו חיו כאן, האם זה רלוונטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחרונה שהייתי בירושלים באיזה סיור, לקחו אותנו לאיזה תצפית בעיר דויד אאל"ט... לא רחוק מהכותל, ממש על הסף של הואדי הזה שיש שם (לא זוכר את השם).

בכול אופן, רציתי לתאר את הנוף שהיה שם:

משמלא לימין, כשאני פונה לואדי: משמאל יש את הר הבית (העיר העתיקה, הכותל וכו'), מולי הואדי כשעל ה"גדה" השניה שלו (העליה שמעבר לואדי) יש פשוט מזבלה, מעבר למיזבלה בתים של מוסלמים (לא יודע אם זה מזרח ירושלים או משהו אחר- לא אוהב את העיר הזו ולא מכיר אותה...), ובצד ימין אתר בניה אחד גדול ובתים מתפוררים של יהודים.

הפואנטה- הערבים שם חיים בזבל. כמו חיות. ולך תנסה להסביר להם שלא ילכלכו...

אגב, משהו שעיצבן אותי בטיול הזה- זה הייה טיול מטעם הצבא, הינו איזה 60 איש עם נשקים, וכל מיני ילדים ערבים ניסו לזרוק עלינו אבנים (כי כמה כבר אפשר להשתין על קברים...)- ומשהו שמתקשר לשירשור על החולוצת סוף - כמה חברה התבדחו על כמה כדורים יקח להם כדי להוריד את הערבים (שזה הייה מצחיק כשלעצמו בגלל שהם היו עתודאים, ואיך שעתודאים יורים כנראה שלכל הקבוצה לא הייתה מספיק תחמושת כדי להוריד את ה7~8 ילדים האלה :P... מה שכן, כנראה שאחרי הניסיון הזה שאר השכונה הייתה קצת יותר ריקה :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...