המלצה לתיק (עד 600 ש"ח) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לתיק (עד 600 ש"ח)

Cereal  Killer

Recommended Posts

אהלן חברים,

עכשיו כשהתחדשתי בנייד (E6400, 14.1), צריך למצוא לו תיק הולם, אני צריך תיק שיהיה נוח ליומיום (לימודים/עבודה) ועדיף שיראה סבבה...

אני מעדיף תיק גב ע"פ תיק צד (אלא אם זה תיק גב שיכול לשמש גם כתיק צד ולהיפך, זה הפתרון הכי טוב בשבילי)

צריך להיות מסוגל להכיל את הנייד, את המטען, וחומרי לימוד (4-5 מחברות ספירלה וכמה חוברות, לא משהו פאנאטי)

אין לי בעיה עם הזמנה מחו"ל (מה המכס על תיקים?), אין לי בעיה עם קניה בארץ...

רוב תודות חברים! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תכין אחד לבד בסטייל האווטר שלך :)

שמע, יש מליון תיקים שונים... קפוץ לחנויות תיקים\ ציוד משרדי ותראה מה הכי מתאים לך... אני בזמנו קניתי תיק גב של outdoor עם תא יעודי למחשב והוא הייה סבבה לגמרי (עברתי איתו 3 שנים והוא עדיין "חי"). הבעייה היחידה שהייתה לי איתו זה שהגב של התיק, למרות הנוחות והמבנה האורטופדי, הייה מחמם בטרוף, והשכבה החיצונית שלו הייתה מעין שדי הרסה לי כמה חולצות, אז תתחשה בזה כשאתה קונה תיק..

אם אתה סטודנט, לא מקובע מידי על תיק גב ולא מפחד מידי על המחשב (לא נושע הרבה בתחבורה ציבורית, לדוגמא), קח תיק צד מבד\ עור עבה (שלא יקרע בקלות) עם 2~3 תאים ובלי משהו יעודי למחשב ... למרות התיק גב שיש לי, ליומיום הכי פשוט להסתובב עם תיק כזה... בתא אחד שים את המחשב, זרוק את המטען ועכבר נורמאלי ובתא השני מחברות\ ספרים... רק עשה לעצמך טובה ותקנה תיק עם רצועה עבה, רכה וחזקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיק צד זה בלבד זה קצת בעיה בשבילי... הצוואר וחצי מהגב שלי הורכבו מחדש אחרי קיץ 2006 ומאד לא מומלץ לי להסתובב עם תיק שלא מחלק את המשקל על 2 הכתפיים, למרות שאני מסכים איתך לחלוטין שמבחינת נוחות שימוש, תיק צד שולט, לכן האופציה המועדפת שלי היא תיק צד שניתן לשימוש כתיק גב ולהיפך...

לפני חודש חודשיים נתקלתי בהם בכל מקום... היום אני לא מצלליח למצוא אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה- דווקא כשאתה צריך משהו זה לא נמצא :)

בכול אופן, תנסה את מה שכתבתי קודם- לך לכמה חנויות (דיונון\ דיפו\ קרביץ...) ותראה מה יש להם... רק תחשוב טוב מה בדיוק אתה צריך, כי אני הייתי נוסע הרבה אז קניתי תיק שהוא יחסית "טנק"... הציעו לי תיק קצת יותר קל וזול יותר, אבל אני לקחתי את הכבד והגדול יותר... זה לא הייה נורא, אבל אני מניח שלמישהו שלא צריך לנסוע כל כמה שבועות ברכבת עמוסה, עם סיכוי טוב שהתיק ימצא את דרכו לצד השני של הקרון, אין צורך בתיק כזה.

אם בסוף אתה קונה תיק גב (בחייאת, ישבר לך הז מתיק יד...) אז שים לב שיש לו מוט במרכז ושהגב שלו קמור... והכי חשוב שיהייה מחברה טובה (לדוגמא- outdoor)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי אולי פשוט לקנות מאיביי איזה שרוול ללפטופ באיזה 5 דולר כולל משלוח ולזרוק אותו לתוך איזה דיוטר/לואו אלפיין/נורת'פייס וזהו...

מתחיל להישבר לי מחיפוש התיקים הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, התיקים של אוטדור ושל סויסגיר פשוט... לא סקסיים...

עם כל הכבוד להנדסה... זה לא מספיק.

אני לא מצליח למצוא תיקים לש בורטון פה (ויש להם אחלה תיקי לפטופ)אז חשבתי על פתרון יותר פשוט, תיקים לטיולי יום של החברות שהזכרתי קודם.... הם תיקים אמינים, חזקים, מערכת גב נוחהומיועדים לשימוש אינטנסיבי, אז למה לא לקנות אחד ואיזה שרוול לפטופ מצ'וקמ' (סתם שלא ישרט משאר הדברים בתיק... ויאללה... לעבודה.... מישהו ניסה? דעות בעד/נגד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית עם תיק גם של SWISS GEAR, ובעקרון הוא נוח.

(יש לי גם תיק צד של SWISS GEAR).

בנוגע לשרוולים האלה, לא אהבתי אותם, משתי סיבות:

א) צריך לפתוח גם את השרוול בשביל להוציא את הלפטופ, כלומר עוד עבודה :)

ב) בגלל שתתעצל לבצע את א', אתה תפעיל את המחשב בתור השרוול וזה יפגע בו מבחינת זרימת אויר ואז המחשב יתחמם...

למרות שיחשבו שאני פאן בוי של פנדה, הייתי מציע לך להסתכל באתר שלהם, מבחר התיקים הוא ענק, ובמקביל לראות את התיקים באופיס דיפו, וריקושט (למרות שאמרת שתיקים כאלה פחות מושכים אותך)

http://www.pandas.co.il/default.php?cPath=60_380_1484

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית הייתי ממליץ לך על תיק יום של אחד מחברות הטיולים שהזכרת(דוייטר/נורת' פייס).

לי אישית יש את ה-NORTH FACE RECON,תיק מאוד נוח(אל תצפה למערכת גב מטורפת...)+אוורור לגב+כתפיות נוחות.אבל נוח יותר מתיק יום רגיל של אאוטדור או סוויסגיר.

אני די נלחצתי בהתחלה מהתא ללפטופ של תיקי הטיולים,אבל בסופו של דבר מדובר בשרוול שיספק,מקסימום תקנה שרוול חיצוני נוסף בכמה גרושים.

ולסיום גם תרוויח תיק לטיולים קצרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, ברור לי שאני לא אקבל מערכת גב של גרגורי אבל זה עדיין יהיה יותר טוב מכל אוטדור ללפטופ...

אני אישית עם תיק גם של SWISS GEAR, ובעקרון הוא נוח.

(יש לי גם תיק צד של SWISS GEAR).

בנוגע לשרוולים האלה, לא אהבתי אותם, משתי סיבות:

א) צריך לפתוח גם את השרוול בשביל להוציא את הלפטופ, כלומר עוד עבודה :)

ב) בגלל שתתעצל לבצע את א', אתה תפעיל את המחשב בתור השרוול וזה יפגע בו מבחינת זרימת אויר ואז המחשב יתחמם...

למרות שיחשבו שאני פאן בוי של פנדה, הייתי מציע לך להסתכל באתר שלהם, מבחר התיקים הוא ענק, ובמקביל לראות את התיקים באופיס דיפו, וריקושט (למרות שאמרת שתיקים כאלה פחות מושכים אותך)

http://www.pandas.co.il/default.php?cPath=60_380_1484

תראה, סויס גיר לא באים בחשבון בגלל 2 סיבות.

1 איך שהם נראים

2 המשקל שלהם כשהם ריקים לחלוטין... WTF?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני די מסתכל על 2 דגמים

http://www.tundra.co.il/product.asp?Pid=127&Cat2Cat1ID=13&Cat2ID=34

של נורת' פייס

ו

http://shop.harim.co.il/product_info.php?cPath=78&products_id=2709

של גרגורי *droolz*

אני לא מצליח להבין רק אם ניתן לדחוף לתוך הגרגורי לפטופ... אם כן.... אין כאן שאלה בכלל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...