חולצות סוף מבצע "עופרת יצוקה" - "הזעווה" של ישראל. - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חולצות סוף מבצע "עופרת יצוקה" - "הזעווה" של ישראל.

J0HNiE

Recommended Posts

DrizziTx - אכן, המלחמה היא רוע הכרחי. היא הייתה רוע הכרחי מתולדות האנושות ותהיה רוע הכרחי עד קץ ימיה. ובדיוק בגלל שהמלחמה היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, אני חושב שזה לגיטימי לצחוק עליה ועל מה שקורה בה, בדיוק כמו שצוחקים על בעיות אחרות בחיים.

לצחוק על מלחמה זה אפשרי, ראה צ'רלי צ'אפלין עם הצחוקים על היטלר ועוד כל מיני, אבל לצחוק על משהו תמים כמו ילד על הכוונת ולהוסיף עוד משפט כזה .... חולה? לאיפה הגענו? הרי כשחמאס העלה מופע ציני על גלעד שליט, כולנו צעקנו וכעסנו, גם זה יכול להיחשב כהומור שחור, למה אף אחד לא אמר " אבל זה הומור שחור". שוב אין לי בעיה עם הומור שחור, הכל תלוי באיך וכאן החולצות הללו נופלות בגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם הם לא מסתובבים עם חולצות כאלו, הם מסתובבים עם מדים, בדיוק כמו שוטרים. אם יש שוטרים שהחליטו על דעת עצמם ועל חשבונם להדפיס עבור עצמם חולצות שכתוב עליהן "איזה כיף לתת רפורט לאזרחים פראיירים" - זה עניין שלהם. כל עוד הם לא באמת הולכים וסתם דופקים דו"חות לאזרחים תמימים, או תוקעים ערבים בתחת - מה אכפת לך שיש להם חולצה כזאת בארון בבית?

אז כשאני הולך עם חולצה "Rape is no laughing matter unless you're raping a clown", תגיד לי בבקשה את מי אני מייצג.

האם אני מייצג את האתר הזה, שאני נמנה כאחד ממנהליו? האם אני מייצג את הטכניון, שאני לומד בו? האם אני מייצג את תושבי חיפה, או אולי את כל תושבי מדינת גם יחד? והשאלה החשובה מכל - האם זה אומר שהאתר הזה/הטכניון/מדינת בעד אונס ליצנים?

אפשר לחשוב שהם באו עם החולצות האלה לאיזשהו אירוע רשמי (מה שהם בכל מקרה לא יכולים לעשות בתור חיילים, כי כל עוד הם במסגרת צבאית הם מחויבים ללבוש מדים). זה שבא איזה כתב דביל והכין על זה כתבה לא אומר כלום על הכוונה של החיילים שהדפיסו את החולצות האלו. הם הדפיסו חולצות שיהיו להם בארון, מה הבעיה שלך עם זה לעזאזל?

אה ואתה מוזמן ללכת עם זה למי שאתה רוצה, אני בספק מאוד שלמישהו בצבא מספיק אכפת מהשטויות האלה כדי לשפוט אלפי חיילים ולהכניס אותם לכלא.

DrizziTx - אכן, המלחמה היא רוע הכרחי. היא הייתה רוע הכרחי מתולדות האנושות ותהיה רוע הכרחי עד קץ ימיה. ובדיוק בגלל שהמלחמה היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, אני חושב שזה לגיטימי לצחוק עליה ועל מה שקורה בה, בדיוק כמו שצוחקים על בעיות אחרות בחיים.

כמובן שמצב כזה הוא מאוד בעייתי בהרבה מובנים, אבל אני לא מסכים שזו אנלוגיה מתאימה. זה לא שהם הדפיסו את זה על המדים שלהם ומסתובבים עם זה כל היום כתלבושת רשמית. בתור חיילים, הדבר היחיד שהם לובשים זה מדים. החולצות האלו הן חולצות לשימושם האישי, בשעות הפנאי שלהם. כמו שלאותו מדריך בקייטנה מותר להסתובב עם חולצה של הומור על פדופיליה כשהוא יוצא עם החברים שלו לשתות בירה בערב, אני חושב שבאותה מידה לחיילים האלו יש זכות ללבוש חולצות כאלו כשהם הולכים לחדר במוצב או למלקחת או לשבת אצל מישהו באיזה יום שישי בבית ולהריץ צחוקים (לצאת איתן לבילוי לא נראה לי, כי זה באמת טעם רע, למרות שעל טעם ועל ריח...).

:hizuk:

מסכים עם כל מילה ומילה

ולגביי מה הבחור הצעיר יחשוב... תגיד לי אתה ומה אתה חשבת לפני שראיתה את החולצות ??

לי אישיתי זה לא היה משנה כלום. גם בלי החולצות אני מבין מי נגד מי , כנראה אתה תייר ולא מכיר מה הולך כאן....

וכשה בן אדם בוחר בין קרבי לג'וב, בדרכ זה משתקף באידיאולוגיה שלו .

זה כולה חולצה ! ומה איכפת לך מה השאר חושבים? זה דעה של אנשים . זה כמו לשאול האם אתה מוכן ללבוש שמלה לביצפר? אתה לא כי כנראה כולם יצחקו עליךך . ומישהו אחר כן ילבש כי לא איכפת לו. זה שלו אישי...

וכמו שנאמר חיילים לובשים מדים . וזאת חולצה שלי מהבית .... ולובש אותה מחוץ שעות הפעילות.... ותזכיר לי מתי פעם אחרונה חולצה עשתה מהפכה כלל עולמית ?? תאמין לי. ידברו על זה יומיים והעולם ישכח ... כמו שתמיד קרה ותמיד יקרה... אז חלס להתווכח על נושא שאין עליו תשובה, ותלבש מה שבא לך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתייחס אליי? כי אם כן ברור שלא קראת או הבנת כלום ממה שכתבתי לאורך הדיון, או שאתה מנסה בכוח להחזיר אותו אחורנית.

ולא הבנתי את כוונת השאלה - "תגיד לי אתה ומה אתה חשבת לפני שראיתה את החולצות ??". במהלך השירות שלי בסדיר ובמילואים לא היו חולצות יחידה עם הומור "שחור" שכזה.

ולך אישית זה לא היה משנה כלום.. יופי. אם אתה לא מודע לעד כמה חייל קרבי מתעצב ו"מתחנך" במסגרת היחידה שאליה הוא מגיע ע"י חבריו, ע"י הפז"מניקים וע"י המפקדים, על כל הנורמות והמסורות הכי פנימיות וקטנות, אז אתה הוא התייר (יותר נכון חייזר) כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מתעקשים לדרוש מבני אדם רגילים לחלוטין סטנדרטים מוסריים שונים רק על סמך המקצוע שלהם, כך היה במקרה של מפקד חיל הים וכך אתה עושה גם במקרה הזה. איזה מעמד כבר יש לחייל קרבי? אפשר לחשוב שהוא שר בכיר בממשלה וצריך לייצג מדינה שלמה. הוא כולה ילד בן 19, תרדו ממנו.

לא ידוע לי על מגיפה של אונס ליצנים או רכיבה על נכים, אבל גם לא ידוע לי על מגיפה של ירי בילדים או בנשים בהריון.

שוב פעם היית מוכן שהמדריך בקייטנה של הבת שלך או של אחותך הקטנה היה מגיע עם חולצה שרומזת בצורה לא סמויה במיוחד על קיום יחסי מין עם קטינות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתייחס אליי? כי אם כן ברור שלא קראת או הבנת כלום ממה שכתבתי לאורך הדיון, או שאתה מנסה בכוח להחזיר אותו אחורנית.

ולא הבנתי את כוונת השאלה - "תגיד לי אתה ומה אתה חשבת לפני שראיתה את החולצות ??". במהלך השירות שלי בסדיר ובמילואים לא היו חולצות יחידה עם הומור "שחור" שכזה.

ולך אישית זה לא היה משנה כלום.. יופי. אם אתה לא מודע לעד כמה חייל קרבי מתעצב ו"מתחנך" במסגרת היחידה שאליה הוא מגיע ע"י חבריו, ע"י הפז"מניקים וע"י המפקדים, על כל הנורמות והמסורות הכי פנימיות וקטנות, אז אתה הוא התייר (יותר נכון חייזר) כאן.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מצחיק אתה .... אתה נישמע כאילו היתה רס"ר

נכון אני חייל צעיר שמגיע לפלוגה ואני רואה חולצה של פזמניק כולי מתעוות בצורת חולצה חחחחחחחחחחח , אני היתי חייל קרבי והיתה לי דעה אישית וגם לחבריי ולא חשבנו כמו הפזמניקים ובכלל לא הינו איתם כל כך בקשר , כי אנחנו הצעירים והם הפזמניקים.... אז לא יודע מאיפהה רעיון רולי יותר מדי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מצחיק אתה .... אתה נישמע כאילו היתה רס"ר

נכון אני חייל צעיר שמגיע לפלוגה ואני רואה חולצה של פזמניק כולי מתעוות בצורת חולצה חחחחחחחחחחח , אני היתי חייל קרבי והיתה לי דעה אישית וגם לחבריי ולא חשבנו כמו הפזמניקים ובכלל לא הינו איתם כל כך בקשר , כי אנחנו הצעירים והם הפזמניקים.... אז לא יודע מאיפהה רעיון רולי יותר מדי ...

:yelclap:

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו האם התייחסתי אלייך? כן

תשמע אני יכול להגיד לך בקצרה אנחנו יכולים להתווכח שעות , ואני בטוח שאף אחד מאיתנו לא יחליף צעד .

אז זה ויכוח מיותר . שלכל אחד מאיתנו דעה בנושא. ואנחנו דוגלים בעמדות שונות .

"שוב פעם היית מוכן שהמדריך בקייטנה של הבת שלך או של אחותך הקטנה היה מגיע עם חולצה שרומזת בצורה לא סמויה במיוחד על קיום יחסי מין עם קטינות?"

איך אתה בכלל יכול להשוות ?? למה שהחיילים לובשים. אם המדריך היה נילחם נגד הילדות הקטנות והן היו אויבות אבל הוא לא הוא בא לחנך....... אתה עושה השוואה שגויה!

זה כמו להגיד שהמפקד שלי ילבש חולצה "כל החיילים במחלקה שלי טמבלים"

אני יכול להזדהות עם החיילים . אתה בשטח אתה עובד קשה חרא של אוכל אין תנאים ועוד יורים עלייך ממש "כיף חיים" .

ואחרי זה אתה חוזר הביתה ופשוט בא לך לצחוק על כל מה שהיה ולא לבכות בשקט אז למה לא לעשות חולצה מגניבה .

כולה חולצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחח

אני לא מכיר מפקד אחד מרמת מ"פ שיאשר חולצות שכאלו , זה שכמה "חיילים" בעלי חוש הומור "מפותח" ומעט פחות טקאט ( הרבה פחות טאקט ) הדפיסו חולצות זה לא עושה את זה לאינצידנט שווה התיחסות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה סתם דוגמה לעיצוב פחות קיצוני שלי ש"נגנז" (אם מישהו אי פעם ירצה להשתמש ברעיון, תרגישו חופשיים):

אחת הסקיצות שהבאתי לעיצוב חולצת קו סיום תעסוקה מאוד מאוד אינטנסיבית בג'נין בתקופת האינתיפאדה השנייה - היה זה ציור של חייל תופס ביד אחת מהצוואר מחבל פלשתינאי רעול פנים שמחזיק בקבוק תבעירה, ובידו השנייה החייל מחזיק את הנשק שלו עם רומה מורכב, מכוון לאזור החלציים של המחבל. למטה הכיתוב: "הכי בטוח - להשתמש בגומי".

את העיצוב הזה בסופו של דבר לא אישרו (היה אחד מ 3 אפשרויות) כי הוא היה שנוי במחלוקת וממש עורר דיון בין כמה קצינים בגדוד (למרות שהמג"ד ממש צחק בקול רם כשראה את הציור).

כאילו האם התייחסתי אלייך? כן

לא, התכוונתי לשאלה שלך שלא הבנתי - "תגיד לי אתה ומה אתה חשבת לפני שראיתה את החולצות ??" (עניתי עליה אבל אני לא בטוח אם עניתי למה שהתכוונת לשאול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מגיב למרות שלא קראתי את כול התרד (בדרך כלל אני לא עושה את זה ושונא כשעושים את זה אבל זה ארוך מדי ונראה לי שהבנתי את הכיוון הכללי).

אני דווקא אוהב את החולצות האלה , ותכלס , הייתי רוצה אחת לעצמי.

אני חושב שזה אחלה הומור ותכלס אני לא רוצה שום דבר פסול בזה.

לדוגמא הילד: מה מחליא בזה? זה בדיוק מה שהערבים עושים אז לקחו ועשו מזה חולצה מצחיקה. לכול היפי נפש: אם היה עומד מולכם ילד ערבי עם אקדח ואצבע על ההדק ולכם גם היה אקדח , לא הייתם יורים בו?

עכשיו תחשבו על זה שאנשים נאלצים לעשות את זה , ועושים מזה הומור - לפחות זה יוצא בדרך הטובה ולא במאות פגישות עם פסיכולוג.

1 SHOT 2 KILLS: עוד משהו שמבוסס על המציאות בשילוב עם הומור שחור. אין לי שום בעיה עם זה , להפך אני מעודד

לעומת זאת לא מתאימות לי החוצות שמזיינים את הנייה וכאלה. כאילו זה באמת מגעיל ללכת עם זה. מה הדבר הבא? פורנו על חולצות ברחוב?

אז כן אולי באמת זיינו אותו אבל אני לא רוצה לראות נשר דוחף *** ל*** של הנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...