חולצות סוף מבצע "עופרת יצוקה" - "הזעווה" של ישראל. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חולצות סוף מבצע "עופרת יצוקה" - "הזעווה" של ישראל.

J0HNiE

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואני מוצא את העובדה שהם מוצאים את זה משעשע עצוב ומחפיר.

אולי לא תאהבו את האמירה שלי...

אבל אחלה חולצות!

למה אתם מתייחסים לחולצות האלו כמו חבורה של זקנות... נכון זה לא כל כך טוב לתדמית ...

דווקא התדמית זה לא הדבר העיקרי שמטריד כאן. כחייל, אני לא אלבש את החולצה הזו כי עצם המעשה נוגד את העקרונות שצה"ל ניסה להשריש בי (והצליח).

אבל תנסו להבין את החיילים זה בצחוק... אני היתי לובש חולצה כזאת בגאווה

הם היו שם הם נילחמו עכשיו תנו להם קצת לצחוק.

תגיד אתה צוחק עליי? לנסות להבין את החיילים?

ואנחנו לא היינו חיילים? לא לחמנו בשטחים?

אל תעשה מהחיילים ילדים בגנון שצריך לוותר להם כי הם רק רצו לצחוק קצת. הם פאקינג חיילים ויש מינימום אחריות והתנהגות ערכית שמצופה מהם.

בפעם הבאה זה יהיה "הוא היכה ילד פלשתינאי במחסום עם קת של מאג.. אז מה, נסו להבין אותו את החייל החמודצ'יק הזה, הוא רק רצה לפרוק קצת עצבים אחרי שהוא טוחן 12-12.." :screwy:

גם לנו היו חולצות הזויות בצבא... אבל זה תמיד כך... ואנחנו מדינה דמוקרטית אז מותר ללבוש מה שבא להם

לא, זה לא "תמיד היה כך". חולצות שכאלה חסרות תקדים בצה"ל, אני מבטיח לך. אין שום סיכוי שלפני 5 או 6 שנים היית רואה חייל שמסתובב עם חולצה כזו. מה גם שכחייל במסגרת צבאית, או לא במסגרת צבאית אבל במדים/חצי ב', אתה קודם חייל לפני שאתה "אזרח במדינה דמוקרטית", על כל המשתמע מכך. אז בסיטואציות שאתה מייצג את הצבא אתה לא תלבש מה שבא לך.

טוב נו "היותר קטן יותר קשה" קצת מוגזם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון..צריך להעיף את זה..הבעיה שזה חיילים עשו את זה ואם נגיד הם לא ישימו את זה בבסיס מן הסתם, הם מסוגלים ללכת עם זה ברחוב או לא יודע מה למסיבות ב "לכת".

וזה לא ממש טוב שרואים את זה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחידי פה שמוצא את זה משעשע? :smile1:

משעשע בתור קטע בDaily Show כן, בתור חולצה שמישהו עיצב ולובש "בגאווה", ועוד שהוא יכול להגיע בקלות למצבים המתוארים שמה ממש לא.

אני באמת מקווה שמי שבאמת היה או היה יכול להיות במצב שהוא היה צריך לירות בילד כי בסופו של דבר הקלאצ' שהוא מחזיק לא עושה סלקציה בכל הנוגע לגיל המשתמש לא היה לובש חולצות כאלה. אני לא חושב שזאת חוויה שמישהו פה היה באמת היה רוצה לעבור לא משנה מה הנסיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והשמנת? ;D

אלו חולצות נחמדות, ולעיתים קרובות רואים חולצות סוף מסלול עם הומור שחור במיוחד שרק מסיימי המסלול/קורס יבינו, אבל זה עדיין נחמד

אבל בכל זאת הקטע עם הילד... שים כיתוב בערבית וזה נראה כמו ילד מתחנל טיפוסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהם גורמים לנו להראות כמו חבורה של חולי נפש רצחניים?

חייל על חצי ב' בדרך לאפטר עם הנשק שלו הקיטבג והחולצה הזאתי זה נזק תדמיתי יותר מהפצצה של בית ספר, כי על זה אי אפשר להדביק שום ספין חוץ מזה שהחייל אידיוט.

לא משנה מה היה בזמנו, אני בספק אם לפני 30 שנה היית רואה חייל בצה"ל עם חולצה כזאת, יש הבדל בין להגיד תנו לצה"ל לכסח לבין ללבוש חולצות כאלה, באמת שבושה אני רחוק מלהיות שמאלני ובאמת שתמונות כאלה מחליאות אותי. יש הרבה דיבורים על שזה שצה"ל איבד את טוהר הנשק, נכון או לא, אבל מישהו ששם על עצמו חולצה כזאת גם בשביל הצחוק במסגרת צבאית צריך להכנס על זה לכלא.

הצד שלהם מלביש את הילדים שלו במדי הסוואה וחגורות נפץ "לפורים" אנחנו לא אמורים להתנהג ככה.

הוא סתם צחק מה אתם ניכנסים לסרט?? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רק משהו אחד לומר על זה,לכל המגנים תפסיקו ומיד עם הצביעות הזאת.

לא מחליא ולא בטיח רק הומור שחור, וכל עוד נשמר בגדר הומור הכל בסדר ועובדתית זה נשאר בגדר הומור.

השמאל הישראלי צבוע כמו כל העולם שיודע לגנות אחרים ולא יודע לבדוק את עצמו לפני ,ועל זה נאמר טול קורה מבין עינך .

הצבא הישראלי יותר הומני ומקפיד על זכויות אדם יותר מכל אחר ,אז שיפסיקו כולם להיות צבועים שבזמן שהם כבר היו רוצחים

שם את כל הפלסטינים,אם היה להם מצב דומה.

ועל השמאל הישראלי יש לי רק משהו אחד להגיד תדאגו קודם כל לאזרחי המדינה שלכם,שצריכים עזרה

עניי ביתך קודמים לעניי עירך,תדאגו לכל המסכנים והרעבים שיש בקרבנו במקום ללכת לדאוג,לאוייבים שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלה בלה בלה צביעות צביעות שמאלנים בלה בלה.

בלה.

נו באמת, כשאין מה לומר אז חוזרים לשנן את המנטרה של "צביעות" ו"שמאל" בכל הקשר אפשרי? תעשה לי טובה. אני הייתי ונשארתי ימני מתון בדעותיי מאז ומתמיד, ואני בטח ובטח לא צריך אנשים שרק מחפשים במה להרצות לי על דיעותיהם הנחרצות כנגד השמאל.

ובוא נמחיש לך עד כמה מגוחך הנסיון שלך לדחוף את הצביעות השמאלנית בהקשר הנוכחי:

1. אני מגנה בלי לבחון את עצמי קודם... איך בדיוק? אני שירתתי בצה"ל, לחמתי בשטחים, יריתי בפלשתינאים, לבשתי חולצות יחידה וגם עיצבתי בעצמי. איפה פה אני "מגנה אחרים בלי לבחון את עצמי קודם"?

2. אני אשמח מאוד אם תראה לי איפה כאן אנחנו צבועי השמאל "דואגים לאוייב".

אני, ואין לי ספק שגם כל אחד אחר שגינה את החולצות בדיון עד כה, עומד מאחורי כל מילה שנאמרה כאן. אני בחיים לא אלבש חולצה כזו, תודה רבה. יש מקום להומור שחור, וצריך לדעת אותו, וכאן יש חריגה לא אחראית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הומור שחור, "אל תרוץ, שלא תמות עייף" זה הומור שחור, זה סתם דוחה וסדיסטי.

הכי עצוב, שאני לא מופתע, מספיק לקורא מידי פעם תגובות ב-ynet כדי לראות איך המדינה זזה בהדרגה ימינה. הגענו למצב, שאנשים בכלל לא קולטים שיש משהו לא בסדר עם חולצות כאלו, אבל יש להם בעיה אם מדברים עליהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...