חולצות סוף מבצע "עופרת יצוקה" - "הזעווה" של ישראל. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חולצות סוף מבצע "עופרת יצוקה" - "הזעווה" של ישראל.

J0HNiE

Recommended Posts

יש לי חולצה שכתוב עליה "Ride The Handicapped - Save Gas" עם ציור של מישהו שתופס טרמפ על כסא גלגלים ועוד חולצה שכתוב עליה מקדימה "Rape is no laughing matter" ומאחורה "unless you're raping a clown".

האם זה אומר שיש לי משהו נגד נכים או שאני בעד אונס של ליצנים? כולה חולצות, מה עשיתם מזה כזה עניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי אלו חולצות שמתאימות יותר לתיאור של coolspot - הומור שחור נטו, שלא תורם לנזק תדמיתי שיעשו ממנו מטעמים בכל מדיה אפשרית. למרות שאני עדיין לא הייתי לובש חולצות כאלה בציבור, ואם כן הייתי מרגיש ממש לא בנוח.

יש המון חולצות של הומור שחור, אבל צריך לשים לב מה יוצר את האפקט ההומוריסטי. בדוגמה שלך - האבסורד וההגזמה. בעיצובים שאנחנו דנים בהם, לעיני כל אלו שאוהבים לשכנע את עצמם עד כמה חיילי צה"ל אלימים, אין כאן ממש אבסורד והגזמה.

לא סתם אמרתי שבמקרה הזה מדובר בחריגה לא אחראית, הנושא פשוט רגיש, לא ערכי כשמדובר בייצוג צה"ל, בעייתי ויוצר פרובוקציה במדיומים שיכולים לעשות רק רע.

ולכל מי שמתכוון לקפוץ - ב"פרובוקציה" אני לא מתכוון לפגיעה ברגשותיהם של הפלשתינאים, מזה לא אכפת לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חולצה שכתוב עליה "Ride The Handicapped - Save Gas" עם ציור של מישהו שתופס טרמפ על כסא גלגלים ועוד חולצה שכתוב עליה מקדימה "Rape is no laughing matter" ומאחורה "unless you're raping a clown".

האם זה אומר שיש לי משהו נגד נכים או שאני בעד אונס של ליצנים? כולה חולצות, מה עשיתם מזה כזה עניין?

היית מוכן שהמדריך בקייטנה של הבת שלך או של אחותך הקטנה היה מגיע לעבודה עם חולצה שרשום עליה "אם יש דשא במגרש אפשר לשחק?" או כל דבר אחר בעל רמיזה דומה? אנשים במעמד מסויים צריכים להתנהג בהתאם, כאשר מישהו חייל ועוד חייל קרבי הוא בקלות יכול להגיע למצבים המתוארים בחולצות האלה ומבחינה מוסרית אתה רוצה להיות בטוח שהבן אדם הזה יתנהג בהתאם. כן ילדים מתים בעזה, וכן רובם על ידינו ואומנם לא באשמתנו אבל לא צריך לצחוק על זה.

בפעם האחרונה שבדקתי אין בדיוק מגפה של אונס ליצנים או רכיבה על נכים, ואם פתאום היו אונסים לך לייצנים על ימין ועל שמאל אז כן החולצה שלך הייתה הרבה פחות מצחיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת רציתי להזמין חולצה שכתוב עליה "I've had it up to here with midgets" עם קו בולט באזור הבטן, אבל זה היה יכול ליצור מצב לא נעים בפקולטה :x

אוי זה גדול! אני רוצה אני רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזו שאלה לגיטימית ( ואפילו נידרשת ) - מהיכן אתם יודעים שאלו הם חיילים ?

לפי מכנסיי הדגמ"ח ?

פרסמו ראיון עם חלקם, (למשל החולצה של ה"יותר קטן יותר קשה" היא של סיום קורס צלפים נדמה לי) תפשפש בלינקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית מוכן שהמדריך בקייטנה של הבת שלך או של אחותך הקטנה היה מגיע לעבודה עם חולצה שרשום עליה "אם יש דשא במגרש אפשר לשחק?" או כל דבר אחר בעל רמיזה דומה? אנשים במעמד מסויים צריכים להתנהג בהתאם, כאשר מישהו חייל ועוד חייל קרבי הוא בקלות יכול להגיע למצבים המתוארים בחולצות האלה ומבחינה מוסרית אתה רוצה להיות בטוח שהבן אדם הזה יתנהג בהתאם. כן ילדים מתים בעזה, וכן רובם על ידינו ואומנם לא באשמתנו אבל לא צריך לצחוק על זה.

בפעם האחרונה שבדקתי אין בדיוק מגפה של אונס ליצנים או רכיבה על נכים, ואם פתאום היו אונסים לך לייצנים על ימין ועל שמאל אז כן החולצה שלך הייתה הרבה פחות מצחיקה.

:hizuk:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענה שזה לא הומור שחור היא מגוכחת ,הרי הומור זה משהו שקשה להגדיר אותו.

מי מחליט איפה הקו עובר ? כל עוד זה לא מתורגם למעשים זה נשאר בגדר הומור.

יש כאלה שבדיחות שואה בישבילם זה הומור ,ויש ניצולי שואה שיגידו שזו חציית קו אדום.

ושאני מדבר על שמולאנים אני מדבר בצורה כוללנית לא על האנשים פה בפורם ספציפית,ועכשיו לדוגמאות:

נשות watch שמבזבזות כסף והרבה מאוד זמן רק בישביל לתפוס חייל מעקב איזה פלסטיני במחסום ,ורצות אחרי זה להרבה בגצים

מיותרים.את כל הכסף והזמן הזה אפשר להשקיע במשהו שיכול להועיל לחברה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...