מה הם האוזניות האטומות הטובות ביותר לסרטים ולמשחקים כתחליף למערכת קולנוע ביתית? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הם האוזניות האטומות הטובות ביותר לסרטים ולמשחקים כתחליף למערכת קולנוע ביתית?

dan79

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כרטיס קול סביר צריך להיות הדאגה הראשונה שלך לעניות דעתי. אפילו אודיגי2 יד2 ב-200 שח ישפר לך את הצליל מאוד.

ואז תוכל לשמוע צליל מהמם אפילו מאוזניות 300 שח כמו פורטהפרו של קוס. ללא צורך במגבר.

לשבור ת'ראש איך לשפר צליל של כרטיס קול גרוע זה כמו לתבל אוכל מקולקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס קול סביר צריך להיות הדאגה הראשונה שלך לעניות דעתי. אפילו אודיגי2 יד2 ב-200 שח ישפר לך את הצליל מאוד.

ואז תוכל לשמוע צליל מהמם אפילו מאוזניות 300 שח כמו פורטהפרו של קוס. ללא צורך במגבר.

לשבור ת'ראש איך לשפר צליל של כרטיס קול גרוע זה כמו לתבל אוכל מקולקל.

למיטב ידיעתי,כרטיס קול מובנה על לוח עכשוי נורמאלי,עדיף על כרטיס קול ענתיקה כמו AUDIGY.

ממילא החשיבות של כרטיס קול היא נמוכה יותר כאשר האוזניות מופעלות באמצעות RECIEVER

שהוא עצמו מחובר לכרטיס קול ב-SPDIF אופטי או קיוקאסלי(כלומר בחיבור דיגיטלי באמצעות כבל נחושת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי יקר מאוד. הוא אומנם לא עכשווי. בן כמה שנים. לכן הייתי בטוח שכרטיס הקול שלו איכותי.

לאחר מספר נסיונות לשיפור הסאונד כולל רמקולים טובים אלטק 5021 ואזניות סבירות קוס פורטהפרו,

הבנתי שהבעיה היא כרטיס הקול.

החלפתי אותו ל M-אודיו רבולושן 5.1 יד2 במאתיים שח והתחלתי לחייך.

אם תחשוב על זה מההבט הכלכלי, כרטיס קול איכותי ואפילו לא בטופ, באמצע, עולה כמו בינוני.

אז איפה יש מרווח ליצרן הלוחות אם להכניס ללוח שלו כרטיס קול איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין גדול באודיו.

ממה שקראתי סאונד איכותי מהמחשב (אנלוגי, לא דיגיטלי) תלוי באיכות הDAC של הכרטיס (שזה הממיר מדיגיטלי לאנלוגי).

DAC איכותי עולה כסף ולכן לא שמים כאלה על לוחות.

מאותה סיבה בדיוק אוזניות לא יהיו איכותיים, אלה אם כן אלו מאוד יקרות שיש בהם DAC מובנה או משהו (אם בכלל יש כאלה).

וגם אם יש כאלה הם יהיו הרבה יותר יקרות מאוזניות נורמליות באותו טווח מחיר.

תקנו אותי אם אני טועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה מתחיל לאבד כיוון.

פותח הדיון ציין שהוא מתכוון לחבר את האוזניות למגבר שמחובר דיגיטלית למחשב, ומכיוון שכך הוא לא צריך\רוצה כרטיס קול חדש.

אם למישהו יש הצעות נוספות לאוזניות לפותח הדיון(dan79, אתה בכלל מעונין בעוד הצעות? משתמע שאתה די סגור) הוא מוזמן לכתוב אותן, מכאן והלאה, בלי דיונים מיותרים על כרטיסי קול.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...