מה הם האוזניות האטומות הטובות ביותר לסרטים ולמשחקים כתחליף למערכת קולנוע ביתית? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הם האוזניות האטומות הטובות ביותר לסרטים ולמשחקים כתחליף למערכת קולנוע ביתית?

dan79

Recommended Posts

יש לי מערכת קולנוע ביתית מלאה,אלא שלצערי ,עקב הנסיבות אני לא יכול להפעיל אותה בשעות הנוחות לי בלילה.

אני מבין טוב מאוד ששום אוזניות טובות ככול שיהיו,לא מסוגלות להחליף מערכת קולנוע ביתית ואפילו לא להגיע קרוב אלייה.

הקצבתי לכך עד 1000 +- שקל ואני יכול להזמין מאתרים בחו"ל.

על האוזניות להיות מצד אחד אטומות לרעשים מבחוץ אבל מצד שני עליהם להיות קלות ככול האפשר על מנת שהן לא יעיקו

אחרי זמן שימוש ממושך ולא יגרמו לי להזיע.

הכי חשוב זה שהן יצטינו בתחום המיד מפני שאני לא סובל אוזניות שמדגישות תדרים נמוכים (באסים).

אני לא מסוגל להשתמש באוזניות שנותנות "בומים" לאזניים וגם מבחינה רפואית אסור עליי להיחשף לבאסים גבוהים

מפני שזה עלול לגרום לי לאבד את השמיעה באוזן שמאל (ניפגעתי בצבא מפיצוץ קרוב).

גם אוזניות שמדגישות את תחום ה-treble לא רצויות מבחינתי.

השאיפה היא לצליל נקי ככול האפשר.

החיבור יתבצע באמצעות אחת מהשיטות הבאות:

USB או חיבור אנלוגי (PL ) או חיבור ישיר ל-RECIEVER שלי מתוצרת הרמן קרדון שיש לו יציאות אנלוגיות לכל אחד מהרמקולים

בניפרד (כלומר קידמיים,אחוריים,סנטר,סאב).

רצוי היה כמובן אוזניות שמתחברות בכל השיטות שהזכרתי מקודם,אבל אני בספק אם יש כאלו.

(עדיפות לאוזניות בחיבור או PL שלא מחייבות חיבור ל-RECIVER ,כך שניתן להנות מהם גם בחיבור למחשב נייד)

הערה:

אין לי כוונה לרכוש כרטיס קול נוסף ואני אסתפק ב-ON BOARD שיש לי ,שיודע להוציא דולבי דיג'יטל

בצורה דיגיטלית וגם אנלוגית.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה מתכוון להשאר עם האון בורד, ולא מתכוון לחבר למגבר,

אין טעם להשקיע באוזניות יקרות מדי, ובטח לא בתקציב של 1K..

היתי הולך על סנייהזר HD280 Pro.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון להשאר עם האון בורד, ולא מתכוון לחבר למגבר,

אין טעם להשקיע באוזניות יקרות מדי, ובטח לא בתקציב של 1K..

היתי הולך על סנייהזר HD280 Pro.

אם בכל זאת אני אבחר באוזניות שמיתחברות למגבר,

האם צפוי שיפור משמעותי לעומת אוזניות דומות שמתחברות בדרך של או ,ישירות למחשב באמצעות חיבורPL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל למיטב ידיעתי אין אוזניות סטריאו רציניות בחיבור . דבר שני, כל אוזנייה יכולה להתחבר למגבר, בטח שבחיבור PL.

בקשר לדרישות שלך, יש את הATH-A900 של אודיו טכניקה שנחשבות ליחסית מאוזנות, גם לא דורשות הגברה כל כך. מעבר לזה כאמור אין טעם בלי לשדרג את הכרטיס. וכן, כל אוזנייה מרוויחה מהגברה מי יותר מי פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל למיטב ידיעתי אין אוזניות סטריאו רציניות בחיבור . דבר שני, כל אוזנייה יכולה להתחבר למגבר, בטח שבחיבור PL.

בקשר לדרישות שלך, יש את הATH-A900 של אודיו טכניקה שנחשבות ליחסית מאוזנות, גם לא דורשות הגברה כל כך. מעבר לזה כאמור אין טעם בלי לשדרג את הכרטיס. וכן, כל אוזנייה מרוויחה מהגברה מי יותר מי פחות.

ניזכרתי שיש לי זיכוי בבאג.

מה הן האוזניות הכי טובות שעונות לצרכים שאפשר להשיג ברשת הזאת?

עד 1000 שקל ורצוי הרבה פחות ,אם ההבדלים זניחים עבור משתמש ממוצע כמוני (שהוא לא אודיופיל ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש אותם בבאג ובטח לא במחיר טוב.

אני קניתי את הHD280 PRO של ומאוד מרוצה מהאוזניות כמו גם מהמחיר הנהדר שKSP מוכרים אותם.

490 שקל לעומת 770-1000 שקל שהם נמכרים במקומות אחרים.

יש להם טוב, אטימה טובה (עד 32db), ומחיר טוב.

שילוב מנצח.

אני עובד איתם דרך מגבר, אבל הם נשמעים טוב גם בחיבור ישיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל למיטב ידיעתי אין אוזניות סטריאו רציניות בחיבור USB. דבר שני, כל אוזנייה יכולה להתחבר למגבר, בטח שבחיבור PL.

היכן ניתן להשיגם?

האם הם עדיפים על -HD280 PRO- של ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הATH-A900 הן בליגה אחרת לעומת הHD280.

או ב-audiocubes.com, חנות מומלצת ולפעמים יותר זולה מאיביי.

אני מסכים שה-A900 הרבה יותר טובות מה-280.

יש לי כאלה שעדיין משמשות אותי בסיטואציות מסויימות.

האם אתם יכולים להיות ספיציפיים ולהגיד בכמה מילים מה הם ההבדלים המשמעותיים בין ה-A900 לעומת ה-280

למשתמש כמוני,שצריך אוזניות אטומות שמבודדות היטב את רעשי הסביבה ושמשמשות למשחקים וסרטים?

למיטב ידיעתי אוזניות איכותיות יותר מפיקות באסים חזקים יותר וזה דווקא מבחינתי חיסרון גדול מאוד.

בנוסף לכך,בהנחה שאין מכס על אוזניות,המחיר של ה- A900 בארץ יגיע עם דמי המשלוח והמע"מ ליותר מ-1200 שקל,

שזה כמעט פי 4 מה-280hd שמוכרים בארץ.....

האם אתם באמת סבורים שה-A900 טובים באותו יחס,כלומר פי ארבע?

אם בכל זאת אני אחליט ללכת על אוזניות שמתחברות ישירות למגבר או כרטיס הקול

האם אוזניות יעודיות שתומכות בריבוי אלמנטים כמו אוזניות 5.1 של חברת מדוזה שעולות 400 שקל (מחיר הרחוב האמיתי ולא המחיר

המופקע המופיע בזאפ) ,"מספקות את הסחורה" עבור מרבית המשתמשים ? :

http://zap.co.il/models.aspx?sog=E-Headphone&keyword=5.1

כן,ברור לי שאוזניות סוראונד אינן מסוגלות לדמות אפילו מערכת קולנוע בסיסית,וזאת עקב הקירבה הרבה בין האלמנטים

שמפריעה להפרדה בין הערוצים השונים,אבל ההגיון אומר לי שעדיין זה יהיה עדיף על פני סטריאו ,טובות ככול שיהיו.

להזכירכם,אני לא מדבר על לשמיעת מוסיקה ,אלא על שמסוגלות להעביר לפחות את רוב האפקטים

של מקורות שתומכים בריבוי כמו משחקים וסרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...