מה הם האוזניות האטומות הטובות ביותר לסרטים ולמשחקים כתחליף למערכת קולנוע ביתית? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הם האוזניות האטומות הטובות ביותר לסרטים ולמשחקים כתחליף למערכת קולנוע ביתית?

dan79

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האם אתם יכולים להיות ספיציפיים ולהגיד בכמה מילים מה הם ההבדלים המשמעותיים בין ה-A900 לעומת ה-280

למשתמש כמוני,שצריך אוזניות אטומות שמבודדות היטב את רעשי הסביבה ושמשמשות למשחקים וסרטים?

למיטב ידיעתי אוזניות איכותיות יותר מפיקות באסים חזקים יותר וזה דווקא מבחינתי חיסרון גדול מאוד. [1]

בנוסף לכך,בהנחה שאין מכס על אוזניות,המחיר של ה- A900 בארץ יגיע עם דמי המשלוח והמע"מ ליותר מ-1200 שקל,

שזה כמעט פי 4 מה-280hd שמוכרים בארץ.....

האם אתם באמת סבורים שה-A900 טובים באותו יחס,כלומר פי ארבע? [2]

אם בכל זאת אני אחליט ללכת על אוזניות שמתחברות ישירות למגבר או כרטיס הקול

האם אוזניות יעודיות שתומכות בריבוי אלמנטים כמו אוזניות 5.1 של חברת מדוזה שעולות 400 שקל (מחיר הרחוב האמיתי ולא המחיר

המופקע המופיע בזאפ) ,"מספקות את הסחורה" עבור מרבית המשתמשים ? :

http://zap.co.il/models.aspx?sog=E-Headphone&keyword=5.1

כן,ברור לי שאוזניות סוראונד אינן מסוגלות לדמות אפילו מערכת קולנוע בסיסית,וזאת עקב הקירבה הרבה בין האלמנטים

שמפריעה להפרדה בין הערוצים השונים,אבל ההגיון אומר לי שעדיין זה יהיה עדיף על פני סטריאו ,טובות ככול שיהיו.

להזכירכם,אני לא מדבר על לשמיעת מוסיקה ,אלא על שמסוגלות להעביר לפחות את רוב האפקטים

של מקורות שתומכים בריבוי רמקולים כמו משחקים וסרטים.

1. לא נכון. קח לדוגמא את גראדו שככול שהן יקרות יותר הצלילים הגבוהים חזקים יותר...

2. זה תלוי בך. מבחינתי, ההבדל בין הAKG K-512 ל701 משתווה להבדל במחיר (380 ש"ח ל512 ומעל ל2000 ש"ח ל701..). לעומת זאת יש אנשים שלא ישמעו שום הבדל. בכלל.

אתה יכול לקחת שישמעו לך מצויין, ואוזניות אחרות שעולות 50 ש"ח יותר\ פחות, שבהן תשמע איזה צליל שלא קיים בקודמות, שמבחינתך יעשה הבדל של 1000000$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש אותם בבאג ובטח לא במחיר טוב.

אני קניתי את הHD280 PRO של ומאוד מרוצה מהאוזניות כמו גם מהמחיר הנהדר שKSP מוכרים אותם.

490 שקל לעומת 770-1000 שקל שהם נמכרים במקומות אחרים.

יש להם טוב, אטימה טובה (עד 32db), ומחיר טוב.

שילוב מנצח.

אני עובד איתם דרך מגבר, אבל הם נשמעים טוב גם בחיבור ישיר.

חיבור ישיר משמע USB?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיבור ישיר משמע USB?

לכרטיס הקול!!

ממתי לאזניות יש חיבור :kopfpatsch:

הוא מתכוון לכרטיס קול.

אתה טועה!!!

ראה:

http://www.pascal-sh.com/product.asp?productid=1003

הכוונה ישירות למחשב, ולא דרך המגבר.

יש כאלה אבל הם לא שווים הרבה.

האם אתה אומר שאוזניות כמו :

http://www.pascal-sh.com/product.asp?productid=1003

הן זבל?

במחיר של A900 יש לך פה DT990 PRO שאני לא רואה מקום בכלל להשוואה בין האוזניות (איזה מגבר יש לך)

או DT770 Pro, מרום כלי נגינה בר"ג.

יש לי מגבר מתוצרת HARMAN KARDON שמחובר בצורה אופטית לכרטיס הקול במחשב.

למגבר הזה יש גם יציאות אנלוגיות לכל אחד מהערוצים בניפרד.

אבל יחד עם זאת הייתי רוצה גם שיכולות לתפקד טוב גם ללא מגבר בחיבור ליציאת כרטיס קול

ON-BOARD כמו על שיש לו רק יציאת PL סטריאו אנלוגית.

האם יש בכלל שעונות לדרישות (ראו קודם) שטובות לשני צורות החיבור:

גם דרך מגבר וגם דרך חיבור ישיר לכרטיס קול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרט טיפה על דגם המגבר, שנדע אם יציאת האזניות שלו טובה (ככלל, במגברים ישנים יותר של הרמן קרדון או בדגמים מודרניים יקרים יציאת האזניות טובה).

לדעתי בשבילך קניה עכשיו של אזניות כמו בייר או אודיו טכניקה יהיו קצת גדולות עליך.

כדאי לך להתחיל עם הHD280 (ואולי להשאר איתן אם תהיה מרוצה) ותראה אם אתה רוצה, וכך בחשבון ששדרוג אוזניות שכזה יצרוך קנית מגבר יעודי וכרטיס קול מתקדם יותר.

תוכל לקנות את ה DT770 80 אום, אבל אני חושש שתתבאס לשלם סכום של 1100 שקל והן ירוצו underpowered במידה מסוימת.

ובנוגע לאזניות , אני מאמין שבסכום כזה אזניות חוטיות יהיו הרבה יותר טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרט טיפה על דגם המגבר, שנדע אם יציאת האזניות שלו טובה (ככלל, במגברים ישנים יותר של הרמן קרדון או בדגמים מודרניים יקרים יציאת האזניות טובה).

לדעתי בשבילך קניה עכשיו של אזניות כמו בייר או אודיו טכניקה יהיו קצת גדולות עליך.

כדאי לך להתחיל עם הHD280 (ואולי להשאר איתן אם תהיה מרוצה) ותראה אם אתה רוצה, וכך בחשבון ששדרוג אוזניות שכזה יצרוך קנית מגבר יעודי וכרטיס קול מתקדם יותר.

תוכל לקנות את ה DT770 80 אום, אבל אני חושש שתתבאס לשלם סכום של 1100 שקל והן ירוצו underpowered במידה מסוימת.

ובנוגע לאזניות , אני מאמין שבסכום כזה אזניות חוטיות יהיו הרבה יותר טובות.

דגם AVR 200 דגם ישן למדיי.

שים לב שיש לי אפשרות לחבר אליו 5.1 של חברת מדוזה בזכות העובדה שיש לו 5.1 יציאות אנלוגיות.

כמובן שניתן גם להשתמש ביציאת הסטריאו הקידמית (החיבור הגדול-לא ה- PL ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתבלבל לגמרי..

אזניות יתופעלו אך ורק מיציאת הסטריאו הקדמית, שם קיים מעגל הגברה לאזניות או נגד מתח שיתאים את ההגברה לאזניות.

היציאות האנלוגיות מאחורה הן לרמקולים בלבד.

אני לא בטוח שאזניות 5.1 יפעלו כמו שצריך.. תבדוק אם המגבר שלך יכול לתפעל אזניות רק במצב headphone או גם בסראונד תלוי במגבר שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתבלבל לגמרי..

אזניות יתופעלו אך ורק מיציאת הסטריאו הקדמית, שם קיים מעגל הגברה לאזניות או נגד מתח שיתאים את ההגברה לאזניות.

היציאות האנלוגיות מאחורה הן לרמקולים בלבד.

אני לא בטוח שאזניות 5.1 יפעלו כמו שצריך.. תבדוק אם המגבר שלך יכול לתפעל אזניות רק במצב headphone או גם בסראונד תלוי במגבר שלך.

לא אחי ,לא התבלבלתי ,אני יודע טוב מאוד על מה אני מדבר.

אם זה יעזור ,אני מוכן לצלם ולהעלות לכאן תמונה של החלק האחורי ב-RECIEVER שלי.

יש לו גם יציאות מוגברות לרמקולים וגם יציאות אנלוגיות 5.1 לא מוגברות עם חיבור COMPOSITE נקבה

(בשפת העם: הנקבה של חיבור "הבננה")

המדוזה באות עם קופסא חיצונית עם הגברה,כך שאין שום בעייה להעביר את הסיגנל 5.1 מאותם יציאות 5.1 ב-RECIEVER

למגבר של מדוזה וממנו לאוזניות.

אם כל מה שאמרתי במשפטים האחרונים נישמע לכם כמו סינית ,תגידו ואני אעלה לכאן תמונות של ה-RECIEVER

ושל 5.1 של חברת מדוזה \SPEED-LINK .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את AVR 45. היציאת שלו ממש רחוקה מלהיות טובה במשהו.

והיציאות ה 5.1 שיש לך מאחורה זה PRE-OUT.

so what

הדגם שלי שונה משלך.

וזה לא משנה כלל אם זה רק PRE-OUT אם אני מחבר (כמו מדוזה )שמגיעות עם מגבר ניפרד משל עצמן שמיועד לקבל

סיגנל לא מוגבר ממילא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...