קנייה קבוצתית של כוננים קשיחים, פנימיים וחיצוניים (הצעות חלקיות לבינתיים) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של כוננים קשיחים, פנימיים וחיצוניים (הצעות חלקיות לבינתיים)

דנדן

Recommended Posts

כפי שציינתי בהודעה האחרונה.

בינתיים בדקתי מול פנדה, ומאחר שהרווחים על נמוכים מאוד, הוא יבדוק כיצד הוא יכול לבוא לקראתנו.

בינתיים הוא עדכן בשבילנו את המחיר לF1 של , כמו כן המחירים הללו לא נמוכים מהמחירים מקבילים למחירים של IVORY, אך ובנוסף לפי בדיקה שלו מול מנהלת המוצר של היבואן, IVORY לא עובדים איתם.

פנדה:

http://www.pandas.co.il/default.php?cPath=609_272_3151_973

Samsung 750GB 32MB 7200RPM SATA II HD753LJ Spinpoint F1

410ש"ח

Samsung 1TB 32MB 7200RPM SATA II HD103UJ Spinpoint F1

499 ש"ח

כוננים נוספים

Seagate Barracuda 7200.12 1Tb 3.5 HDD 7200Rpm SATA II 32MB ST31000528AS הסדרה החדשה.

560 ש"ח (הוסף לאתר בשבילנו)

Seagate Barracuda 1.5Tb 3.5 HDD 7200Rpm SATA II 32MB ST31500341AS הסדרה הישנה.

675 ש"ח

נעה מחשבים

Seagate Barracuda 7200.12 1Tb 3.5 HDD 7200Rpm SATA II 32MB ST31000528AS (לא כרוך ברשימה)

500 ש"ח

WD 640GB 7200RPM 16MB SATA2 WD6400AAKS

360 ש"ח

WD 1TB 7200RPM 32MB GREEN SATA2 WD10EADS

545 ש"ח

Western Digital Caviar Black 1TB 32MB WD1001FALS

625 ש"ח.

אנסה להביא עוד הצעות בהמשך.

הערות!

יש הנחת 2% על מזומן בפנדה, וכנראה שאפשר לשלם לשליח במזומן ולקבל את ההנחה גם אני צריך לבדוק את הנושא הזה.

דמי משלוח של פנדה הם 15 - 24 שקלים בדואר רשום מבוטח לכל הארץ. (תבדקו באתר/מולם במעמד ההזמנה)

מחירי הכוננים של נעה ללא דמי משלוח, ובנוסף לכך על מנת לקבל את מחיר הכוננים הפנימיים, נצטרך להגיע ל10 יח'.

דמי המשלוח הם 17 שח בדואר רשום מבוטח לכל הארץ.

אז בשביל שנתחיל לעשות סדר, בין אם זה לנעה ובין אם זה ליבואנים אחרים אז שכל אחד מעכשיו יכתוב את הדגמים בהם היה מעוניין.

(אפשר לשלוח לי גם הודעות בפרטי)

ואני אכין רשימה בעמוד הזה המציינת את מי שמעוניין, וככה נדע כמה חסר.

חבר'ה, כרגע אין לי אפשרות לבדוק מקומות נוספים, אז מי שרוצה לעזור יותר ממוזמן.

המחירים של פנדה הם מחירים ללא תלות בכמות.

המחירים של נעה תלויים בכמות, אז תחליטו איזה HD אתם רוצים, ותודיעו לי

אשמח אם מי שהזמין ישלח לי הודעה פרטית, ככה אוכל להוסיף לחתימה בהמשך כמה נמכרו :)

לבינתיים אמרו לי

6 - HD103UJ

4 - ST31500341AS

סה"כ 10

אשמח אם תמשיכו לעדכן אותי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בעד קניה של כונן חדש - חשבתי יותר על כיוון של כונן 1TB - מעבר לזה זה נראה לי יקר מדי כיום

יש לי כבר טרה 1 ואני כנראה גומר אותו (הרב זה דברים מחיקים - אבל זה מאוד נחמד שיש נפח :) )

במידה ומדובר בנפח של טרה עד טרה וחצי אני מוכן לקחת חלק,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב על 1TB-1.5TB, למרות שהיום המחירים של ה1.5TB גם לא נורא, אז לא יודע איך ה2TB יעלה...

אבל צריך המלצות לדגמים (וחברות כמובן), אז יאללה :)

בעקרון צריך המלצות ל640GB ומעלה (אין טעם להסתכל על ה500GB לפי דעתי, למרות שאם אנשים ירצו אז תמיד אפשר), של כל החברות וכל הדגמים.

ואחר כך נראה מה אפשר להשיג באמת ובאיזה מחירים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוזמה ברוכה :xyxthumbs:

אני גם מחכה להזדמנות לשדרג את נפח האחסון הנוכחי...

בתור חובב שקט קיצוני וכיוון שזה לאחסון ולא לעבודת REAL-TIME מאומצת במיוחד הבחירה הברורה שלי היא ה-WD-GP-EADS המעולה, הקריר והחרישי.

כרגע גרסת ה-1T מתומחרת מצויין אבל אם תהיה גרסת 2T אטרקטיבית יותר - עדיף. אני מחפש מינימום מחיר לנפח כל עוד לא מתפשרים על שקט.

אפשר למצוא את ה-WD GP 1TB 32MB SATA2 7200 RPM - WD10EADS בסביבות ה-550 ש"ח ברשת פלוס מינוס.

ממליץ גם לארגן קניה של 1T-2T חיצוני במחיר הזול ביותר. לי גם גרסת USB2 הפשוטה ביותר מספיקה כיוון שזה רק לאחסון/גיבוי.

יש לי WD MyBook 500G עם כל חיבור אפשרי (FW,eSata, USB2) ומלבד מקרים מאוד נדירים ה-USB2 היה השימושי ביותר כי הוא נתמך ומזוהה בכל מחשב ומאפשר HotSwap בכל מצב. מעט איטי יותר אבל ממילא הגיבוי רץ ברקע אז זה כמעט חסר משמעות. לא עושה איתו פעולות שדורשות גישה מהירה - לשם זה יש לי HDD פנימי.

ראיתי דיסקים חיצוניים של 1T גם בפחות מ-500 ש"ח ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tmpusr

הכוונה בכל הקנייה הזאת היא גם פנימיים וגם חיצוניים... :)

החיצוניים הזולים מאוד הם של Maxtor (פחות מ500 בערך) האחרים כבר עוברים את ה500.

אבל כמובן אעשה כמה שיותר בדיקות, ובשביל זה עדיף לדעת דגמים גם של חיצוניים, ואיזה חברות עדיפות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אף מידע אמין ברשת או מחוץ לה לגבי מה שאנחנו קוראים "אמינות".

יש מי שיטען בלהט ש-WD על הפנים ואחרים לא יתקרבו בחיים ל-SEAGATE למשל או . הכל סובייקטיבי לחלוטין.

לי עניין ה"אמינות" בדיסק חיצוני לא קריטי במיוחד גם מכיוון שאין דרך לדעת זאת וגם בגלל שממילא אני "מניח" שם מידע לאחסון עמוק והוא לא יהיה תחת עומס רב.

למי שמתכנן להשתמש בחיצוני לגיבוי ON-LINE כל שעה של כמות גדולה של חומר כדאי להשקיע יותר... אולי בדגמי שרתים כמו ה-WD-SE3 עם מארז חיצוני מקורר אבל זה יעלה כמעט פי 2... לא בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהחלט מעוניין בדיסק קשיח- הדרישות הן נפח גדול, שקט וביצועים.. ה-WD20EADS עונה על כל שלושת הפרמטרים. :)

אם יהיה מחיר אטרקטיבי לכונן הנ"ל אני אשמח להשתתף בקנייה הקבוצתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניאל, תציע עוד דגמים בשביל שאבדוק אותם...

גם את tmpusr (ובלי לריב כמו שאתם רגילים :P)

אני רוצה מספר HDים, לברר על כולם ככה נקבל בטוח יותר תשובות מאשר כונן מסויים...

ויש עד מחר בבוקר לארגן את הכל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהמחירים של SSD לא יהיו אטרקטיביים..

כוננים בנפחים קטנים עד 640GB גם ככה יש להם מחירים נוחים, אבל אם למשל תארגן 6400AAKS או 6401AALS ב-250 שקלים אז זה יהיה ממש נחמד, לקנות שניים בשביל מערך RAID0 למערכת ההפעלה ופעולות שונות. :-*

אני אישית לא הייתי קונה 1TB, כרגע חסר לי נפח אבל אני יכול להתאפק עד ל-2TB של WD, ואם אני לא אצליח אז אני אתפשר על 1.5TB. נפח כזה יש רק ל-Seagate ול- (לפחות במחירים נורמליים), הסיגייט כאמור דפוק והסמסונג עוד לא הגיע לארץ. הסמסונג גם אמור להציע מהירות גבוהה ורמת שקט נמוכה (נע בין 7200 ל-5400RPM אם אני זוכר נכון) - אז הוא יכול להיות כונן מעניין.

לגבי 1TB, כפי שאמרתי זה לא מעניין אותי אישית אבל HD103UJ יהיה נחמד. יש כוננים מעט טובים יותר אבל בד"כ גם עולים 70-100+ שקלים יותר כך שהם לא משתלמים, אז אני לא אציע דגמים. אמנם מדובר כאן בהנחה ואז הם עשויים לעלות כמו הכונן של , אבל מן הסתם שניתן להוריד גם את המחיר של הסמסונג ואז הוא שוב משתלם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...