שידרוג זיכרון מ 2GB ל 3GB - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג זיכרון מ 2GB ל 3GB

taamir

Recommended Posts

יש לי pavilion dv4

2GB זיכרון שתופס שני חריצים 1GB כ"א.

מערכת 32

האם כדאי לי להחליף אחד מהם ל 2 GB ב 130 ש"ח ןלקבל 3 ?

המהירות שיש לי זה 400 אז אני קונה את הכי איטי שזה 533.

השאלה גם מה יהיה השיפור בביצועים וגם איפה וכמה יעלה להתקין את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך 400 אז 533 ומעלה לא יתאימו.

שטויות במיץ. אם הזכרון שקיים במחשב כרגע הוא , הם יתאימו מצויין (אבל יעבדו במהירות 400).

ואגב - 400 זה לא "בדרך כלל DDR". זה לא נכון לנייחים ובוודאי שזה לא נכון לניידים. גם זכרונות 333 קיימים בDDR2 (אם כי נדירים למדי), כך ש400 ומעלה הם כולם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: ואני לא מאמין שהתעלמתי מהאפשרות הזו, שפשוט קראת "400" בCPUZ ודומיו והחלטת שאתה צריך DDR(2)400... הטענה שיש לך 2GB זכרון, לפני שדרוגים, בנייד עם -400 - ויתרה מזאת, שיש לך מקום ליותר - היתה צריכה ישר להדליק נורה אדומה.

נו טוב, כולנו טועים לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ. אם הזכרון שקיים במחשב כרגע הוא , הם יתאימו מצויין (אבל יעבדו במהירות 400).

ואגב - 400 זה לא "בדרך כלל DDR". זה לא נכון לנייחים ובוודאי שזה לא נכון לניידים. גם זכרונות 333 קיימים בDDR2 (אם כי נדירים למדי), כך ש400 ומעלה הם כולם .

תודה על התיקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה באמת ראיתי בתוכנה CPUZ פעמיים 400 אז הנחתי שיש לי שני זכרונות 1 GB כ"א 400 מהירות כ"א.

תודה על התיקוןת טוב לשמוע שיש לי זיכרון מהיר במחשב, אבל לא מספיק מהיר בשביל ...

אז השאלה הבאה איפה אפשר להתקין כזה וכמה זה יעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בוודאי מספיק מהיר בשביל ויסטה, כי מהירות זכרון זה ממש לא מה שמשנה פה (מה עוד שמדובר במהירות הרווחת במחשבים הנמכרים כיום, שולחניים וניידים כאחד).

האם יש מעט מדי ממנו? עם 2GB, אני ממש בספק. יש לי נייד שהיה עם ויסטה (בזמנו לפחות, התקנתי WIN7), והוא תפקד מצויין עם 2GB.

אם בכל זאת אתה חושב שאתה צריך הרחבת זכרון, הרי שבלוק של 2GB מסוג 800 ניתן לקנות בכל חונות מחשבים בערך, והוא יעלה לך כ140 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...