פלאש אלחוטי בפנטקס&סיגמא - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלאש אלחוטי בפנטקס&סיגמא

J0n1

Recommended Posts

ראיתי שיש לי אפשרות לWireless Flash בפנטקס.

קראתי בספר אבל לא כתוב כלום על משדר hot shoe או משהו זה.

אז יש מצב שהפנטקס יכול לתקשר לבד עם פלאשים באלחוטי?

אם כן, איך אני יוצר את התקשורת הזאת עם של סיגמא?

עד עכשיו הצלחתי רק בעזרת הפלאש הפנימי, אבל אני רוצה לעשות זאת בלעדיו, יש אפשרות כזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלאש הפנימי משמש כמשדר שמאפשר למצלמה לשלוט על עוצמת הפלאש החיצוני. ההשפעה של הפלאש הפנימי על התאורה הכללית אמורה להיות זניחה, אבל לא יצא לי לבדוק את זה בפנטקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה הבנתי.

יש טעם בצילום אירוע (משהו משפחתי וקטן, עם תאורת תקרה בסיסית בלבד) למקם את הפלאש איפשהו ולצלם אלחוטי? המליצו לי על זה, אבל כשאני חושב על זה, הפלאש יבוא כל פעם מצד אחר...

או שאולי לכוון אותו לאמצע התקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש, כדי לבטל צל, ולהאיר רקע.

שמעט כל פלאש חיצוני (גם ב 20 דולר) יש לו עין שמדלךיקה אותו יחד עם כל פלאש של מצלמה, ככה שאין צורך באותו .

תוכל לכוון אותו לתקרה גבוהה של המקום/ מאחורי אלה שעומדים ואז שלך לכוון למעלה/לשים דיפווזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלאש הפנימי משמש כמשדר שמאפשר למצלמה לשלוט על עוצמת הפלאש החיצוני. ההשפעה של הפלאש הפנימי על התאורה הכללית אמורה להיות זניחה, אבל לא יצא לי לבדוק את זה בפנטקס.

יש לזה הגדרה במצלמה - אתה יכול לקבוע אם הפלאש הפנימי ישמש כפלאש נוסף (ואז הוא ממש מאיר על האובייקט) או שהוא ישמש רק להפעלה של הפלאש החיצוני, ואז ההשפעה שלו זניחה עד לא קיימת. לא יצא לי לנסות את זה מעבר לבדיקה בסיסית אז אני לא סגור אם היא רק זניחה (בוודאות לפחות זה) או לחלוטין לא קיימת במצב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש, כדי לבטל צל, ולהאיר רקע.

שמעט כל פלאש חיצוני (גם ב 20 דולר) יש לו עין שמדלךיקה אותו יחד עם כל פלאש של מצלמה, ככה שאין צורך באותו .

תוכל לכוון אותו לתקרה גבוהה של המקום/ מאחורי אלה שעומדים ואז שלך לכוון למעלה/לשים דיפווזר.

כנראה פיספסת את החלק הזה:

עם פלאש אחד? ברוב המקרים אין בכך טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לזה הגדרה במצלמה - אתה יכול לקבוע אם הפלאש הפנימי ישמש כפלאש נוסף (ואז הוא ממש מאיר על האובייקט) או שהוא ישמש רק להפעלה של הפלאש החיצוני, ואז ההשפעה שלו זניחה עד לא קיימת. לא יצא לי לנסות את זה מעבר לבדיקה בסיסית אז אני לא סגור אם היא רק זניחה (בוודאות לפחות זה) או לחלוטין לא קיימת במצב הזה.

היא מספיק דומיננטית כדי להשפיע.

היתרון הנוסף הוא שאם שמים את זה על W הוא לא יורה בכל פעם שהוא רואה , אלא רק שזה בתדר שלו.

הייתי באיזה מקום ושמתי על סלייב טיפש, וכל אחד שצילם ביזבז לי את הפלאש, והייתי צריך לחכות עד שיטען כדי לצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שניסיתי את זה, עדיף כבר שתרכיב אותו על המצלמה במקום להסתבך גם ככה הוא נותן תאורה טובה.

וכדאי שתקח את המגן שמש שלך כי אני מתגייס עוד שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...