העברת קובץ למחשב רחוק (חו"ל) - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העברת קובץ למחשב רחוק (חו"ל)

cateye

Recommended Posts

קודם כל, באיזה גודל קובץ / קבצים מדובר ? זה אולי נראה הרבה זמן העלאה, אבל אם אתה משאיר אותה פעולת בזמן שאתה ישן / בעבודה / בלימודים, אז זה יעבור בלי שתרגיש.

ו .. לא הבנתי את השאלה שלך ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רשמתי את זה בהודעה הראשונה...

והתכוונתי אם יש מישהו שבמקרה יודע אם יש אפשרות להעלות את ההעלאה שלי בצורה זמנית לא לחודש או שנה אלא רק לכמה ימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לדעתי הכי אפקטיבי FTP , מכיוון שהבחור בצד השני תמיד יוכל לעשות RESUME בעת התנתנות - דבר שלא ניתן לעשות כשמעלים קובץ של 400 מגה במשך שבוע והוא בטעות נעצר אחרי 5 ימים מייגעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנות FTP טובות הם גם BULLETPROOF, כך שתמיד הם יפעלו וימשיכו את ההורדה/העלאה גם אם האינטרנט יתנתק 100 פעם בדרך או התוכנה תקרוס או המחשב יעשה REBOOT.

אפילו יש תוכנה שנקראת BULLETPROOF FTP. :lol:

http://en.wikipedia.org/wiki/BulletProof_FTP_Server

ממה שאני זוכר (פרהיסטוריה) זאת היתה תוכנה פגז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא עכשיו הוא לא חוזר להודעות שלי :jump:

אני רוצה לנסות את השיטות שהצעתם אבל הוא לא עונה לי...

אגב FTP בעצם עושה את המחשב שלי שרת ? או איך זה עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שני תוכנות לFTP, הראשון זה שרת/SERVER והשני זה CLIENT.

SERVER משמש כשרת קבצים שאליו ניתן להתחבר ולהוריד קבצים, או בתוכנת FTP CLIENT או בתוכנת הורדות דרך לינק בדפדפן או סתם הDOWNLOAD הבסיסי של הדפדפן.

FTP SERVER מאפשר לך לנהל מי יוכל להכנס ולאיזה קבצים או מחיצות יהיה להם גישה, להגדיר קבוצות שונות של משתמשים, זמנים, מהירויות, כל מה שרק תרצה.

CLIENT FTP הם תוכנות שיש בהם יותר אופציות מגישה דרך , אבל הם לא חובה בשביל להוריד ממך.

אפשר גם להעלות קבצים לשרת בעזרת הFTP CLIENT.

אחד הדרכים הכי טובות לגשת ולעדכן קבצים של אתר שיושב על שרת כלשהוא של חברה מסויימת זה בFTP עם תוכנה מתאימה.

כמובן שגם לגבי העלאה אתה יכול להגדיר אם זה בכלל אפשרי לאותם משתמשים ואיזה סוג קבצים והגבלות על גודל וכו...

לך עצמך תוכל להגדיר משתמש מיוחד עם קוד כמובן, שיכול לגשת להעלות ולהוריד הכל ללא הגבלות מכל מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לדבר עם חברת האינטרנט לגבי העלאת הupload למשך יום או כמה שצריך וזה יחסוך לך הרבה זמן

זה צורך העלאה גם אצל הספק וגם בתשתית , לא חושב שניתן להעלות את זה ליום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...