העברת קובץ למחשב רחוק (חו"ל) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העברת קובץ למחשב רחוק (חו"ל)

cateye

Recommended Posts

יש לי קובץ גדול (דיסק) שאני כנראה יצטרך לעשות אותו אימג' כי אני לא מצליח להוציא ממנו חלקים אבל בכל מקרה..

אני צריך להעביר אותו למישהו בחו"ל, ואני לא רוצה להשתמש במייל כי זה ייקח שנים, יש אולי אופציה אחרת, FTP אולי?

אם כן מישהו מכיר תוכנה חוקית? , ומה אני צריך לעשות בשני המחשבים כדי שהיא תעבוד טוב?

תודה מראש :)

*למעשה זה כמה דיסקים אם זה משנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני חושב שלעלות לאיזה אתר איחסון האופציה הכי טובה

FTP תצטרך להתקין תוכנה שתפתח על המחשב שלך סרבר וזה סתם להסתבך

יש לך גם אופציה לשלוח דרך תוכנת מסנגר .

--------------------------------------------------------

וואו עכשיו שמתי לב שהקובץ דיי ענק שאתה מבקש , אתה מודע שזה יקח יותר מיום שליחה בגלל המהירות הקטנה שיש לנו בארץ אז אולי FTP זה לא

כזה נורא כי תשתגע לעלות קובץ קובץ לאתר איחסון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרת FTP זאת לא האופציה הטובה ביותר, כי הוא צריך התקנה של Server ו-Client ב-2 המחשבים.

דבר שיכול להיות מעיק יש יש קושי בליצור קשר עם הצד השני.

הפיתרון הכי טוב, הוא פשוט לחלק את הקובץ המדובר בעזרת Winrar לחלקים בגודל של 400MB, לאחסן אותם על שרתי Netload.in (או כל שרת אחר לבחירתך ), ופשוט לשתף את הלינקים בעזרת מייל / מסרים מיידים.

בקשר למהירות ההעלאה, כשאתה קונה מהספקית שלך חבילת גלישה של 1.5Mb, אתה מקבל , מהירות הורדה של 1.5Mb, ומהירות העלאה של 128Kb(אלא אם ביקשת אחרת), שזה (במקרה הטוב) 16KB לשנייה.

שזה אומר:

400MB = 409600KB

409600/16 = ~426 minutes = ~ 7 hours

קובץ בגודל של 400MB יועלה לשרת / ישלח לחברך מעבר לים, בלא פחות מ-7 שעות (במצב אידאלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים ש FTP זה מסובך ולא צריך את כל מה שאמרת הוא יכול להשתמש בתוכנה כמו SERV-U וליצור סרבר על המחשב שלו עם סיסמא

והבחור שיוריד יכול פשוט לכתוב בכתובות את האיפי פשוט ftp://0.0.0.0 או להתשמש ב FLASHFXP שיהיה לו מאוד נוח וקל לשימוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי,

אם אני מעלה את זה לשרת כלשהו אז אני משתמש בהעלאה שלי מה שיקח הרבה זמן .

אם אני משתמש בFTP זה יהיה מורכב יותר אבל מהיר יותר (ובעזרת FLASHFTP יהיה גם קל יותר).

*בהודעה האחרונה רשמתם שבדואר זה יהיה מהר יותר, איך זה יכול להיות? אני יודע שהשרתים של הדואר לא הכי מהירים....

הבנתי נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...