מאמינים לואגינה ? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאמינים לואגינה ?

eliil1

Recommended Posts

לא קראתי הכל אני גם לא הולך (כי הרוב שטויות ) חוץ מהחלק הקטן של המסולמים מישתלטים על אירופה, טוב חברה פתחו עיינים זה קורה כבר עכשיו , אתם לא מבנים אפילו במלחמה הזו בעזה , למה ניראה לכם שאנגליה הייתה חייבת להגיב ולהגיד לנו להפסיק , כי היא מפוצצת במוסלמים .

ובכלל המוסלמים בחרו בשיטה של כמות במקום איכות ,אבל מה תיראו הם עכשיו מישטלתים על העולם הם בכל מקום בכל זמן , ולמרות שרובם לא מפותחים הקמות שלהם משפיעה .

בקיצר חברה get ready to fight for you freedom :2gunsfiring: :2gunsfiring:

נ.ב :תיראו שבסוף מילמטה היא ניבעה גם את זה שרוסיה תישלוט בהכל בסופו של דבר וגם את היתפרקות ברית המועצות , דבר אחד קרה עכשיו רק ניראה בקשר לשני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נונטאל , זה שנהפוך לרובוטים זה לא חייב להיות פשוטו כמשמעו , זה יכול להיות כמו ה"ציפורים ממתכת" , זה הרי לא בדיוק ככה, זה איזה מטפורה למשהו יעני....(במקרה של הציפורים זה מטוס)

למרות שמצד שני מה שנראה לנו הזוי עכשיו , עוד אלף-אלפיים שנה יהיה נורמלי לחלוטין.

זה כמו להשוות את השנה 0 BC , ל 2000 BC .

לא נראלי שבשנת 0 מישהו בכלל ידע מה זה פלסטיק, ומה עכשיו זה נחשב כמשהו לא נורמלי ?

אלכס, רוסיה לא סתם מתאוששת מה"שואה" הנקראת בריה"מ , היא גם מאוד מתחזקת, והיא באמת הופכת למדינה שלדעתי בעוד כמה שנים תיהיה לא פחות מעצמה מאמריקה .

אני גרתי שם איזה שנה שנתיים. יש שם עוד דברים שצריך לטפל בהם , כמו השוחד בכל מקום (למשל שוטר עוצר אותך בכביש ,אתה נותן לו כמה דולרים הוא אומר לך יום טוב אדוני סע בשלום, או בשביל להתקבל לאוניברסיטה אתה חייב לתת שוחד , לא משנה מה הציונים שלך)

אבל בגדול, כשאתה מסתכל על מה שיש היום , ומה שהיה עד שנת 92' , זה כמו להשוות שתי מדינות אחרות לגמרי. ובקצב הזה, תאמין לי שהיא באמת תיהיה אחת המעצמות , אם לא המעצמה.

מה שמטריד זה שהם מלקקים את התחת למוסלמים , למרות שגם אצלהם המסולמים מפוצצים הכל. כשגרתי ברוסיה פוצצו שם איזה שוק ענק , זה שוק שנראלי חצי מרוסיה הכירה, הוא תמיד היה מלא אנשים וזה אחד המרכזיים התעסוקתיים הגדולים, ופשוט פוצצו אותו , ממש כמו פה הערבים בוחרים את המקומות עם ריכוז גדול של אנשים כדי לפוצץ .

גם עם הצ'צ'נים האלה, כבר כמה זמן הם במלחמה, וזה לא נראה כאילו זה הולך להיגמר.

עוד דוגמא, כשהשתלטו על בצפר אחד ברוסיה, לא זוכר באיזה עיר אבל זה די מפורסם הסיפור הזה אני בטוח שאתם יודעים על מה אני מדבר.

ועדיין, הם לא יכולים ת'כלס גם לנתק קשר עם המוסלמים. הם חלק גדול מהכלכלה שלהם. סחר במיוחד. ועכשיו כשהמוסלמים מתחזקים , רוסיה לא רק שמפתחת את הכלכלה שלה, היא גם נמצאת באשליה שהם חברים עם המסולמים והם לא יתקפו אותם, למרות שזה קרה ,קורה וימשיך תמיד לקרות.

וגם למוסלמים זה טוב שיש לה ברית עם רוסיה , אז זה די WIN WIN SITUATION , וזה גם יכול להסביר את זה שרוסיה תיהיה מעצמה גדולה במיוחד אם המוסלמים ישלטו באירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהארופיים ה"אשכנזים" הם זן ניכחד - נו ,

זה שהמוסלמים כתנועה הולכים ל"הכחיד" אותם , נו ,

זה שתהיה התקוממות כאשר יחסיי הכוחות בינהם תגיע כמעט לשיוויון , נו ,

הכל כאן התפתחות טיבעית

( זה שהתנועה הזו תכחיד את עמצמה בסופו של דבר - זה גם טיבעי )

מדוע לחשוב שהתפתחות טיבעית של החברה שונה באיזה שהוא דבר מכל התפתחות טיבעית אחרת ???

מה חדש במדע

ביצוע: מאיר אריאל

מילים ולחן: מאיר אריאל

א.

על פי מדעי הטבע

האדם כלול בטבע

אם כלול האדם בטבע -

כלולים כל מעשיו.

יוצא שעל פי המדע

טבעי הוא מעשה האדם

אף פרי מעשה האדם

טבעי הוא לכל פרטיו.

http://www.youtube.com/watch?v=KSGTWd2dXp8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה חדש במדע

ביצוע: מאיר אריאל

מילים ולחן: מאיר אריאל

א.

על פי מדעי הטבע

האדם כלול בטבע

אם כלול האדם בטבע -

כלולים כל מעשיו.

יוצא שעל פי המדע

טבעי הוא מעשה האדם

אף פרי מעשה האדם

טבעי הוא לכל פרטיו.

נחמד מאוד, לא הכרתי.

תודה!

אגב, אתם כנראה מפספסים את זה:

Vanga was widely known to be close to the government of Todor Zhivkov and, on several occasions, she appeared on public TV with him and other high officials of the Communist Party. It has been alleged that Vanga used data gathered by the secret services to win the trust of her visitors. To date, this is yet to be investigated.

תפסיקו להיות פתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהארופיים ה"אשכנזים" הם זן ניכחד - נו ,

זה שהמוסלמים כתנועה הולכים ל"הכחיד" אותם , נו ,

אוי נו אפילו המשכילים שביינינו החלו להישתמש בביטוי "אשכנזים" לרעה ,תגיד אתה דפוק למה ניראה לך ש"אשכנזים" יכחדו ?

ולמרות הגודל והכוח של המוסלמים למה אתה לוכח את זה בתור מובן מאליו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דפוק :-[ אני :o ( איך ידעת ??? , איזה בעסה , הייתי בטוח שאני מצליח להסתיר את זה טוב , כמעט כמוך :s05: - טוב אבל לפחות אני לא "מעודד" את האיש מולי להשיב לי ע"י קראתו בשמות לעגניים - פחחח - בטח למדת את זה מההורים :lol: )

אההה כן ולתשובה , זה מפני שיש את כוחות האבולציה עובדים , הארופיים ה"אשכנזים" קרי לבנים , נעשו עצלניים ושמנים והביאו את ה"פועלים הנחותים" כדי לעשות את העבודות השחורות שלהם , כל מערכת השליטה הזו עובדת ומבוססת על חוקים ועל אכיפה שלהם ( נניח חוקי קיניין ) , אבל מה קורה אם החברה החדשים אינם מצייתים לחוקים ? מה קורה אם הם רוצים להחליף את החוקים ? הם יכולים ע"י רוב , כי המדינות שהם ניכנסו אליהן הם מדינות דמוקרטיות ( לא צריך ללכת רחוק לאירופה מספיק להסתכל מה קורה כאן במדינת ) . עכשיו המדינות הליכאורה דמוקרטיות לומדות במציאות את ערך הדמוקרטיה או ללכת לאיבוד או לא להיות דמוקרטיות , שויין לא חשוב , בין כך לא תבין , בקיצור המוסלמים מתרבים באירופה והם מתרבים בקצב מהיר יותר מקצב ההטמעה שלהם - זו הסיבה למה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שינה לי את הכותרת ל ואגינה ?@!!! XDDD

:lol: :lol:

עד שקראתי את התגובה הזאת הייתי בטוח שככה קראת לנושא מההתחלה ואני היחיד ששם לב לזה xD

נו באמת.. לדעתי כל הדבר הזה זה שטויות. חכו ל2010 ותראו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דפוק :-[ אני :o ( איך ידעת ??? , איזה בעסה , הייתי בטוח שאני מצליח להסתיר את זה טוב , כמעט כמוך :s05: - טוב אבל לפחות אני לא "מעודד" את האיש מולי להשיב לי ע"י קראתו בשמות לעגניים - פחחח - בטח למדת את זה מההורים :lol: )

אההה כן ולתשובה , זה מפני שיש את כוחות האבולציה עובדים , הארופיים ה"אשכנזים" קרי לבנים , נעשו עצלניים ושמנים והביאו את ה"פועלים הנחותים" כדי לעשות את העבודות השחורות שלהם , כל מערכת השליטה הזו עובדת ומבוססת על חוקים ועל אכיפה שלהם ( נניח חוקי קיניין ) , אבל מה קורה אם החברה החדשים אינם מצייתים לחוקים ? מה קורה אם הם רוצים להחליף את החוקים ? הם יכולים ע"י רוב , כי המדינות שהם ניכנסו אליהן הם מדינות דמוקרטיות ( לא צריך ללכת רחוק לאירופה מספיק להסתכל מה קורה כאן במדינת ) . עכשיו המדינות הליכאורה דמוקרטיות לומדות במציאות את ערך הדמוקרטיה או ללכת לאיבוד או לא להיות דמוקרטיות , שויין לא חשוב , בין כך לא תבין , בקיצור המוסלמים מתרבים באירופה והם מתרבים בקצב מהיר יותר מקצב ההטמעה שלהם - זו הסיבה למה .

אם קראתה טוב את התגובה שלי הייתה צריך להבין שאתה חכם ולא טיפש (אמרתי שאתה מיביין המשכילים פה) .

מאיפה המצאתה את זה שהאשכנזים עצלנים ? בוא אפילו לחדר תיראה מי מיתאמן שם יותר .

המצב שאתה מדבר אילו הוא המצב שקורה באמריקה (ההבדלים בין השחורים ללבנים וכו) , היחס בין האשכנזים למזרחים שונה לגמריי ליחס בין הלבנים והשחורים באמריקה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

alexbmw

המילה אשכנזים מסומנת במרכאות כפולות כלומר היא פתוחה לפרשנות וכן הפרשנות היא בהתאם למרכאות הכפולות ביחס למילים פועלים נחותים שגם היא מסומנת במרכאות כפולות ,

מתוך ידע , הארופיים הביאו את הפועלים מארצות פחות מפותחות כלכלית מפני שעלות העבודה של הפועלים המקומיים קרי הארופיים הייתה יקרה .

עכשיו , המילה "אשכנזים" ניבחרה שלא באקראי , כלומר פירוש המילה אשכנז היא גרמניה בשפה האידית ( יהודית ) ואם אינני טועה ( ואני לא ) גרמניה הייתה בין המידינות הראשונות באירופה שהכניסו פועלים זרים בצורה מסיבית כדי למלא את החלל החסר בידיים עובדות ( הידיים במקרה הזה היו טורקיות ) שלזיכרוני הם "בעלי צבע" יותר מאשר הגרמנים קרי ה"אשכנזים" .

כל קונוטציה של תרבות ישראלית למילה "אכשכנזים" וספרדים היא על אחראיות הקורא בלבד ( ופורימית על חשבון העכביש )

מקווה שהסברתי :xyxthumbs:

עריכה :

אני מקווה שהפילפל המקסיקני לא יכנס לדיון עם שטות על אפליה במדינת , אופס . ( לקרא את מה שאני כותב V V V :bash: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר השאכנזים באמת גרמו באירופה לשנאה נגדם , אי אפשר להתכחש לזה... עובדה שבארצות למשל צפון אפריקה הספרדים חיו בשלום עם השכנים.

אבל עזבו את זה....

לנושא, אתם מתייחסים רק לרשימה הזאת, שיכולה אפילו להיות מזוייפת.

ואנגה מפורסמת לא בגלל הרשימה הזאת , אלא בגלל שבזמנה כל העולם נסע אליה , ומכל המעמדים . יש הרבה עדויות לזה שהיא עזרה לאנשים, ואף גילתה את העתיד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...