מאמינים לואגינה ? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאמינים לואגינה ?

eliil1

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכשיו תעצרו רגע, תחשבו....

איך זה יכול להיות?!? אנחנו סה"כ תאים שמורכבים מחומר ותפקידנו הוא לשרוד ולהמשיך את קיום המין שלנו - ופתאום באה מישהו וטוענת שהיא יודעת מה יהיה בעתיד.

זה הזוי!!! ונכון תגידו לי שחלק מהדברים הם נכונים ואלה אולי דברים שהיה ברור שיקרו, אני לא יודע אולי היא הייתה אחת שעוקבת אחרי החדשות ושמה לב שמשהו מתקרב, אבל לא יכול להיות שהיא יודעת מה יהיה בעוד עשרות שנים, ועוד בדיוק של חודשים...

New disease. - People are getting old in few seconds, WW3 in 2010... קיצר שטויות.

תנו לי 5 דברים שהיא אמרה לגבי העתיד והם היו נכונים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי, אחרי שישבתי באוטובוס ואישה מבוגרת התחילה לפלוט על אנשים שישבו סביבה דברים שבחיים לא יכלה לדעת (איך לעזאזל היא הסתכלה עלי ואמרה שאבא שלי ספר??? :nixweiss: בלי שאני מכיר אותה אפילו, או על הקרע בגיד שהיה לי בתקופת הצבא?!?!)

עשה לי צמרמורת, אני מאמין בדברים מוכחים כמו האישה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים לצחוק כמה שאתם רוצים אבל אני יודע את האמת.

אחרי שחזיתי במו עיני פה בפורום בחייזרים מכוכב וומפים לא נותר בי ספק.

הסיפורים על ואנגה הם אמת, היא הממשיכה הישירה של בבה יגה אשר חזתה את נפילת ביתה, ונוסטרטוסבוס שחזה את איות שמו בשיבוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז האישה באוטובוס ניחשה, או שהיא הסתפרה אצל אבא שלך ואתה הזכרת לה אותו...

מה בדיוק מוכח כאן??

מה ניחשה? זה היה באוטובוס לתל אביב שבכלל תפסתי מב"ש, הבחורה בכלל לא דימונאית אני דימונאי, ואני בטוח שגם חצי מהאוטובוס שהיא ישבה והתחילה לקלוע על כל אחד מה הוא ומה קרה לו זה גם צירוף מקרים טפשי..זה היה רשום לכולנו מעל הראש האמת.

איך לעזאזל היא תדע מה קרה לי ברגל שמאל בצבא בשנה הראשונה שלי?!

היא הסתכלה על אחד החיילים שישבו באוטובוס ואמרה לו, "חבר שלך נפגע קשה מאוד בתאונה בחו"ל" והבריא ממנה, הבחור היה בשוק ולא ידע מה להגיד (גם אני), הוא אמר לה מאיפה את יודעת את זה? אז היא אמרה לו פשוט ש"ילך להגיד הגומל כי הוא לא אמר את זה לאחר התאונה" :screwy:

אני מצטער מאוד אבל זה FUCKING SCARY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קטע גם אני עשיתי את זה פעם.

אחרי שאתה נוסע באוטובוס במשך שבועות באותם שעות אתה כבר מכיר את כל הסיפורים של אותם אנשים שמדברים בלי הפסקה.

הדברים הנפלאים שאפשר לעשות כשיש טוב...

גם חזיתי את מותה של הנסיכה דיינה יום לפני התאונה.

אמרתי למישהי שאישיות מפורסמת תמות מחר, וזה קרה בדיוק כמו שאמרתי.

עד היום היא זוכרת לי את זה ובטוחה שיש בי משהו על טבעי.

רק מה... זה בכלל היה סרקזם לגבי אמונה כי היא העלתה את הנושא ולי יש דעות לגבי ניחושים מנוסחים היטב

חצי מהם מתגשמים, והחצי שלא אף אחד לא זוכר וגם לא יכול לשלול כי העולם גדול, אם תחפש תמיד תמצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו תעצרו רגע, תחשבו....

איך זה יכול להיות?!? אנחנו סה"כ תאים שמורכבים מחומר ותפקידנו הוא לשרוד ולהמשיך את קיום המין שלנו - ופתאום באה מישהו וטוענת שהיא יודעת מה יהיה בעתיד.

זה הזוי!!! ונכון תגידו לי שחלק מהדברים הם נכונים ואלה אולי דברים שהיה ברור שיקרו, אני לא יודע אולי היא הייתה אחת שעוקבת אחרי החדשות ושמה לב שמשהו מתקרב, אבל לא יכול להיות שהיא יודעת מה יהיה בעוד עשרות שנים, ועוד בדיוק של חודשים...

New disease. - People are getting old in few seconds, WW3 in 2010... קיצר שטויות.

תנו לי 5 דברים שהיא אמרה לגבי העתיד והם היו נכונים..

חחח פקח עינייך .......... אז מה תגיד על נבואות שלפני 3300 שנה 2500 שנה?[נבואות ברורות וחתומות]

מעניין שהיא אמרה מלחמת עולם 3 ב-2010 [אין תאריכים ביהדות [חוץ מאילו שיודעים את הסוד] אבל הסימנים ממש מראים בתקופהכזאת]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי חלק מהנבואות האלה הם מטפורות או פשוט לא מדוייקות. לדוגמא, היא ניבתה שיהיו "ציפורים ענקיים בשמיים" שאנשים ישלטו בהם או משהו כזה, (=מטוס)

אז אולי לא צריך להתייחס לכל מה מה שהיא אמרה באופן ישיר , צריך לחשוב קצת ודמיין חחח

אגב, היא אמרה גם שבאמריקה יהיה נשיא שחור , והוא יביא להתמוטטות המדינה. עזבו התמוטטות מדינה לשנייה, איך היא ידעה שיהיה נשיא שחור?

אה ואגב מישהו פה אמר שאני לא שמעתי שהיא אמרה את הנבואות שהתגשמו אז איך אני יודע?

אז זהו שלא פירסמו ודיברו עליה סתם אנשים , אלא מנהיגים גדולים , כמו סטלין , והוא בא אליה ושאל אותה כזה את יודעת מי אני? והיא אמרה לו מי הוא ומה יהיה איתו והתחילה לספר לו כל מיני. עכשיו סטלין, ובכלל הקומוניסטים הם התכשחו לדת ולכל הדברים ה"על טבעיים" , והעובדה שהוא בא אליה זה כבר צריך לסמן משהו, ולא נראה גם שסטלין היה משקר ואומר "ואללה האישה הזאת משהו מיוחד יש לה כוחות מיוחדים והיא יכולה לנבא את העתיד". לו היא אמרה שברית המועצות תתפרק וכל זה..

לפי מה שאני יודע הונגריה הייתה גם חלק מברית המועצות אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו שניזכרתי בו שסיפרתם על האנשים באוטובוס.

שני חברים שלי נסעו למשחק כדורסל של מכבי באוטובוס, ואיש דיבר איתם ואמר להם מה תהיה התוצאה משהו כמו שעתיים לפני שהמשחק התחיל.

והם דיברו איתו והוא אמר שהוא מהעתיד :S

ושאל אם הם בני אדם.

והם אמרו שלא דיברו איתו יותר מזה כי חשבו שהוא פסיכי, ובסוף התוצאה שהוא אמר הייתה נכונה. וגם הם שלחו SMS לעצמם לפני המשחק.

אני מאמין להם כי אני מכיר אותם טוב, אבל באמת יש אנשים מוזרים בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן רק מה שמפחיד זה שהאנשים המוזרים האלה לפעמים צודקים =S

איזה באסה שלא מנבאים רק משהו טוב... אז בכיף הייתי "בעד האנשים המוזרים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה שבאמת מוזר באנשים המוזרים....

זה שאם הם יודעים שיש עתיד כל כך רע, ושיש הוכחות לנבואות כבר.

למה הם לא מנסים לעשות עם זה משהו? או להסביר לאנשים דברים.

במקום זה, הם נוסעים באוטובוסים וישנים ברחוב :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...