מאמינים לואגינה ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאמינים לואגינה ?

eliil1

Recommended Posts

http://en.wikipedia.org/wiki/Baba_Vanga

אני לא מאמין בדברים האלה, אבל עובדה שהרבה ממה שהיא אמרה בסוף התגשם - מה שמאוד מפחיד כי היא אמרה גם שב2010 בנובמבר תיהיה מלחה"מ ה-3 (לא שזה לא צפוי, אבל עדיין...)

הנה פה גם רשום מה היא ניבאה :

http://www.godlikeproductions.com/forum1/message618895/pg1

ועוד משהו מטריד:

2043 - World economy is prosperous. Muslims are running Europe.

מה דעתכם עליה? מאמינים בזה או שהכל זיוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קשה להבין את זה...

יש כמה אנשים שניבאו דברים, הקטע זה שמלא ניבאו את סוף העולם, ואנחנו עדיין חיים.

קראיתי חלק מהנבואות שנתת בלינק, זה מפחיד עד כדי צמרמורת ורצון להתאבד בשלב מסוים.

ויש שם דברים כזאת הזויים, כמו שבני אדם יהפכו לרובוטים, מסע בזמן וכו'...

וגם אלא מלא דברים שלא סביר שיתקיימו/ יתקיימו בלי צורך לכוחות על.

כי למשל סין, הרבה יכולים להגיד שהם המעצמה הבאה, נחייה ונראה.

או שאירופה תהיה מלאה במוסלמים.

אם ב10 בנובמבר לא תהיה מלחמת עולם III, אני רגוע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח יש ברשימה הזאת דברים לא פחות מחרידים מהמלחמה הזאת =SSS

מה שכן...קראתי איפהשהו שיכול להיות שהרשימה הזאת לא אמיתית והרשימה האמיתית לא מצאו או משהו כזה....

אבל ... ת'כלס יש הגיון גם בנבואות האלה , אולי לא בכולם , אבל עדיין....מלחה"מ 3? צפוי,רואים שזה מגיע.... המסולמים ישלטו באירופה? למה לא? כל עוד לא נגמר להם הנפט וכל החרא שמעשיר אותם , ובהתחשב במשבר הכלכלי עכשיו יכול מאוד להיות שהם יצליחו להשתלט על אירופה ולתרום ליציבות הכלכלה כמו שכתוב בשנת 2043 (למרות שלא כתוב שהם עצמם יתרמו לשיגשוג הכלכלה..). וככה גם עוד מספר דברים, שאפשר למצוא הגיון בהם ואפשר לצפות להם , גם בלי נבואות.

אני מאוד מקווה שזאת לא הרשימה האמיתית או שהיא פשוט לא ניבאה נכון , כי יש שם מלא דברים מפחידים בעתיד הקרוב. יעני מילא אם זה עוד 200 שנה לא אכפת לי אני כבר לא אחיה אבל בעתיד הקרוב כתובים שם כאלה דברים ש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה הזוי לחלוטין. לרגע הייתי בשוק כי בנבואות כתוב שאחת הסיבות למלחמת העולם השלישית תהיה קונפליקט ב-2008 באינדונזיה, ואז נזכרתי במתקפת הטרור במומבאי.

ואז הבנתי שאני אידיוט, ושמומבאי זה בהודו. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד משהו ששמתי לב.

היא אומרת שאנשים יהפכו לרובוטים.

ואחרי מלא שנים יהיו מחלות ורעב למרות אנרגיות אין סופיות.

ככה שקצת מוזר שרובוט יכול לחטוף מחלה (אולי וירוס?)

ושיהיה רעב למרות אנרגיות אין סופיות.

אם הייתה אנרגייה אין סופית, היו יכולים לעשות עם זה כל כך הרבה, שלא סביר שהיה צורך להילחם.

מכיוון שאפשר להקים יבשות חדשות, או לשלוח אנשים לכוכב לכת נחמד (עם שמש שהאדם בנה :))

מופרכים לגמרי רוב הדברים שם, גם היה שאנשים יזדקנו תוך שניות, שזה קצת מאוד מלחיץ.

וזה מזכיר לי תוכנית שראיתי בערוץ 8 על איש אדיוט שהקים כת, וחזה את סוף העולם ב 2007, ושזה לא קרה הוא לא הסכים להתראיין...

ועדיין אנשים האמינו לו והוא קבע תאריך חדש, נחשו מתי? אני חשבתי שבעוד מלא שנים, אבל לא, ב מאוחר יותר ב2007 חחח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא בהחלט עושה רושם של הדבר האמיתי.

ניבויה הרבים כגון התפרקות ברית המועצות, אסון צ'רנוביל, ניצחון בוריס ילצין, וטביעתה של הצוללת קורסק, כמו גם הניצחון של השחמטאי טופלוב, הם הוכחה ברורה לכך שהיא בעלת כוחות מיוחדים.

אחרי מה שקראתי בויקיפדיה אין לי ספק שהיא יכולה לדבר עם אנשים שמתו לפני מאוד שנים, ולראות את העתיד.

שמחתי גם לגלות שיש חייזרים שחיים ביננו כבר הרבה שנים, והם באו מכוכב שבשפה שלהם נקרא וומפים והוא הכוכב השלישי מכדור הארץ.

אני אשמח לפגוש אותם בהזדמנות או לבקר בכוכב שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח

וואלה גם אני לא הבנתי את הקטע של הרובוטים ,אבל אולי הכוונה לא ישירה ממש כי אין לזה טעם , עדיף להיות בני-אדפ מאשר אז אולי הכוונה להתפתחות תכונות ייחודיות כלשהן לרובוטים , אבל לא שהם ממש יהפכו לגמרי לרובוטים...או שפשוט זה שיט אחד גדול...מה שכן , אם זאת לא הרשימה שהיא באמת עצמה ניבתה , אני בטוח שכן היו לה כוחות מיוחדים...הייתי תומך בה יותר אם הנבואות שלה היו יותר...ידידותיים [=[br]פורסם בתאריך: 8.03.2009 בשעה 23:35:05

חחחחח

וואלה גם אני לא הבנתי את הקטע של הרובוטים ,אבל אולי הכוונה לא ישירה ממש כי אין לזה טעם , עדיף להיות בני-אדפ מאשר אז אולי הכוונה להתפתחות תכונות ייחודיות כלשהן לרובוטים , אבל לא שהם ממש יהפכו לגמרי לרובוטים...או שפשוט זה שיט אחד גדול...מה שכן , אם זאת לא הרשימה שהיא באמת עצמה ניבתה , אני בטוח שכן היו לה כוחות מיוחדים...הייתי תומך בה יותר אם הנבואות שלה היו יותר...ידידותיים [=

זה דווקא כן קרה....אני חושב שבאפגניסטן ניסו להרוג מנהיגה אחת, באינדונזיה גם או משהו כזה ועוד איפשהו...אני לא בטוח אבל....

מה שכן, יכול להיות שכן קרה משהו באינדונזיה שבינתיים לא בא לידי ביטוי ויכול לשמש כעילה למלחמה בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דווקא כן קרה....אני חושב שבאפגניסטן , באינדונזיה או משהו כזה ועוד איפשהו...אני לא בטוח אבל....

זה לא קרה. אתה מדבר על פיגועי הטרור בהודו, שגם אני התבלבלתי איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר, נקווה מאוד שב 2010 לא תהיה מלחמת עולם.

אם יש, אני אמות מפחד גם מזה וגם הנושא הזה יעלה לי בראש ואראה את חורבן כדור הארץ..

אם לא, נקפיץ את הנושא ונשמח :yelclap::xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קרה. אתה מדבר על פיגועי הטרור בהודו, שגם אני התבלבלתי איתם.

וואלה? אז מתי ניסו להרוג את המנהיגה הזאת באפגניסטן הבת של המלך או משהו כזה? עכשיו היא עברה לאנגליה. לא זוכר את השם שלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנזיר בוטו?

היא הייתה מתמודדת, לא מנהיגה. ולא ניסו- הרגו אותה.

קראתי את המאמר, טונות של דברים שם זה בולשיט מוחלט, ושוכחים לציין שחוץ מהדברים המעטים שכן "התגשמו", היא פלטה אינסוף שטויות תלושות מהמציאות.

.....מעניין אותי איך בדיוק התגובה התרמוגרעינית על השמש תאט בעוד 100 שנה והטמפרטורות יצנחו, שתהליך האטה של תגובה כזו בצורה שתצליח להשפיע על הטמפרטורות פה זה דבר שלוקח כמה מאות אלפי שנים, אם לא יותר.

"2028- חללית מאוישת ראשונה לנגה"

נגה זה המקום האחרון שהמין האנושי ינסה ליישב, טמפרטורות השטח שם יושבות על סביבות 400 מעלות. אין דרך ליישב את הגוש החומצי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שכמה מקורות ברשת טוענים שהיא דיברה על Hindustan (הודו) ולא על Indonesia.

הנה מקום שמדבר על זה:

http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=231.0

ako su proročanske reči Treći svetski rat će započeti 2010.godine izašle iz usta ove slepe starice iz Bugarske, mnogi su se zbog njih zabrinuli.

Ove reči izrekla je Vangelia Gušterova koja je za života prorekla brojne katastrofe, među kojima su i početak Drugog svetskog rata, potop ruske nuklearne podmornice Kursk, napad na Svetski trgovački centar i nasilnu smrt princeze Dajane. Vangelija Gušterova je navela kako će 3.svetski rat započeti nakon pokušaja atentata na četiri državnika i nakon sukoba u Hindustanu, 2010

מי יכול לתרגם?

נראה לי שכתוב שם שמלחמת העולם השלישית תפתח ע"י הודו ב-2010, אבל זאת רק השערה. :-X

ובאותה נימה...

The prophecy attributed to Vanga are not true ,she never predicted world war 3 ,or moslems ruling europe.That was posted on some web site useing her name with a whole heap of phony predictions ,some of her original predictions have been mixed in to make it look authentic
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...