מאמינים לואגינה ? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאמינים לואגינה ?

eliil1

Recommended Posts

חחחח אתה עצמך יודע את התשובה....

נגיד אתה יודע מה יקרה עוד שנה , עוד שנתיים.... תצא לרחוב או לכל מקום אחר תתחיל לספר להם את זה, מה אתה חושב תיהיה התגובה שלהם? נראלך שהם יתחילו לשנות דברים, לנסות למנוע דברים רעים שתנבא?

הם יחשבו שאתה פסיכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל פעם מתחילים עם השטויות כאלה, ואם הבן אדם שמתחיל את הסיפורים באלה מספיק כריזמטי זה מתפתח לכת ואפילו דתות חדשות (יהדות, נצרות, איסלם ועוד דתות מפגרות וזרמים בדתות הקיימות).

בקיצור הכל בולשיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל פעם מתחילים עם השטויות כאלה, ואם הבן אדם שמתחיל את הסיפורים באלה מספיק כריזמטי זה מתפתח לכת ואפילו דתות חדשות (יהדות, נצרות, איסלם ועוד דתות מפגרות וזרמים בדתות הקיימות).

בקיצור הכל בולשיט.

הנה ! כזה היה סטלין , ולתדהמת אנשים רבים הוא בא אליה ושאל אותה כל מיני שאלות , לגבי העתיד.

מילא מאמינים באלוהים(לא משנה איזה דת) אבל אלה שלא, ומתחילים להאמין לה...זה כבר משהו אחר, זה כבר די מרמז על משהו ,אולי...

M RATED FOR MATURE, אתה צודק , ככה גם לדעתי מתפתחות דתות (ולא רק ..) אבל נראלי שאתה קצת מתבלבל פה , אין פה ניסיון להקים זרם מסויים בדת , אין פה נסיונות לגרום לאנשים לאמץ את את האמונה בדברים של ואנגה, בניגוד לאנשים רבים אחרים בהיסטוריה שכן מנסים, לדוגמא ברוסיה איזה אחד חשב שסוף העולם בא, ואז עוד ועוד אנשים התחילו להאמין לו ובסוף הם לכדו את עצמם במרתף עמוק מתחת לאדמה וחיכו לסוף העולם(בסוף כמובן כמה מהם מתו וכמה חלו במחלות, אבל זה לא קשור) , דוגמא לזה גם היה היטלר, הוא היה אדם מבריק בקטע הזה וסחף המונים להאמין לו ובאידיאולוגיה שלו - בדת שלו, הוא יצר זרם בדת כמו שאמרת.

אבל פה זה שונה, בגלל זה פעם ראשונה בחיים שלי אני עוד מתלבט אם היא דיברה אמת ואם לא....

*עוד משהו , לפי התנ"ך גם נבואות של נביאי אמת לא תמיד התגשמו , שכן העם התחיל לכפר על החטאים שלהם , ואפשר לקשר את זה לואנגה, אולי בסוף משהו ישתנה והנבואות לא יתגשמו (במידה והם היו אמורים להתרחש)

עוד נקודת מבט היא שאם להאמין בנבואות אלה משמע להאמין בגורל. אני לא יודע מה אתכם, אבל אני לא מאמין בגורל, אתה תמיד יכול לשנות אותו , בין אם הוא אמור להיות טוב ובסוף אתה חוטא והוא הופך לרע, לבין אם זה בדיוק ההפך, שכן זה כבר לא גורל , כי אתה משנה אותו.

גורל - לא. מעשים ותוצאות - כן.

נדמיין שהיא דיברה אמת, עדיין לפי דעתי אפשר לשנות די הרבה דברים, או לפחות לעכב התרחשות של דברים מסויימים, כמו מלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*עוד משהו , לפי התנ"ך גם נבואות של נביאי אמת לא תמיד התגשמו , שכן העם התחיל לכפר על החטאים שלהם , ואפשר לקשר את זה לואנגה, אולי בסוף משהו ישתנה והנבואות לא יתגשמו (במידה והם היו אמורים להתרחש)

נבואות טובות חייבות להתגשם ,ונבואות קשות הן תלויות במעשי בני-אדם .

גורל ונבואות אפשר לשנות את גורלו של האדם על ידי מעשה כולל הנבואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור הכל בולשיט.

religions=brainwash

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שרוצה, יש כאן מ2010-5079

http://lighthead.wordpress.com/2008/09/30/baba-vanga-predictions-2010-5079/

4509 - Getting to Know God. The man has finally been reached such a level of development that can communicate with God.

5076 - A boundary universe. With it, no one knows.

5079 - End of the World.

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o

Horror, horror! The American brethren will fall after being attacked by the steel birds. The wolves will be howling in a bush, and innocent blood will be gushing. (1989)
At the turn of the century, in August of 1999 or 2000, Kursk will be covered with water, and the whole world will be weeping over it. (1980)

עכשיו באמת, אני לא בן אדם מאמין. אבל אחרי זה, אני כבר לא יודע מה לחשוב... כל הדברים שהיא אמרה והתגשמו... זה מדהים. כאילו, אם לפני 20 שנה מישהי היתה אומרת לכם ש"ציפורי מתכת" יתקפו את ארה"ב אתם תחשבו שהיא הזויה, אבל אחרי מגדלי התאומים... וזה שהיא אמרה שהמוסלמים יכבשו את אירופה שלכל הדעות עומד להתגשם...

"2010 - The start of WWIII. The war will begin in November of 2010 and will end in October of 2014. Will start as a normal war, then will include usage of nuclear and chemical weapons." - זה פאקינג בעוד שנה! צריך להזהיר אנשים, להתוכנן, לנסות למנוע, משהו... האנושות בסכנה...

היא גם אומרת שבני אדם יהפכו לרובוטים...

אני... אני... אני אהפוך לרובוט! אני לפחות מקווה שזה יהיה כמו במטריקס ושלא תהיה לי תודעה...

אבל...

אבל...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

גם אני רוצה להיות באבא! בדיוק כמו הבאבא סאלי או הבאבא ואגינה! מהיום תקראו לי הבאבא נונאטאק! יש לקבוע תורים שנתיים מראש ותמורת 5000 זוזים אני אנבא לכם את העתיד(כן, בטח). תשלום מראש ובמזומן, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...