מה כדאי לבקש ליומולדת לבת עד 500 שקל? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי לבקש ליומולדת לבת עד 500 שקל?

joniar

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אופיר לפני 9-10 שנים, היית בן 8 או 9, תאמין לי שלא קנית לעצמך בגדים, ובטוח שלא ג'ינסים.

יכול להיות שלי קופר הוציאו דגמים כאלה מאוחר יותר... בתקופה שאתה כבר קנית בגדים, אבל בזמנו אני מדבר על דיזל.

דרך אגב, מזל טוב :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו קראתי את הדיון והוא יצא לגמרי מהקשרו.

צריך לדעת מה היא אוהבת כדי לתת לך תשובה.

אני הייתי נותן לה את ה500 שקלים ושתעשה איתם מה שהיא רוצה.

בנושא הג'ינסים:

נכון שג'ינס של דיזל יקר ולא משתלם, אבל אתה משלם על איכות, ואיכות כזאת נשארת לשנים איתך.

אני אישית לא הייתי קונה ג'ינס של דיזל ב1100 שקלים, אבל לא הייתי קונה ג'ינס זול ולא מוכר, כי הבלאי שלהם מהיר מאוד.

זה שגעונות של כל אדם כמו שאבירם אמר פה.

הוא קנה את הלוח של ב1300 שקלים והוא יודע שהוא לא ייתן לו כלום, אבל בכל מקרה הוא קנה, כי הוא אוהב את זה.

זה כמו מישהו שקונה ציור של איזה אמן מפורסם במיליוני שקלים, לך תבין את הבנאדם הזה שהשקיע מעל למיליון שקל בשביל כמה צבעים(כן כמה צבעים, אני לא רואה שום יופי בציורים האלה, אבל מי שקנה אותם חובב אומנות).

בקיצור כל אדם ומה שהוא אוהב, והתחביבים שלו.

אני גם לא רואה סיבה לקנות כרטיס מסך ב+2000 שקלים, בשביל לקבל במקום 60FPS לקבל 100FPS שאתה לא תראה הבדל בעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הקטע הטיפשי של השוואת ג'ינסית לחומרה.

אדם לא קונה כרטיס מסך ב2500 שקל כי הוא יושב לו טוב על המארז, הוא קונה כי הוא מספק לו ביצועים שכרטיס ב300 שקל לא מסוגל להפיק.

ג'ינס ב200 וג'ינס ב2000 מספקים את אותן דרישות בסיסיות, לכן זאת לא הסיבה שאנשים משקיעים בג'ינסים יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הקטע הטיפשי של השוואת ג'ינסית לחומרה.

אדם לא קונה כרטיס מסך ב2500 שקל כי הוא יושב לו טוב על המארז, הוא קונה כי הוא מספק לו ביצועים שכרטיס ב300 שקל לא מסוגל להפיק.

ג'ינס ב200 וג'ינס ב2000 מספקים את אותן דרישות בסיסיות, לכן זאת לא הסיבה שאנשים משקיעים בג'ינסים יקרים.

מה זה אצלך סיפוק?

רק משהו שאפשר ללכת איתו?

אצל אנשים אחרים זה גם יופי ואיכות.

אני לא מדבר על זול ויקר.

אבל כן כרטיס מסך ב1200 שקל(4870) יכול להביא ביצועים מאוד דומים ושמרבית האנשים לא ישימו לב, ל(295GTX)

אבל ברור שכרטיס ב500 לא יביא ביצועים של כרטיס ב1200.

אותו דבר עם ג'ינסים.

ג'ינס ב300-400 יכול להביא "ביצועים" דומים לג'ינס ב1200.

אבל ג'ינס ב 100 לא יביא ביצועים דומים לג'ינס ב300-400 שקלים.

עריכה**

אבל כרטיס מסך ב2000 שקל ישאר ליותר זמן ותוכל לקבל ממנו ביצועים טובים יותר לאורך זמן מאשר מכרטיס מסך ב1200 שקל, וכאן בא הקטע של האיכות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להשוות הג'ינסים של דיזל נשמרים מלא זמן ויש הבדל ענק בין ג'ינס של 1000 שקל לבין ג'ינס של 200 שקל ואפילו 400 שקל של קסטרו .

לי לדוגמה יש כמה ג'ינסים מלפני שנתיים שנה וחצי של TNT וקסטרו עכשיו הם נראים כמו חרא פשוט חרא , הם נהיו מוזרים ולא נוחים בכלל לא יושבים על הגוף כמו ביום הראשון שקניתי אותם לעומת ג'ינסים של דיזל שיש לי וההכי ישן הוא בן שנה וחצי ועד היום אני לובש אותו ומיום ליום הוא פשוט יושב יותר טוב על הגוף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופיר לפני 9-10 שנים, היית בן 8 או 9, תאמין לי שלא קנית לעצמך בגדים, ובטוח שלא ג'ינסים.

יכול להיות שלי קופר הוציאו דגמים כאלה מאוחר יותר... בתקופה שאתה כבר קנית בגדים, אבל בזמנו אני מדבר על דיזל.

דרך אגב, מזל טוב :P

אה התכוונת לזה. כן ברור.

ותודה, :xyxthumbs:

אין מה להשוות הג'ינסים של דיזל נשמרים מלא זמן ויש הבדל ענק בין ג'ינס של 1000 שקל לבין ג'ינס של 200 שקל ואפילו 400 שקל של קסטרו .

לי לדוגמה יש כמה ג'ינסים מלפני שנתיים שנה וחצי של TNT וקסטרו עכשיו הם נראים כמו חרא פשוט חרא , הם נהיו מוזרים ולא נוחים בכלל לא יושבים על הגוף כמו ביום הראשון שקניתי אותם לעומת ג'ינסים של דיזל שיש לי וההכי ישן הוא בן שנה וחצי ועד היום אני לובש אותו ומיום ליום הוא פשוט יושב יותר טוב על הגוף .

ואין לך בעיה ללכת כמה שנים עם אותו ג'ינס? כי לי יש.

אז או שאתה קונה ג'ינס יקר ואז יש לך תקופה קצרה שאתה מאושר מהחיים יש לך את ה...ג'ינס ...

או שאתה קונה ג'ינס של לי קופר/לי או חנויות אחרות. ואז כל תקופה אתה קונה עוד אחד ומתחדש בעוד אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישלי שלושה ג'ינסים של דיזל כל חצי שנה קניתי ואני עדין מבסוט מהג'ינס הראשון של דיזל שקניתי לפני שנה וחצי כי כשאתה לובש אותו תמיד עם בגדים חדשים כמו חולצות ונעליים אחרים הג'ינס נראה לך חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישלי שלושה ג'ינסים של דיזל כל חצי שנה קניתי ואני עדין מבסוט מהג'ינס הראשון של דיזל שקניתי לפני שנה וחצי כי כשאתה לובש אותו תמיד עם בגדים חדשים כמו חולצות ונעליים אחרים הג'ינס נראה לך חדש

טרול חדש? :o

דרך אגב אופיר באמת מזל טוב, ראיתי בפרופיל שלך עוגה, ואתמול היית בן 18 :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני מתפלא מהפיגור פה של ה"אנשים" אני לא בן אדם שמתנשא אבל זה כבר עובר כל גבול לפיגור ושוב לבעיות נפשיות קשות!!!!

כמו שנאמר להשוות לקנות בית 3 חדרים כשאתה צריך רק 3 חדרים ולהשוות לקנות קוטג' שאתה לא מסוגל לסחוב את ההוצאות בארנונה למשל זה דיבילי.

אבל אין מה לעשות זה ממש עובד חזק בארץ הזאת! לא פעם היו כתבות על זה ואני יזכיר למי שיותר מבוגר מ18-20 פה.. כי לי יש הרגשה לא נעימה שרוב האנשים בפורום זה ילדים.

אז הינה הסיפור:

"מה שקורה להרבה מאוד משפחות ממוצעות שרוצים לעבור לשכונה יותר טובה עוברים לשכונה יותר מפוארת... אבל נהיית בעיה חדשה האוטו שנראה טוב לשכונה פחות טובה נראה מגעיל ולא ברמה של השכונה החדשה. אז מה שהמשפחה עושה זה קונה אוטו חדש לתדמית החדשה הראי הם עברו לשכונה יותר יקרה.

הילדים הולכים לבצפר... והבגדים של כל שאר החברים ממותגים ויקרים ואז הבטחון של הילדים יורד צריך להשקיע גם בילדים וזה טונות של כסף למי שיש לו יודע.

הTV שלהם לא 42" זה גרוע לכולם יש 42 + אז גם הם צריכים לקנות חדש... וככה אנשים ממוצעים נכנסים למינוסים מטורפים..."

וכל זה בשביל מה פוזה ותדמית.. וזה לא נותן כלום... כי היה אפשר להסתדר גם בלי... והוא אף פעם לא ישיג את העשיר בשכונה... אבל אין מה לעשות זה החינוך הדפוק בארץ... תעשו את החשבון לבד.. וכמו שאמרתי למי שאינו מפגר ויש לו מעט שכל בריא יבין... וכנראה שהילדים פשוט לא יבינו על מה אני מדבר.

ולחזור על ג'ינס.. אני בן אדם שאוהב להתלבש יפה.. אבל ללבוש אותו ג'ינס ב1200 ש"ח שלוש שנים זה דיבילי מבחינת אופנה כבר.. כי כל שנה יש אופנה חדשה.. ובמקום להשקיע 1200 ש"ח על ג'ינס אחד אפשר לקנות מינימום 3 גינסים ממותגים כל שנה...או עם ללכת על גינסים של 300 שח" גם 4 ג'ינסים...

ובוא נחשוב ג'ינס ממוצע מחזיק יותר משנה אלא אם כן אתה משקיע על ג'ינס אחד של דיזל והולך איתו כמו מפ\,ר.. לא עדיף שיהיו לך 4 ג'ינסים שונים באותה איכות מאותם חומרים וכו'... התשובה היחידים היא פה רק אחד ברור שעדיף. כי שישאלו אותך מה אתה מעדיף צורב פלקסטור או 4 צורבים של לדוגמא... הם עושים את אותה העבודה ואם אחד ימות יש לך עוד 3 כאלו....

ומי שכבר קונה את הג'ינס בגלל שהוא יחשב IN זאת אישיות חלשה שנגררת אחר החברה הגם ככה חולה, אבל בכל מקרה אם אתה בן אדם שיש לו בטחון עצמי אתה תהיה איתו גם אם יצא לך לצאת עם בגד מותג של חברה אחרת אבל במחיר הגיוני. אני לא מדבר על "חיקויים" ולא מותגים כבר אמרתי שהחברה בארץ חולה בעניין הזה.. סתם להיזכר גם בעניין לפני כמה שנים של ג'ינסים סקיני שהיו IN בצורה מטורפת.. וכל בחורה שניה ניסתה ללבוש אותם. וחשבו שהם נראות פצצות לגבות וכוסיות אל... ובתכלס הג'ינס ישב טוב רק על בחורה עם מבנה גוף של דוגמנית... והבעיה בארץ שיש אולי 10 אחוז כאלו וזו גם הגזמה...

ושוב אם אתה לובש בגד יקר יפה וכו' זה לא עושה אותך בן אדם טוב.. ואם אתה מרגיש טוב לעבוד כמה ימים בשביל לקנות ג'ינס מסכן ב1K+ אני משתתף בצערך.

למי שבאמת זוכר דיזל לפני כמה שנים בכלל לא נחשבו לבגדים איכותיים. בכל שאר העולם הם מתומחרים במחירים פי 3-4 יותר זולים מבארץ. והאיכות שלהם לא משהו גם כן...אז תעשו טובה תחסכו את הפוזות שלכם לדברים באמת חשובים... כי אם רשום על התחת שלכם דיזל LEE לי קופר או כל דבר אחר זה לא משנה מה אתה בעצמך מציג, נקודה.

סוריי על החפירה מקווה שאולי יכניס כמה גולות למקום לכמה אנשים פה.

בקשר למתנה אפשר לקנות שעון יפה.. זה גם שעון וגם תכשיט. לגילה היא לא צריכה יוקרתי מזה. ואם יש לה נגן זה באמת דבר שימושי אם היא אוהבת.

תלוי גם מה התחביבים שלה מתנה הכי טובה זאת מתנה שימושים שתשאר לאורך זמן. וסתם לתת לה כסף זה יראה זול יותר מכל מתנה וגם ישכח כשהכסף יבוזבז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CRT, את כל המגילה הנחמדה שלך יכלת להמיר ל"לחץ חברתי"

אני מסכים עם כל מה שרשמת.

אבל אין מה לעשות אחי, ילדים וגם אנשים בוגרים מושפעים מהלחץ החברתי המופעל עליהם.

החזקים פחות מושפעים, החלשים מושפעים מאוד. (ואין דבר כזה לא מושפעים בכלל, אלא אם כן אתה בנאדם חריג/דחוי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על המגילה 4 לפנות בוקר אחרי תקופת מבחנים לקרוא תגובות של אנשים מושפעים כמו שאתם אומרים מעצבן טילים.

ולא צריך ללכת רחוק בשביל לא להיות מושפע מהחברה... פשוט צריך שתהיה לך דעה מגובשת ויציבה שלך! ולא שמשהו הכניס לך אותה לראש.

ובאמת העניין שמרגיז הוא שאני זוכר טוב תקופה שג'ינס LEE עלה יותר מדיזל... בסוף 90 ותחילת 2000. ולא מבין איך אפשר להקפיץ מחיר על אותו מוצר פי איזה 300-500 אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...