מה כדאי לבקש ליומולדת לבת עד 500 שקל? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי לבקש ליומולדת לבת עד 500 שקל?

joniar

Recommended Posts

כשיש ילדים דביליים (אין לי מילה מתאימה אחרת) שמוכנים לשלם את המחירים האלה ואשכרה מאמינים שזה מיוצר באיכות גבוהה יותר מג'ינסים ב-300 שקל (שגם הם לא שונים בהרבה מג'ינסים של "2 ב-100", גם הם כמו כולם מיוצרים בסין על ידי ילדים בני 10) - אז זה מה שקורה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצטער על המגילה 4 לפנות בוקר אחרי תקופת מבחנים לקרוא תגובות של אנשים מושפעים כמו שאתם אומרים מעצבן טילים.

ולא צריך ללכת רחוק בשביל לא להיות מושפע מהחברה... פשוט צריך שתהיה לך דעה מגובשת ויציבה שלך! ולא שמשהו הכניס לך אותה לראש.

ובאמת העניין שמרגיז הוא שאני זוכר טוב תקופה שג'ינס LEE עלה יותר מדיזל... בסוף 90 ותחילת 2000. ולא מבין איך אפשר להקפיץ מחיר על אותו מוצר פי איזה 300-500 אחוז.

כמו שאמרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ינס שעולה 1200 שח' להלן חלוקת הכספים

100 שח' על המכנס , 1100 שח' על היכולת להגיד " אני פראייר שמשלם 1100 שח' עבור זה שיש לי את היכולת להגיד שאני פראייר שמשלם 1100 שח' עבור זה שיש לי את היכולת להגיד שאני פראייר שמשלם 1100 שח' עבור זה שיש לי את היכולת להגיד שאני פראייר שמשלם 1100 שח' עבור זה שיש לי את היכולת להגיד שאני פראייר שמשלם 1100 שח' עבור זה שיש לי את היכולת להגיד שאני פראייר שמשלם 1100 שח' עבור זה שיש לי את היכולת להגיד שאני פראייר שמשלם 1100 שח' עבור זה שיש לי את היכולת להגיד שאני פראייר שמשלם 1100 שח' עבור זה שיש לי את היכולת להגיד שאני פראייר שמשלם 1100 שח' עבור זה שיש לי את היכולת להגיד שאני פראייר שמשלם 1100 שח' עבור זה שיש לי את היכולת להגיד שאני פראייר שמשלם 1100 שח' עבור זה שיש לי את היכולת להגיד ש, " טוב אתם כבר מבינים לבד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...