עושה רושם ש014 התחילו לחסום - עמוד 10 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עושה רושם ש014 התחילו לחסום

psychuil

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

[בהשראה הפורימית] עושה לי הרושם מהנאמר עד כאן, שכל ספקית למעשה נוהגת ב'הונאת פונזי' -'מאדוף' אחת ענקית...

על כל לקוח חדש שנכנס, הוא שותה רוחב פס של ותיקים שמתועדפים\חסומים\מפולטרים בהתאם...

אז יאללה חברה תרדו לי מהפס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב ערכתי בדיקה הכי פשוטה שאפשר כדי להוכיח את הטענה שבשעות מסויימות המהירות נחסמת או מוגבלת.

לפי ה"מחקר" הקטן שערכתי, בין השעות 12 בלילה ל-12 בצהריים הקו "פתוח" ואין הגבלה, אבל משעה 12-1 בצהריים בערך מגבילה ועוד איך מגבילה.

ושהנציגים שלהם שם לא יספרו לי סיפורי מעשיות על זה שאני צריך לבוא בטענות לטורנטליץ' או לכל האתרים האחרים המהירים שאני מוריד מהם.

אז בתמונה הראשונה שימו לב למהירות ושימו לב לשעה, הכל תקין.

ואז, בתמונה השנייה, הוכחה להגבלה או לחסימה שמתבצעת באופן שיטתי ועקבי.

אסביר לך משהו פשוט: אתה משלם מעט כמו כולנו ולכן אתה מנותב על קווים עמוסים.

בשעות שציינת, כאשר כל המדינה גולשת והקווים לחו"ל עמוסים המהירויות שלך ייפגעו ולהיפך.

אני מבטיח לך שלקוחות עסקיים שמשלמים בהתאם מקבלים ניתובים ומהירויות עדיפות בכל שעות היממה.

הם מנותבים על קווים נפרדים מהלקוחות הפרטיים. הם נוסעים בכביש אגרה מהיר ואתה נוסע במרכז תל אביב באמצע היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסביר לך משהו פשוט: אתה משלם מעט כמו כולנו ולכן אתה מנותב על קווים עמוסים.

בשעות שציינת, כאשר כל המדינה גולשת והקווים לחו"ל עמוסים המהירויות שלך ייפגעו ולהיפך.

אני מבטיח לך שלקוחות עסקיים שמשלמים בהתאם מקבלים ניתובים ומהירויות עדיפות בכל שעות היממה.

הם מנותבים על קווים נפרדים מהלקוחות הפרטיים. הם נוסעים בכביש אגרה מהיר ואתה נוסע במרכז תל אביב באמצע היום...

ואני אסביר לך משהו יותר פשוט:

אני משלם על חיבור שלי כמו שהם הציעו שאשלם ואני מצפה תמורה מלאה לתשלום שלי.

אם יש להם בעיות איטיות שישפרו את התשתית הזועתית בת 10 שנים לפחות.

ולא, זאת לא בעיה שלי שאני משלם סכום "זעום". ולא זאת לא הבעיה שלי שהם הציעו כזה מחיר עבור השרות הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר לי משהו פשוט אחר:

מהי החבילה שלך ? וכיצד זה שאני לא מבחין בבעיה (ראה טורנט בדיקה ותוצאה מקודם) ? ומה התוצאה שאתה מקבל איתו ? ולבסוף - האם יכול להיות שהבעיה אצלך נקודתית ולא אצל כל הלקוחות (שלך *או* שלהם!) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב את הויכוח של "אצלי זה בסדר".

התשתית שלך לא אותה תשתית כמו אצלו, יש בעיה (ויש כבר עוד ת'רד בפורום ) ב-014 בשעות היום. זה בא והולך בשבועיים האחרונים להרבה אנשים.

המצב מתחיל להשתפר זה נראה ( אתמול כמעט כל היום היה בסדר ).

כנראה שהם מסדרים את זה, לך יש מזל - אין לך בעיה.

אני מציע שכולם יחכו עוד כמה ימים, אם זה עדיין לא מסתדר, נדבר אז.

ואגב, הבעיה היא לא הפורטים, פשוט הגישה לכמעט כל דבר נדפקת ( TRACERT יעשה TIMEOUT ). לכן גם ה-P2P סובל, הגישה ל-TRACKERS כל הזמן נעלמת.

נקווה שזה יסתדר תוך שבוע, אם לא, מקסימום נעבור לאקספון לכמה זמן. בסה"כ היו ממש סבבה עד השבועיים האחרונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם.

אבל המצב הוא רק על הפנים ביומיים האחרונים!

לא הייתה שום בעיה עם בינלאומי עד לפני כמה ימים מבחינת גלישה והורדה בטורנטים

עכשיו... הכל ניהיה :s07: :s07: :bash:

כנ"ל. גם אני אחכה ונראה, אם לא ישתפר תוך שבוע נעבור למקום אחר.

עלה בדעתי שזה אולי ניסוי שלהם לראות כמה העומס יורד מהמערכת כשכלום פרט לגישה לרשת לא עובד.... מי יודע :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה באמת ניסוי כלשהו שלהם.. אז... מקווה שזה יעבור בקרוב!

כי מהירות ההורדה שלי נעות בין 20 K לשנייה ל.. 40.

בפועל אמור להיות 180.

אבל מצד שני זה מתחבר לטראקרים :nixweiss:

גם בטורנט הבדיקה שפירסמתי בדף קודם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בטורנט הבדיקה שפירסמתי בדף קודם ?

א' לא ראיתי

ב' זה לא נראה רלוונטי (ראיתי איזכורים לגביו). אצלי לא נעשו שום שינויים ולכן לא תיתכן כזו ירידה פתאומית שיהיה לה הסבר שהוא לא ספק/תשתית. תוסיף לזה את העובדה שיש להרבה אנשים בעיות ותבין שמדובר בבעיית ספק. ייתכן שזה לא קשור אליו ישירות, אבל מה שמשנה זה מה אני מרגיש בבית ולא צריך לעניין אותי אם יש לספק בעיות, שיפתור אותם או שיגיד "אני לא יכול לעמוד בהתחייביות שלי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כנראה עושים ניטור חלקי פעם פה פעם שם..האימיול לא זז אצלי ביום כבר שבוע...רק בלילה פתאום מרביץ איזה 150-180 (חיבור מגה וחצי).

והיום פתאום ככה סתם גם במשך היום התחיל להוריד ממש מהר...200+-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...