Tom Clancy's H.A.W.X - הכל כאן - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tom Clancy's H.A.W.X - הכל כאן

klayton

Recommended Posts

משהו יודע למה בסירטונים וגם בזמן המשחק(מתי שאני מקבל פקודות תוך כדי שלב/דיווח מטיסי המשנה שלי) אני שומע בטקיעות? למרות שהמשחק רץ חלק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 352
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני הצלחתי לטוס דיי הרבה זמן על 4 מטר מעל המים...

נראה אתכם טסים כמו מאווריק מT0P GUN הפוכים :P מניאק אם אתם לא מתבלבלים ועושים DOWN CRASH לאדמה ^^.

ננסה לצלם בוידאו איך אני עושה Barrel מ13m ל4m ^^.

וועליה כמה התלהבות יש בי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיזיקה של המשחק נוראית. בתור טייס Flight Simulator ותיק, מאוד קשה לי להשלים עם העובדה שכשאתה מטה את המטוס ימינה, הוא ממשיך לטוס ישר, או שאין כל אפקט גלגול כשאר משתמשים ב Rudder. אבל, למרות הכל, אני יכול להגיד שאני נהנה. משחק חביב ביותר להעביר את הזמן, רץ אצלי דיי חלק.

אני חושב שבין סימולטור לסימוטור, צריך להשתחרר קצת, וזה בדיוק המשחק המתאים. לא הכל חייב להיות 100% מציאותי, ו עשו בשכל שוויתרו מעט על ריאליזם לטובת ההנאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לוותר על קצת ריאליזם זה לעשות סימולטור לא כל כך מסובך כמו Lock On שצריך ללמוד איך לתפעל את המערכות של המטוס כולל הראדר, מחשב הנחיה הגדרות עבור הטילים ועוד ועוד. מה שהם עשו זה לוותר על כל קשר למציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באפשרויות המשחק תגדיר REFRESH RATE ל60-70

יהיה לו קצת בעיה לכוון הגדרות ם הוא רושם לו NO FREQUENCY

זה מוזר שהמשחק מנסה להפעיל את עצמו בקצב רענון שהמסך שלך לא תומך. אולי יש לו איזה מצב SAFE MODE.

בגל מקרה, תשקול להחליף את המסך, מסכים לא עולים היום הרבה.

לי יש בעיה אחרת, לא יודע אם לקרוא לזה ממש בעיה. המשחק עובד אצלי אותו דבר במצב DX9 מאשר DX10, כלומר נראה אותו דבר ופועל אותו דבר, אפילו טיפה יותר מהר. למה זה קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה לו קצת בעיה לכוון הגדרות ם הוא רושם לו NO FREQUENCY

זה מוזר שהמשחק מנסה להפעיל את עצמו בקצב רענון שהמסך שלך לא תומך. אולי יש לו איזה מצב SAFE MODE.

בגל מקרה, תשקול להחליף את המסך, מסכים לא עולים היום הרבה.

לי יש בעיה אחרת, לא יודע אם לקרוא לזה ממש בעיה. המשחק עובד אצלי אותו דבר במצב DX9 מאשר DX10, כלומר נראה אותו דבר ופועל אותו דבר, אפילו טיפה יותר מהר. למה זה קורה?

תתקין את הדרייברים של המסך וזה יעבוד :) או שתגדיר את המסך כ-PLUG & PLAY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...