|| רענון אוטומטי של דף אינטרנט - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|| רענון אוטומטי של דף אינטרנט

אורח DanielBerman

Recommended Posts

אורח DanielBerman

היי.

אני מעדכן באתר מדי פעם, ולפעמים יש בעיה עם קוקיז, והמשתמש יראה תמיד את התמונה הישנה ולא את החדשה.

האם יש פקודה בHTML שהדף יתרענן באופן אוטומטי? זתומרת, פקודה להפעלת F5 או משהו כזה.

תודה לעוזרים D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-tag של refresh לא נתמך בכל הדפדפנים (פירפוקס לדוגמה) ולכן אתרים שעושים refresh אוטומטי בדרך כלל עושים את זה ב-javascript. בכל מקרה הבעיה שאתה מתאר נובעת מה-cache של הדפדפן והדרך הנכונה לפתור אותה זה להגדיר את ה-Expires header של שרת ה-http בהתאם לצרכים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח DanielBerman

רגע רגע אבל זה מרענן כל כמה שניות

אבל אני צריך שזה ירענן רק בכל פעם שהמשתמש מבקר באותו עמוד

יש פקודה כזאת גם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להוסיף בקוד שרת שאם יש קוקי או משהו כזה אז שיעשה זאת, אבל שוב, נראה לי שלפתור את הבעיה שלך יהיה כדאי כמו שהוצא ע"י הגדרות ה CACHING של השרת ולא בהתחכמויות מפגרות שכאלו... אופציה אחרת היא בצד שרת להוסיף ללינקים של או אלמנטים דימנאים סוף של סימן שאלה ואז איזה מספר רנדומאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח DanielBerman

לא הבנת אותי. איזו סיבה יש לך למנוע מאנשים לרצות להעתיק? אם מישהו ירצה להעתיק, הוא יעתיק.

לא נכון, מפני שאמא שלך, למשל, לא יודעת להעתיק ואם היא כן יודעת אז היא תעשה קליק ימני ושמירה בשם ולא דרך הקוד. אם היא בכלל יודעת מזה[br]פורסם בתאריך: 27.02.2009 בשעה 21:50:34

ניסית בכלל לחפש בגוגל קוד שעושה את זה ?

כן, ומצאתי, אבל הבעיה היא שאני צריך עכשיו לערוך את כל העמודים (50+) ולהוסיף להם פקודה אחת מסכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...