איזה זיכרונות בדיוק יתאימו לי למחשב? ועוד קצת שאלות - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה זיכרונות בדיוק יתאימו לי למחשב? ועוד קצת שאלות

amirsource

Recommended Posts

אם יהיה לך מעבד מוצלח אז זה אולי יספיק.

אם המעבד ידרוש קצת יותר מתח ויתחמם בהתאם (סיכוי של 50/50) אז יכול מאוד להיות שרק חזק יותר יאפשר לך להשיג 3.6GHZ.

אם אתה רוצה ללכת על בטוח אז לך על שאפשר להרחיב בקלות לשני מאווררים.

הVENDETTA 2 גם מגיע עם מאוורר חלש בגלל שהוא מיודע להיות שקט וגם אין לו אפשרות הרחבה למאוורר נוסף.

לדעתי לא כדאי להמר עליו.

לך או על הZ600 או על הTRUE.

אם אני הייתי קונה היום הייתי קונה את הZ600 בגלל שלדעתי הוא טיפה יותר טוב.

וגם בגלל האפשרות שאצלי במארז הוא יעשה עבודה מעולה בלי להרכיב עליו מאווררים.

(בגלל התכנון של המארז שממקם אותו בדיוק בפינה ליד שלושה מאווררים ענקים שדוחפים אוויר החוצה ויוצרים זרימה של אוויר)

הZ600 מגיע ללא מאווררים וצריך לקנות בנוסף (כמו הTRUE).

הוא תומך בחיבור עד שני מאווררים דרך תוספות מתחברות שמגיעות עם הקירור.

כך שאפשר לקנות מאוורר אחד חזק ואם זה לא מספיק אפשר להוסיף עוד אחד בהמשך.

עדיף לקנות מאווררים טובים וחזקים עם אפשרות לשליטה על מהירות מהלוח, כך שהם יהיו שקטים במנוחה וגם יוכלו לקרר OC חזק במאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק אפשר לשלוט על אליהם דרך הלוח צריך משהו מיוחד?.

ואני באמת חושב שאני ילך על Z600 ואני מוסיף עוד מאוורר של SCYTHE S-FLEX 120mm 1200rpm.

ובקשר ללוח אם איזה כדי עכשיו לקחת GA-EP45-DS3L ?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל לפתוח עוד דיון בשביל השאלה הפשוטה לגבי המהירות מאוורר, מה גם שהתחלתי ולכן אסיים.

מאוורר עם 3 פינים מאפשר לזהות את המהירות שהוא עובד.

מאוורר עם 4 פינים (שמתחבר ללוח) מאפשר גם לשלט על המהירות.

זה נקרא PWM אם אני לא טועה.

בכל מקרה הS-FLEX הוא מאוורר שקט במיוחד שמגיע רק ל 1500 RPM, אני מציע לך לקנות מאוורר שיכול להגיע עד 2000RPM (עם שליטה על מהירות כמובן).

כך תהנה גם מאופציה לשקט יחסי וגם אפשרות לביצועי טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו הרבה טעם לפתוח עוד דיון כי הוא רוצה המלצה לקירור טוב ויש לו עוד כמה וכמה שאלות בנושא..

חיבור עם 3 פינים כן יכול לשלוט - השליטה היא ברמת המתח דרך תוכנה כמו SpeedFan או שליטה אוטומטית ע"י הביוס בסגנון Smart Fan. חיבור עם 4 פינים הוא PWM וגם כן ניתן לשלוט בו באמצעות מתח אך בנוסף המנגנון שלו שונה והשליטה בו יותר יעילה וחסכונית בחשמל/רעש (באופן תאורטי כמובן).

בנוגע ללוח- אני לא מבין מה לא ברור. EP43-DS3L, למה אתה מתעקש לזרוק יותר כסף על לוח שלא יתן לך כלום? ועוד אתה רוצה להשקיע בשביל כשנאמר לך שעם המעבד הזה לא תגיע רחוק גם ככה, מאילא אם זה היה בשביל פיצ'רים מסוימים. תסביר לי בבקשה כי אני לא מבין. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, לפי מה שאמרו לי ואני יצטט "הם גרסאות משונמכות (ההפך ממשודרגות) מבחינה חשמלית והם פחות מוצלחים לOC ביחס לדגמים אחרים."

והכוונה לגירסאות שמיסתיימות בL.

אבל אם אתה בטוח ומשוכנע שזה מספיק מי שאני שיטיל בזה ספק(:

בשר למאווררים אני יודע שזה לא ממש הפורום הנכון אבל זאת שאלה קצרה וחבל לפתוח תרד נוסף.

קצת שאלות:

1)כמה מאווררים אני יוכל לישלוט אליהם דרך הלוח שאתה הבאת?.

2)איזה דגם של מאוורר כדי לקנות לקירור של המעבד שאפשר לישלוט עליו אנא ציין דגם וחברה.

תודה רבה על העזרה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדקתי אבל אם יש להם אותה מהירות וCL אז כנראה שההבדלים הם בצלעות .

אני לא רואה יתרון בזה בOC שאתה תעשה בגלל שהמכפלות ומהירויות/מתחים שתעבוד איתם לא ידרשו ממך OC חזק לזכרונות אם בכלל...

תשיג תמונה של שני הדגמים ותראה מה מהם עדיף מבחינת .

לא תמיד מה שיקר יותר הוא חדש או טוב יותר.

ה100MHZ הנוספים של ה900MHZ עלולים להיות יותר חיסרון מיתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד שלא תתבאס שאחרי שרכשת את המערכת היא לא תעמוד בציפיות ה-OC שלך, אף אחד לא יודע לכמה תוכל להגיע

עם מה שהמליצו לך פה. כולם משערים שתגיע למהירויות האלה.

בקשר לזכרונות, כל 800MHZ ג'נרים אפילו יספקו 4GHZ למעבד ו-CL4, CL5 זה לא משנה בכלל ואין הבדל פרקטי בינהם.

אתה לא תשים לב אם זה מהיר בשניה וזה פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...