רכישת כרטיס מסך בתקציב 650 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת כרטיס מסך בתקציב 650

moshon

Recommended Posts

אהלן

אתמול רכשתי את הpalit 4830 512 , http://www.palit.biz/main/vgapro.php?id=1036 התקנתי אותו והכל טוב ויפה מלבד הבעייה שאי אפשר להגדיר בדרייברים שלו רזולציות אישיות- אפשר קצת לשחק איתם אבל זה לא מתקרב לnvidia.

אני יודע שאפשר עם powerstrip אבל זה לא עובד טוב עם הכרטיס והוא לא מאפשר לו לעבוד ברזולוציות והתזמונים שאני צריך (אני רוצה להגיע לnative rate בlcd שלי ובnvidia הצלחתי)

אחרי כל הסמטוחה הזאת אני חייב להחליף אותו ואני גם מוגבל לאותה חנות.

יש להם את הדגם הזה: http://www.palit.biz/main/vgapro.php?id=725 שהוא בסביבות המחיר של ה4830 שלי

מה דעתכם על ההבדלים בין הכרטיסים?? ואולי בכלל כדאי ללכת על מוצר אחר של (לא 9800gt)- או שמא חברה אחרת ולאו דווקא palit

בתודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה עוזר אם היית רושם שם של חנות בה רכשת - אם אתה מוגבל לחנות אז גם אנחנו מוגבלים בהמלצות... :kopfpatsch:

בכל אופן לך על מבלי לחשוב פעמיים, 9800GT הוא כרטיס מצוין ועוד עם 1GB בכלל פצצה.

רק חבל שלא רשמת מה הצרכים שלך כי אם אתה משחק הרבה אז שתדע שאת קרייזיס ו GTA4 לא תוכל להריץ על הגדרות מקסימליות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי אותו והכל טוב ויפה מלבד הבעייה שאי אפשר להגדיר בדרייברים שלו רזולציות אישיות- אפשר קצת לשחק איתם אבל זה לא מתקרב לnvidia.

אני יודע שאפשר עם powerstrip אבל זה לא עובד טוב עם הכרטיס והוא לא מאפשר לו לעבוד ברזולוציות והתזמונים שאני צריך (אני רוצה להגיע לnative rate בlcd שלי ובnvidia הצלחתי)

על מה אתה מדבר בדיוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9800GT דומה מאוד בביצועים ל HD4830. מעל זה אתה כבר מתקרב לתקציב של 900-1000 ש"ח עם ה 9800GTX+

כף שנראה שאם אתה רוצה אז 9800GT זה הכרטיס בשבילך. אין הרבה הבדלים בין החברות, רוב ההבדלים במחיר. אם הם מחליפים לך תיקח כרטיס עם 3 שנים אחריות (במקום 2 של פליט) ואולי תמצא עם יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר בדיוק ?

התקנתי את הכרטיס בתצורת שני מסכים- כשהמסך השני הוא lcd 32 והוא מקבל רזולציה טבעית של 1366 על 768 (אני יודע שהיא לא כפולה של שמונה ולכן כברירת מחדל היא לא נמצאת) אהבל בnvidia יש אפשרות להוסיף רזולציות מותאמות אישית עם תזמונים אישיים שתואמים למסך ובאמת הצלחתי עם ה7300gt המסכן שלי להגיע לnative rate כלומר כל פיקסל שמיוצג הוא אמיתי ולא עבר scaling- בati אני לא מוצא אפשרות דומה וגם בעזרת תוכנות צד שלישי כמו powerstrip אין לי הצלחה בהגעה לאותו יחס של 1:1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי.

חבל שלא שאלת לגבי זה לפני הקנייה (למרות שאני לא הייתי יכול לענות על זה אבל מישהו אחר אולי כן).

האופציה שלך היא 9800GT כלשהוא (לא ממש משנה איזה אלא אם תמצא גרסה מומהרת).

איפה קנית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוברה pc

עכשיו יש לי עוד בעיות איתו

מחקתי את הדרייבריים והסרתי הכל ואז התקנתי שוב ועכשיו אי אפשר לפתוח את הccc נעלם לי הicon בtray- וכשאני מנסה לפתוח

רשום לי..."the features in the ati catalyst view do not support the cuurentl

בגוגל אין פתרון

ניסיתי הכל.... מה נסגר עם ati...??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב החלטתי להחזיר או במקרה הרע להחליף (אם ממש רע יהיה אז אני אמכור למישהו)

תעזרו לי בבקשה לבחור דגם חלופי- אני הולך על ה9800gt בתקציב של 650-700- בעיקרון אני מעדיף מהחברות הבאות\"

כי רק אותם יש בטווח המחירים- gainward sparkle באותה חנות (קוברה pc)

אני מעדיף שיהיה כמה שאפשר קרוב לכרטיס שאני מחליף -4830 של מבחינת וביצועים- (זה יהיה למשחקים בינוניים-כבדים וסרטים)

אשמח להצעות

ד"א

מישהו מכיר את החוקים של ההחזרות כי הבנתי שיש עד 14 יום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכדי להתקין בצורה נקיה את הדרייברים של ATI.. :kopfpatsch: :kopfpatsch: אתה חייב, אני מדגיש חייב לבצע הסרה מלאה של כל המרכיבים כולל ניקוי רגיסטרי.

לאחר מכן אל תתקין את CCC (!!!) קודם תתקין מאתר הכרטיס את הדרייבר האחרון שהוא 9.1. שים לב שבחלק מהמחשבים מניסיון שלנו מתבצעת התקנה ידנית של הדרייבר מהמיקום ב- ב היכן ששמרת אותו.

מניסיון שלנו עידכון ביוס ללוח האם כולל כל הדרייברים פותר את הסיוט של התקנות ATI.

אם וכאשר אתה רואה שהמערכת יציבה (תריץ בנצ'ים לויסטה או ל- בהתאם) תתקין את CCC.

בהצלחה עם ההתקנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכדי להתקין בצורה נקיה את הדרייברים של ATI.. :kopfpatsch: :kopfpatsch: אתה חייב, אני מדגיש חייב לבצע הסרה מלאה של כל המרכיבים כולל ניקוי רגיסטרי.

לאחר מכן אל תתקין את CCC (!!!) קודם תתקין מאתר הכרטיס את הדרייבר האחרון שהוא 9.1. שים לב שבחלק מהמחשבים מניסיון שלנו מתבצעת התקנה ידנית של הדרייבר מהמיקום ב- ב היכן ששמרת אותו.

מניסיון שלנו עידכון ביוס ללוח האם כולל כל הדרייברים פותר את הסיוט של התקנות ATI.

אם וכאשר אתה רואה שהמערכת יציבה (תריץ בנצ'ים לויסטה או ל- בהתאם) תתקין את CCC.

בהצלחה עם ההתקנה..

עדכון ביוס כבר עשיתי לפני וזה לא עז ואת ההסרה עשיתי גם דרך הcontrol panel וגם עם תוכנה שמסירה את הקבצים הנותרים-- עדיין אני לא מצליח

אני אנסה את מה שהצעת- להתקין קודם רק את הדרייבר ואז ואחזור עם תשובה למרות שאני בספק אני חושד ב.net framework, משיטוטים ברשת אני מבין שהוא גורם מספר אחד לבעיות של ati

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחה

מחיקת ערכים ברregistry של .net פתרה את העניין- כל מי שנתקל בבעייה אני אשח לעזור לו

זה בעיית assembly שם

עכשיו נשארנו רק עם הבעייה השנייה-אני רוצה לשנות את התזמונים שהוא מוציא לי (לא refresh rate) בnvidia יש אפשרות ליצור תזמונים שונים (gft dmt-למי שמכיר)

שאלתי היא האם ניתן לעשות זאת בati (לא מוצא תשובות משמעיות בגוגל)- ובלי powerstrip כי הוא לא עובד טוב עם הכרטיס הזה.

אני לא מצליח להגיע לnative rate עם הכרטיס כי אני לא יכול לשנות תזמונים

מקווה שמישהו יודע כי אני מתייאש כבר

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...