DELL 2209WA - מי הזמין, איפה, והאם קיבל כבר? - עמוד 8 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 2209WA - מי הזמין, איפה, והאם קיבל כבר?

דנדן

Recommended Posts

כפי שראית, הייתה תלונה, והייתה תגובה.

מאז זה לא המשיך.

בינתיים מי שפוגע בדיון הזה זה אתה, כי אתה ממשיך לגרור את הנושא הזה.

ויאללה חבר'ה, בטוח שהזמינו עוד אנשים

תתפקדו :)

בכוונה אני לא רושם את השמות בעמוד הראשי:

א) כי אין לזה טעם

ב) שמירה על מי שרוצה לומר ומי שלא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נציג NEXTOP, אני חייב להגיד לך משהו בנוגע ליחסי ציבור.

אם אתה רוצה לעשות רושם טוב אתה לא יכול להתנהג באופן חובבני שכזה(השמצות,שגיאות כתיב,טעויות הקלדה,רווחים לא במקום)

אני לא נציג של אף חברה אני רק צופה מהצד ואני מזמין אותך,בתור צופה מהצד להסתכל קצת על ההודעות שלך לעומת של פנדה ולראות איזה נראות יותר רציני מרפרוף לא מקריאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנדה

סליחה !!

אמשיך להיות פרללי

ואמשיך למכור הכי זול

ואמשיך למשוך את כל המחירים כלפי מטה כמו תמיד !!

יעקב

כרגע חבר, ירית לעצמך ירייה לא ברגל אלא בלב,

שיהיה לך בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעקב,

מחיר הוא רק מרכיב אחד בעסקה.

מה יש לך להגיד (לטובתך) לגבי אחריות ?

כשלקוח רוכש מוצר שמיועד לשנים הוא מתחשב באחריות הניתנת לו.

מה מבטיח לי שעוד כמה שנים שאני אצטרך אחריות אתה תהיה באזור ?

ומה מונע ממך לשנות את האחריות שאתה נותן עוד שנה לדוגמא ל-15 פיקסלים ?

הרוכש מקבל תעודת אחריות של NEXTOP ? אני בספק...

לעומתך - מי שירכוש אצל פנדה יהנה מאחריות של חברה עולמית שמן הסתם לא תעלם מן השוק ואפשר לסמוך על האחריות שלה, ובשביל זה אנשים מוכנים לשלם 100-200 שקלים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- אין לי אינטרסים - (תצטרכו לסמוך עלי בקטע הזה)

פשוט מגוחך, כשנקסטופ מכרו ביוקר היו תגובות על למה כדאי לשלם יותר בשביל לקבל כל מיני דברים ארטילאיים מנקסטופ,

עכשיו כשפנדה מוכרים ביוקר יש תגובות הפוכות.

חברים יקרים, פשוט אל תקנו ואל תמכרו ביוקר. כל המשחקים האלה של לשלם עוד 200 ש"ח בשביל "אמינות" או בולשיט

שלא ניתן למדוד אותו הם חסרי ערך.

מסך מדגם מסויים הוא מסך מדגם מסויים. אחריות היא אחריות. כל השאר זה דיבורים, ודיבורים לא שווים 200 ש"ח.

אני רק מקווה שהמסך יגיע כבר לחנויות הזולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שתואר בעבר בדיון הזה ובדיון השני.

אחריות היא החלק היותר חשוב כאן, במיוחד אחריות מול יבואן רישמי.

כל סוג של אחריות אחרת, היא אחריות מסוכנת.

לך תדע מה יקרה אם החנות תפשוט רגיל, כפי שקרה לאחרונה בהרבה חנויות??

מסכים איתך שאם היה אפשר להשאיר את המחיר נמוך, היה משאירים, אבל חנויות צריכות להרוויח.

הסיבה שNEXTOP הורידו את המחיר למחיר רצפה, כנראה נועד למשוך מספיק קונים אליו על מנת לבצע הזמנה...

כי אחרת הוא לא יזמין לאנשים בודדים.

ופנדה לעומתם, עשתה את המחיר הזול בהתחלה ועלתה בהדרגה.

אני הזהרתי שזה מה שכנראה יקרה.

אנשים לא רצו להקשיב, בעיה שלהם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תסתכל למטה אצלי בהודעות, אתה תבין שאני בדיוק ההפך מפרייאר, אני מסדר כל דבר אפשרי כמעט כשרוצים.

ורק שתדע שהמחיר הסופי של המסך, אחרי שהוא מגיע לחנויות (בארץ) הוא לא נמוך כל כך.

המחיר ההתחלתי שפנדה נתנה, הוא עם רווח ממש לא גדול.

ושום חנות נורמלית בארץ לא תמכור מוצר שלא נמכר בכמויות מטורפות ברווחים מינימליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין

למסך הזה יכול להיות שוק מאוד גדול אם הוא יתומחר בסביבות 1200, מחיר שהוא ראלי מאוד בהתחשב בפוסטים הבאים:

http://forums.slickdeals.net/showthread.php?t=1181717

http://ecomm.dell.com/dellstore/basket.aspx?c=us&cs=04&l=en&s=bsd&itemtype=CFG&oid=4d13c5a6-aab8-412d-9a68-66f43bdeb430

תראה באיזה מחירים משיגים אותו באמריקה - אפילו במחיר של 180$ שזה בחישוב מהיר: 720 ש"ח.

במחיר של 1200 הוא יהיה רלבנטי לכולם, לא רק למי שמחפשים .

לדעתי אם הוא יכנס לעוד מחשבים בארץ, אין סיבה שהמחיר לא ירד עוד חודשיים ל 1200-1300.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bonanza

חבל שאין אנשי עסקים כמוך בארץ, או ליתר דיוק מזל, כי במידה והיינו קונים ממך משהו היית פושט רגל אחרי שבוע.

ברוב האתרים בארה"ב אתה רואה את המסכים שם ללא שום מס עליהם.

במידה ומדובר בייצוא, בדרך כלל אפשר לבטל מיסים פנימיים, אבל זה תלוי באיך שהחברה עובדת.

תהליך השילוח לארץ, הוא תהליך יקר, במיוחד שמדובר בכמויות

בארץ, יש לך מע"מ להוסיף אוטומטית על כל המסכים. (מיסים אחרים לדגם הזה אם אני לא טועה אין, מאחר ואין לו TUNER).

בארץ, לבצע שחרור מהמכס + שליחת המוצר אל היבואן + שליחת המוצר מהיבואן אל מחסן החנות המזמינה, ומשם לפרוס אל שאר החנויות

כל הדברים הללו עולים כסף והרבה כסף/

הדולר היום הוא 4.16 ולא 4 כפי החישוב שעשית

וזה שיש מבצעים בחו"ל הוא לא תמיד תופסים לשאר העולם, במיוחד שיבואנים רישמיים בארץ קונים מדל עצמם, ולא מחנויות אחרות.

ושוב פעם, זה שיש מבצעים, זה לא אומר שהם קיימים כל הזמ, והיבואנים לא יתחילו להזמין משלוח שלא ידוע אם ימכר או לא כל פעם שיש , כי אז הם יצטרכו להוריד מחיר ולפגוע במשלוח הקודם שהגיע שהיה במחיר גבוה.

ולסיכום, אל תשכח שהיבואן לא מוכר במחיר שהוא קונה את המוצר לחנויות, גם הוא רוצה להרוויח כאן, ולאחר מכן, גם החנות המוכרת רוצה להרוויח.

רק שתדע, שכפי שנאמר בפורום הזה הרבה פעמים, עסק המחשבים בארץ, הוא עסק עם אחוזי רווחים נמוכים. וכל עוד אתה לא מוכר בכמויות מטורפות, אתה לא בטוח תחזיק מעמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bonanza

חבל שאין אנשי עסקים כמוך בארץ, או ליתר דיוק מזל, כי במידה והיינו קונים ממך משהו היית פושט רגל אחרי שבוע.

ברוב האתרים בארה"ב אתה רואה את המסכים שם ללא שום מס עליהם.

במידה ומדובר בייצוא, בדרך כלל אפשר לבטל מיסים פנימיים, אבל זה תלוי באיך שהחברה עובדת.

תהליך השילוח לארץ, הוא תהליך יקר, במיוחד שמדובר בכמויות

בארץ, יש לך מע"מ להוסיף אוטומטית על כל המסכים. (מיסים אחרים לדגם הזה אם אני לא טועה אין, מאחר ואין לו TUNER).

בארץ, לבצע שחרור מהמכס + שליחת המוצר אל היבואן + שליחת המוצר מהיבואן אל מחסן החנות המזמינה, ומשם לפרוס אל שאר החנויות

כל הדברים הללו עולים כסף והרבה כסף/

הדולר היום הוא 4.16 ולא 4 כפי החישוב שעשית

וזה שיש מבצעים בחו"ל הוא לא תמיד תופסים לשאר העולם, במיוחד שיבואנים רישמיים בארץ קונים מדל עצמם, ולא מחנויות אחרות.

ושוב פעם, זה שיש מבצעים, זה לא אומר שהם קיימים כל הזמ, והיבואנים לא יתחילו להזמין משלוח שלא ידוע אם ימכר או לא כל פעם שיש , כי אז הם יצטרכו להוריד מחיר ולפגוע במשלוח הקודם שהגיע שהיה במחיר גבוה.

ולסיכום, אל תשכח שהיבואן לא מוכר במחיר שהוא קונה את המוצר לחנויות, גם הוא רוצה להרוויח כאן, ולאחר מכן, גם החנות המוכרת רוצה להרוויח.

רק שתדע, שכפי שנאמר בפורום הזה הרבה פעמים, עסק המחשבים בארץ, הוא עסק עם אחוזי רווחים נמוכים. וכל עוד אתה לא מוכר בכמויות מטורפות, אתה לא בטוח תחזיק מעמד.

אני גם מודע למיסים וכאלה...

יש לציין שהחישובים שלך מאוד ריאלים.

אבל אל תשכח שהמציאות יותר חזקה.

מסכי TN אם אני לא טועה משווקים בסביבות ה200 דולר ונמכרים בארץ ב1100 שקל בערך

אז השאלה היא במה שונה הDELL? אם אנחנו רואים שהוא נמכר ב200 דולר שם?למה שתהיה סיבה שהוא יעלה פה 1700 שקל?

שוב, המציאות אומרת ש200 דולר שם זה 1100 שקל פה(וזה גם שהם מרויחים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4.16 הופך את זה ל: 748 ש"ח. זה המחיר לצרכן (small buisness) לא לקמעוני.

כמו שציין המגיב מעלי, אם מחיר TN שנמכר בחו"ל ב 200$ נמכר בארץ ב 1100, אין סיבה שהמסך הזה ימכר ב 50% יותר.

אתה עושה חישובים של TN לעומת IPS ש לא עושה. מוכרת מוצר בכך וכך כסף, ולכן המוצר הזה שווה כך וכך כסף. לא משנה

אם היו מייצרים אותו מיהלומים. אם יכולה למכור אותו ב 180$ אז הוא שווה 180$.

אבל, יקח עוד חודשיים עד שההנחות האלה יגיעו לארץ, אלא אם מספר חנויות זולות ישימו לב למוצר הזה קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שציינתי היבואנים לא תמיד יכולים לקנות במחיר המבצע (חוקי החברה, אי צורך בהזמנת מוצרים זולים כשרוצים להפטר מהמלאי הנוכחי שעלה יותר)

ודווקא כאן ההשוואה מול TN הוא פוגעת בטיעונים שלכם.

מסכי הTN נמכרים במחירים גבוהים, בחו"ל כי גם שם רוצים לשמור על רווחים גדולים.

והפרש המכירות בין המחיר ללקוח ובין הייצור וייצוא של TN הרבה יותר גבוה מאשר של E-IPS שהוא פאנל חדש.

המצב שבעצם נוצר, הוא שכרגע הרווחים על הפאנל החדש הם מאוד נמוכים מאחר שעלות הייצור שלו גבוהה יותר מאשר הTN, ובאופן כללי גבוהה, כי מדובר על פאנל יחסית חדש שעדיין לא נכנס לייצור המוני כמו פאנלי הTN.

בעתיד המחיר יירד, אבל גם עד גבול מסויים, כי עדיין החברות רוצות למקסם את הרווחים שלהם, בכך שהן מוכרות מוצר זול יותר במחיר גבוה יותר.

וברגע שמחיר המוצר הטוב יותר והיקר יותר יתקרב למחיר של המוצר הזול יותר, הם יפסידו הרבה כסף.

ולמשפט האחרון שאמרת, אם הם היו מייצרים אותו מיהלומים, זה בדיוק מה שאמרתי קודם בתגובה הזאת, ברגע שעלות הייצור יותר גבוהה, אז הרווח קטן.

המפעלים שמייצרים בכמויות תמיד מסוגלים למכור במחירים נמוכים מאוד, מאחר שהם מוכרים בכמויות מטורפות לכל העולם.

אבל כשאתה מדבר על חנות/יבואן, הכמות קטנה בצורה דרסטית, אז הרווחים קטנים, ולכן המחיר עולה.

תחשוב על חנות שקנתה את המסך במחירים המקוריים שלו, במשלוח הראשון OK?

ונגיד שהיא לא מכרה עדיין את כל המסכים, ועכשיו קיבלה מסכים שעולים 66% מהמחיר המקורי, אתה מצפה שהיא תספוג על עצמה את ההפרשים של כל המסכים שעדין לא נמכרו? לא זה לא יקרה ככה...

תהיה ירידה הדרגתית, עד שהמלאי הנוכחי יעלם ולאחר מכן יוזמן מלאי חדש.

תנסו לחשוב קצת כמו אנשים בוגרים, וכלכלנים, ואז תבינו לבד מה הולך כאן.

ברגע שחנות מוכרת מוצר ועושה עליו רווח של 10% או אפילו 20%, כל עוד זה לא נמכר בכמויות גדולות, הרווח הוא מאוד קטן, במיוחד שלא מדובר על סכומים מטורפים.

זה לא כמו מכירת מוצרי חשמל או מכוניות, שהרווחים שם מגיעים אפילו למאות אחוזים ואז אפשר למכור בכמויות קטנות יותר...

דרך אגב, אחרי חיפוש קל בגוגל, המחיר ההכי זול הוא 200$ לפני מיסים מקומיים...

http://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=navclient&gfns=1&q=2209wa+price

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...