DELL 2209WA - מי הזמין, איפה, והאם קיבל כבר? - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 2209WA - מי הזמין, איפה, והאם קיבל כבר?

דנדן

Recommended Posts

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רציתי לשאול לגבי אחידות הפנל.

לפי דיווחים רבים בפורומים אחרים - הבנתי שאחת הבעיות הנפוצות היא שצד שמאל של המסך מציג תמונה כהה יותר יחסית לצד ימין - וניתן לראות זאת בעיקר על רקע לבן.

אשמח לחוות דעתך בעניין זה.

הפעם הראשונה ששמתי לב לזה הוא שאמרת את זה ובדקתי על דף לבן,זה כל כך פעוט,אתה לא יכול לשים לב בשום מצב שבעולם לעניין הזה רק עם תתרכז בשתי הקצוות של המסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בדקתי אחרי זה בזאפ סורי חחח

אמרו פה בתרד הענק שזה ייבוא לא רישמי וזה מביא בעיות באחריות או משהו כזה.לעומת פנדה.

אני מקוה שמישהו "יעקוץ" ויגיד לפנדה שהם יקרים מידי ואז פנדה יורידו את המחיר!!

כי הסיבה היחידה שהם העלו את המחיר ב150 שקל כי הם היו היחידים שמכרו את זה(בזמן שנקסטופ רצו 1900 שקל על המסך)

יש מתנדבים? שישחקו את המשחק? =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דןדן תחדש !

המסך נשמע באמת ב- POWER SELLER רציני ואני מאמין שהוא תופס נישה שלא היתה עד היום - בין TN רגיל לפאנלים וכו' ובמחיר נורמאלי.

אני מאמין שעוד הרבה חבר'ה ירכשו אותו במרוצת הזמן.

כל מי שהזמין - תתחדשו :)

בכל מקרה אחלה מסך :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה שפנדה יורידו את המחיר בעקבות NEXTOP, מאחר שהיבוא של NEXTOP הוא יבוא אפור.

הם מייבאים דרך עצמם, ולא דרך היבואן הרישמי.

איך זה משפיע על האחריות אני לא יודע...

מה שכן, נחמד שהוא פתאום מציע מחיר כזה, אחרי שאנשים הזמינו ממנו במחיר גבוה יותר והוא לא יכל לעמוד בהזמנה...

אני הייתי מעדיף לא להסתכן.

וכן הייתי מעדיף לצחוק על הבחור שרצה לשלם יותר על מנת לקבל מהר יותר בדיון הקודם, רק שאין לי זמן עכשיו למצוא את השם שלו.

בנוגע לאחידות הפנל, אני לא מזהה משהו מוזר במסך

הכל אחיד אצלי.

עדכון נוסף:

(הוסף עדכון בעמוד הראשון)

ובנוסף, אני יכול לומר בוודאות שאני רואה הפרדת צבעים טובה יותר עכשיו.

גיליתי שבעמוד של פנדה, מסביב למוצרים בעמוד הראשון יש רקע תכלת :lol: :lol: :lol: :lol:

יש פה באתר מישהו מב"ש עם איכותית?

או אם אחד המבקרים של המסכים פה באתר, נמצא באיזור?

עדכון נוסף:

roadrunner זה אתה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך פשוט מדהים,באמת אני נהנה מכל רגע,עוד מעט אני אקנה כרטיס טלוויזיה,ואז הכל יהיה באמת מושלם.

לכל הספקנים אם לקנות אותו אני אגיד לכם את האמת :

אני קניתי אותו בעיקר בגלל הצבעים המצויינים שלו וזוית הצפייה,כדי לראות בו גם טלויזיה וגם סרטים מהמחשב,ובנוסף למשחקי מחשב.

אם אתם גיימרים פשוטים שלא צריכים מסך לשימושים נוספים,קחו מסך פשוט כמו t220,באמת שלא צריך יותר מזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אספתי אותו אתמול,אבל אין לי מצלמה איכותיתי :-\

אני חייב לצין את האורגונומיה המעולה והיוצאת דופן של המסך,זה משהו שיש בכל מסך של אבל בתור אחד שהיה לו מסך של פשוט גאוני מה שהם עשו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...