מערכת החינוך(הופרד מ: "עד תוצאות האמת- יאללה מדגמים") - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת החינוך(הופרד מ: "עד תוצאות האמת- יאללה מדגמים")

Judas Iscariot

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הנקודה שלי היא שלבצפר היום אאין שום דרך להעניש תלמיד בעייתי. אקסטרה עבודה? הצחקת אותי. הבעייתים שמים על זה זין, לא יגישו ואז ההורים שלהם יתקשרו ויאיימו על המורה.

בית ספר לא יכול להעיף ילד לצמיתות?? או פשוט לתת לו ציוני הגשה של 11 בכל המקצועות??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בית ספר לא יכול להעיף ילד לצמיתות?? או פשוט לתת לו ציוני הגשה של 11 בכל המקצועות??

אם אני זוכר נכון אז עד כיתה י' אין לבי"ס סמכות לסלק תלמידים, אפילו בשביל השעייה מסכנה של 3 ימים צריך לערב את המפקח.

ואומנם הרבה עושים את זה, אבל גם אסור להם להתנות הגשה לבגרות בהתנהגות. בכיתה י' המורה ללשון לא רצתה להגיש אותי כי לא הגעתי לשיעורים, בכל המבחנים הוצאתי ציונים של 80+ אבל בגלל ההעדרויות שלי היא החליטה לא להגיש אותי ואמרה לי את זה רק יומיים לפני הבגרות. התווכחתי איתה, בסופו של דבר פניתי למחנכת ולמנהל, איימתי בתלונה ובתביעה משפטית ובסוף הם התקפלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום יש חוק חינוך חובה 12 שנים. זה טוב מאוד, אבל השאלה איך מממשים את זה כמו שצריך. כרגע זה לא ממומש טוב. אפילו די גרוע. וכאילו שציון הגשה זה מה שירתיע את המופרעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...