הרכיבו לכם קואליציה ( מחשבון ) - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרכיבו לכם קואליציה ( מחשבון )

עכביש בכביש

Recommended Posts

אני מוצא לנכון להקפיץ מיכיוון שהיום ביתנו הימליצה על ביבי והליכוד לראשות ממשלה ובתור תוספת ליברמן אמר שליבני צריכה להבין שהוא לא בעד רוטציה , אבל רוצה אותה כשותפה , מה שיהיה מאוד משונה שהקואליציה לא תורכב מהמפלגה הכי גדולה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

חח

אופוזיציה וליבני - חחח - אתה מתכוון קדימה מתפוררת

כבר כעט לא כולם בקדימה תומכים בהליכה לאופוזיציה

אני מהמר שככול שהממשלה תהיה מוצקה יותר כך קדימה תפורר מהר יותר

אל תשכחו - הם מושחתי הליכוד , אם פעם אחת הם ערקו , קרוב לודאי שהם יערקו שוב

קדימה היא מפלגת בחירות אינטרסנטית ולא תחזיק מעמד באופוזיציה

אני יכול להבטיח לך שמופז כבר "עושה קולות של שטיח " - חחח

החברים בקדימה נאמנים לעצמם בלבד - המפלגה שהוקמה בחטא - תיגמר בחטא - היא תפורר אם ע"י ישיבה בממשלה ואם ע"י ישיבה באופוזיציה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל שקדימה תתפורר צריך ששליש מהסיעה תפרוש, אני לא רואה את זה קורה.

יותר מזה, אלה אנשים שלא יכולים להרשות לעצמם פוליטית לעשות עוד "פרישה" שכזאת.

אתה טוען שהיא תתפורר באופוזיציה, אני חושב שזה יחזק אותה, כי לביבי מחכה כהונה קשה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם הכהונה של ביבי שתהיה קשה , אבל בוא נהיה אמיתיים לרגע , למי מראשיי הממשלה האחרונים לא הייתה כהונה קשה ???

ואני די מהמר - כי כאן זה יהיה משחק של מי ימצמץ ראשון ואני די בטוח שהמחנאות בקדימה היא די משמעותית ככה מתחת לשטח , אל תשכח את מופז שמרגיש לא ממש הכי טוב שם ואני לא ממש רואה את חברי הכנסת מהעשיריה השניה והלאה נידבקים למפלגת אופוזיציה , בטח לא כאשר יציעו להם להיות "חלק מהעשיה " .

גורלם של כל מפלגות האמצע בישראל היה להתפורר ,אני לא רואה סיבה אחת למעט השילטון שתחזיק את קדימה ביחד , אולי התקווה שהבוחר יבחר בציפי שוב בבחירות הבאות תחזיק אותם ביחד :nixweiss: כי גם כאן צריך להגיד את האמת , ללא הניפוח של התקשורת את הליכאורה יושר שלה - אין לגברת הזו כלום מלבד ריקנות ודיבורים מכאן ועד להודעה חדשה .

אני עדיין מחזיק בדעתי שחלק מקדימה יעבור לקואליציה ברגע שהם יראו שהם אינם יכולים לחבל בקואליציה ולהפיל את הממשלה .

כבר נאמר שעל קדימה לקבל את דין הבוחר ואני לא חושב שהיא ציפי יכולה לעזוב את הפוליטיקה הקטנונית , ראיתי זאת כבר בערב הבחירות , הייתה לה היזדמנות להרכיב ממשלה עם גוש בשמאל גדול יותר מההוה והיא לא היצליחה , אז מה ? היא תכריח את הליכוד לשבת איתה ? - אתה יכול אולי להסביר לי את זה ? כי באמת אני לא מבין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יהיו 9 חברי כנסת שיפרשו ויחברו לליכוד אז פספסתי בגדול והקול שלי ילך לעבודה בבחירות הבאות.

לא נתנו לקדימה חודש בהתחלה, אחרי שרון שוב לא נתנו לה חודש והנה עכשיו עוד נבואה, אמרתי לך כבר בעבר למי ניתנה הנבואה.

"ההזדמנות" שהייתה לה היתה כרוכה בבקשיש גדול לש"ס אותו לא הסכימה לשלם,

פעם זאת היתה תכונה נערצת היום זה חוסר יכולת, עניין של פרספקטיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כה הנסיבות היו עבור קדימה כלומר היו בשילטון ו / או מנהיג כריזמטי שהיה בשילטון - מעניין מה יהיה איתם באופוזיציה ( וגם כאן אתה לא יודע ואני רק מנחש - ניחוש מושכל אמנם אבל עדיין ניחוש - מודה ) כמו שכתבתי אני מהמר על כך וההימור הזה איננו כה חלש לפי הסיבות שמניתי לעיל קרי , מחנאות , מפלגת בחירות , עבר של מפלגות מרכז ( אלא כמובן אם קדימה הולכת לקחת את המקום של העבודה - יתכן ) והרכב אנושי גרוע .

ברווז באמת איך בן אדם הגיוני ( פלוס מינוס - יותר מינוס , אבל מי מחשבן כרגע ) יכול להצביע למפלגה כמו קדימה ? גוש של חרא ( דיכטר , אפללו , בלילה , שיט- רית , גידעון עזרא , מופז , הירשזון , אולמרט , בר און , הנגבי שהוא איכשהו עובר מסך - אבל גם הוא נאשם )( נו דיי - אני לא מאמין שאני צריך לכתוב את זה בכלל ) גוש חרא מעוטר ב"דובדבן" - ציפי ( שגם היא ממש רק דובדבן ביחס אליהם ) . :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"רעיון" :s05:

אבל מה עם הבן אדם שצריך להוציא את ה"רעיון" לפועל ???

אם יבוא אידיוט הכפר עם הרעיון הכי ניפלא - האם אתה תיתן לו את הכסף להשקיע :nixweiss:

הריי גם אם הרעיון ניפלא - הוא יצליח לדפוק אותו תוך כדי ביצוע - עובדה , כל אלו שמניתי לעיל הם שרים שדופקים את המשרדים שלהם , אז האם אתה עוד אחד ש"חושב על אנגליה כשהוא פותח את הרגליים " :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.כמו שאמרתי, בכל מפלגה יש אנשים פחות מוצלחים (לעזאזל, אתה הצבעת למפלגה שאין בה אפילו אחד מוצלח)

2.מה יעזרו לי אנשים טובים אם אני לא מסכים איתם בסוגיות של תהליך מדיני, כלכלה, חינוך? גם אם הם יקדמו את הנושאים האלה, זה לא בכיוון שאני רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שלמדת הרבה בשביל הפסיכומטרי שלך ( ושכחת )

אתה לא מתייחס לעיניין של שוטה הכפר - כלומר רעיון טוב ככול שיהיה הוא עדיין חלק מישום ומזה אתה מתעלם .

ואתה אינך יודע לאיזו מפלגה ואם בכלל הצבעתי :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מתייחס לעיניין של שוטה הכפר - כלומר רעיון טוב ככול שיהיה הוא עדיין חלק מישום ומזה אתה מתעלם .

יש לך זכות בחירה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהיישום יהיה גרוע, אחרת הייתי מצביע לעבודה.

וזה די ברור לאיזו מפלגה הצבעת, אז תחסוך ממני...

יש לך זכות בחירה בכלל?

כנראה שכן, לצערנו במדינה יש זכות הצבעה גם לטרולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהיישום יהיה גרוע, אחרת הייתי מצביע לעבודה.

כניראה אתה באמת "חושב על אנגליה " :lol:

ושמע עצה בחינם - אל תסמוך על המחשבה בכלל ושלך בפרט - אתה פשוט לא טוב בזה , ראה בנקים - פחח ובעצם כל הדיונים שאתה משתתף בהם , אבל היי זה דעה של בן אדם אחד - חחח כניראה שאתה מבין בפוליטיקה כמו בכלכלה , או למעשה בכל נושא אחר - חח

וזה די ברור לאיזו מפלגה הצבעת, אז תחסוך ממני...

אפ יורס אתה מנחש :2girls: עד כדי כך שאתה מפחד להיות טועה ולהגיד

כנראה שכן, לצערנו במדינה יש זכות הצבעה גם לטרולים.

אתה כאן הטרול ולא כל מי שלא מחמיא לך וכבר מיותר לדסקס את הנושא הזה

ברווז - הבעיה איתך שאתה לא יודע להודות כאשר אתה טועה וכניראה אינך מסוגל .

מוג'מבו , אתה עדיין רודף אחרי מרגלים בעלי מיבטא אירני - חח .

כי משום מה לא ענית לתגובה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וק

כל תחום שתבחר, סביר להניח שאני מבין בו יותר ממך

במיוחד בכלכלה, ראינו מה אתה כבר מבין בנושא.

אני ממש לא מפחד לטעות במפלגה שבחרת, כנראה שזה היה ליברמן בגלל מגוון ההתבטאויות שלך על גבי הפורום

מצד שני זה לא מעניין לי את האשך השמאלי למי הצבעת, ממש "מתוחכם" מצדך לבקר את כולם בלי לנקוט עמדה אמיתית

(ולא, להציע רעיונות הזויים ובלתי ישימים זה לא נקרא לנקוט עמדה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...