האם באמת קיים "עם פלסטינאי"? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם באמת קיים "עם פלסטינאי"?

huber

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי מעשית זה בלתי אפשרי.

אין להם זכות על שטחים בתוך מדינת , לכן מן הסתם הם גם לא יקבלו אותם בחיים. יש להם זכות מסוימת על יהודה, שומרון ועזה, לכן מן הסתם בהסדר עתידי הם יקבלו את רוב השטח הזה.

כן רק שלאט לאט הם יקבלו את כל עזה תחזור אליה סבבה יהודה ושומרון נגיד אחרי זה כל חברון אחרי זה מקום אחר עד שכל תהיי שלהם בזכות ישראלים טובי לב שחושבים שאם הם יקבלו קצת אדמה הם יאהבו אותנו ויפסיקו להרוג בנו.

כן, אבל זה לא מונע מהם לעשות פיגועים "עד שכל פלאסטין תהייה שלהם"....

וזה לא מונע מהערבים ישראלים להתבכיין על זה שהמדינה "גונבת" מהם שטחים...

בכלל, הם פה רק בגלל טוב הלב של ועוד יש להם דרישות שהמשמעות שלהם זה השמדת ישראל... לירוק לבאר שממנה שותים\ לנשוך את היד שמאכילה\ לכרות את הענף שעליו הם יושבים.... אופי מחורבן.

האופי שלהם לא חרא הם דווקא חכמים ואני יסביר גם למה .

אנחנו נהרגים בקרבות איתם כבר כמה עשורים מה שלא מפריע לשמאלנים לרצות להיות טובים איתם ותמיד לאשים את היהודים בכל צרות הפלסטינים אז למה שהפלסטינים לא יסכימו איתם אם היהודים אומרים את זה על עצמם ?

עזוב את זה תראה הם מקבלים כל מה שהם מבקשים בסוף, ככה שאני לא חושב שהם הטיפשים בסיפור אליה אנחנו שכל הזמן מרחמים עליהם.

רבים שוכחים שאפילו לפני פחות מ-100 שנה (אם אני לא טועה אפילו ביום החלטת האו"ם על חלוקת א"י ל-2 מדינות), היה רוב ערבי בשטחים בהם מדינת ישראל נמצאת היום. אני די יכול להבין את רצונם לא לחיות תחת שלטון ישראלי.

כן רק חבל שאתה שוכח משהו אחד שולי הם לא הסכימו לתוכנית החלוקה של האו"ם ולכן ניסו להשמיד את כל היהודים בארץ במלחמת העצמאות ורק בזכות המזל ניצל הישוב היהודי אבל אתה צעיר וטיפש ואינך זוכר את הדם הרב של הנופלים פה כדי שיהיה לך מדינה אז קל לך לחלק את המדינה כאילו היית עוגת יום הולדת שלך.

אתה לא ממש יכול להתלונן שאתה מנצח לא?

ההסדר שאני רוצה הוא ישראל ליהודים, ירדן לפלשתינאיים.

להזכירך זו היתה החלטת האו"ם. אין לי מושג למה אנשים כל כך בורים בהיסטוריה של ארצם, במיוחד אם זה ההבדל בין להיות או לחדול.

זה היה ההסכם הראשוני. לא צריך להסכים לשום שינוי שלו.

וזה רק כי אני ריאלי. אנשים אוהבים לומר "שתי מדינות לשני עמים". מה שהם לא מבינים זה שמה שהם דוחפים אליו הוא"מדינה לפלשתינאים ומדינה ליהודים ופלשתינאים שעם קצת עזרה מדמוגרפיה ואלימות איסלמית טיפוסית (טבח, התאבדויות, לינצ'ים) גם היא תהפוך למדינה ערבית."

אם היו מוכנים למצב כזה שמהמדינה היהודית יגורשו כל אלה שרוצים בהשמדתה אז הייתי מוכן לשקול שתי מדינות לשני עמים.

עד אז פשוט אין על מה לדבר.

לצערי המצב שאתה נכון בסופו של דבר עם הפלסטינים יקבלו אדמה , ביום מן הימים הם יעשו גם מהפכה בירדן דבר שהוא עניין של זמן ואז תהיי להם מדינה אחת גדול שהיא גם ירדן בנוסף לשטחים בישראל ואז באמת נהיי בעיה גדולה.

בן כמה אתה? שירתת בצבא? אתה לא מבין שהכסף והמשאבים שאתה משקיע בלחימה אתה יכול להשקיע בדברים אחרים שישפרו את רמת החיים?

מה הקשר לעזאזל לביצה ולתרנגולת?

הייתי מגיב גם לשאר הנקודות שלך, אך לא הצלחתי להבין שום דבר נוסף ממה שכתבת...

כן רק חבל שקודם מדינה צריך להגן על אזרחיה לפני שהיא משקיע כסף בדברים חשובים אחרים. מה שאתה אומר נכון גם כטיעון ישראלי למה הפלסטינים לא בונים מפעלים ומשקיעים בחינוך במקום לבזבז את הכסף שלהם על ,בונקרים וגנבה של בחירי האירגונים ארי אנחנו לא נתקוף אותם אם הם לא יתקפו אותנו.

כי הם חיים איתי בשלום וכששירתתי בצבא בחרמון, הגברת הדרוזית הנחמדה במג'דל שמס הביאה לי פיתה עם לבנה.

הם תומכים בסוריה? :o :o :o :o :o לא ייאמן!!! מהר תשלח מייל למייל האדום של YNET !!! איך זה ייתכן?! הם הרי רק אזרחים סורים שחיו בסוריה אי אלו מאות שנים ופתאום באה מדינה אחרת ומספחת את השטח שהם חיים עליו, ומקימה גבול בינם לבין המשפחות שלהם בסוריה.

מה ציפית, שהם ילכו ויצביעו לליברמן? באיזה סרט אתה חי?

מה גם שסוריה לא אומרת שהיא אויבת שלנו והיא בכלל לא מהווה שום איום. מצדי שיתמכו בצבי הנינג'ה, פעם אחרונה שבדקתי יש חופש ביטוי במדינת ישראל (למרות שהם בכלל לא אזרחיה), זכותם לתמוך במי שהם רוצים. אם יש חברי כנסת אזרחי ישראל שתומכים בחמאס, זה שהדרוזים ברמת הגולן תומכים בסוריה זו הקטנה בבעיותינו. "תומכים במישהו שאומר בגלוי שהוא אויב שלך" וואו איזו דרמה עשית פה, אפשר לעשות על זה מחזה...

הם מפגינים נגדי? זה לא נכון. הם לא מפגינים נגד קיומה של מדינת ישראל (להבדיל מאוכלוסיות אחרות, כגון חרדים) - מדינת ישראל די על הזין שלהם, אם לומר את האמת, והם גם די א-פוליטיים. הם מפגינים נגד כיבוש וסיפוח רמת הגולן. בסופו של דבר זו זכותם, הם היו שם הרבה לפנינו, ושיהיה להם בכיף.

"כל מה שהם יכולים לעשות נגדי הם עושים" ? אני חושב שההיסטוריה מוכיחה שאם מישהו לא אוהב את ישראל, הוא יכול לעשות יותר מאשר לצעוד בבוקעתא עם דגל סוריה.

צר לי לבשר לך, אבל אתה עיוור למציאות באופן מוחלט (הרגת אותי עם היציאה של להעביר את הפלשתינים לירדן... למה לירדן? בוא נעביר אותם למאדים :lol:).

אתה מדבר שטויות סוריה לא אומרת שהיא אויבת שלנו כי היא פוחדת מתגובת ישראל אם תהיי מלחמה ואם הם לא אויבים אז למה הם יצרו כורים ליצור גרעיני אולי כדי לתת לילדים קצת אורניום בתור סטיק לייט.

זה שכבשנו את הגולן זה בעיה של סוריה הם נלחמו בנו ואנחנו כבשנו בזמן מלחמה ככה רוב המדינות בעולם קיבלו את שטחם על ידי "כיבוש" נכון להיום זה שטח שלנו ולא שטח סוריה אם הגולן שלנו כבשו אז כל מדינה בעולם נמצאת על אדמה כבושה ויש לפנות אותה נכון ?(אגב רוב ישראל היא שטח "כבוש" כי רק על ידי מלחמות הגדלנו את ישראל ככה שאולי תפנה את כל משור החוף כמעט ואת רוב המדינה ותגור בים ממש לא ראלי מה שאתה אומר)

אם הדרוזים לא מרגישים בנוח בישראל הם יכולים למכור את רכושם ולשוב לסוריה מדינתם אף אחד לא מחייב אותם לחיות פה . אם נלך בדרך שלך בכל מקום שיהיה רוב ערבי שלא נאמן למדינה צריך לתת את השטח ממש גאוני הרעיון הזה.

בעניין החרדים אתה צודק לדעתי כל אזרח שהוא לא נאמן למדינה ולא רואה את ישראל כמדינתו ופועל נגדה יש לטפל בו לפי חוק ולהכניס אותו לכלא כי הם לא שונים בהרבה מהפלסטינים.

אזרחים המדינה צריכים להיות נאמנים למדינה כמו שיהודים נאמנים למדינות שבהן הם חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה פלסטינאים שאלתם את עצמכם?

זה כינוי גנאי שקרה להם אחד מראשי מדינת (בגין אם אני לא טועה).

ה"פוקימונים" האלה מביאים על עצמם חורבן, הם מתרבים בקצב של טור הנדסי

ואח"כ מתלוננים שיש להם צפיפות אוכלוסין.

בואו נניח לרגע שהם אכן פליטים ממדינת , בכל העולם פליט הוא בן דור אחד.

כלומר אם אבא שלך "נפלט" לפני שנולדת אינך נחשב פליט, בעוד ה"פוקימונים" כבר

3 דורות נחשבים לפליטים. ועל כן הם אינם פליטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן רק שלאט לאט הם יקבלו את כל עזה תחזור אליה סבבה יהודה ושומרון נגיד אחרי זה כל חברון אחרי זה מקום אחר עד שכל תהיי שלהם בזכות ישראלים טובי לב שחושבים שאם הם יקבלו קצת אדמה הם יאהבו אותנו ויפסיקו להרוג בנו. ויתור על יהודה ושומרון הוא לא מתוך טוב לב, אלא מתוך הבנה שאין לנו שום אינטרס לשלוט על מליוני פלשתינאים בתמורה לעוד קצת שטח ולחימה מתמדת.

האופי שלהם לא חרא הם דווקא חכמים ואני יסביר גם למה .

אנחנו נהרגים בקרבות איתם כבר כמה עשורים אבל בכול זאת קמים השמאלנים ורוצים להיות טובים איתם ותמיד מאשמים את היהודים בכל צרות הפלסטינים אז למה שהפלסטינים לא יסכימו איתם אם היהודים אומרים את זה על עצמם ?

עזוב את זה תראה הם מקבלים כל מה שהם מבקשים בסוף ככה שאני לא חושב שהם הטיפשים בסיפור אליה אנחנו שכל הזמן מרחמים עליהם.אני מתחיל לחשוב שיש לי בעיה בהבנת הנקרא כי אני לא מבין מה אתה מנסה לומר פה. תנסה לכתוב עם סימני פיסוק להבא.

כן רק חבל שאתה שוכח משהו אחד שולי הם לא הסכימו לתוכנית החלוקה של האו"ם ולכן ניסו להשמיד את כל היהודים בארץ במלחמת העצמאות ורק בזכות המזל ניצל הישוב היהודי אבל אתה צעיר וטיפש ואינך זוכר את הדם הרב של הנופלים פה כדי שיהיה לך מדינה אז קל לך לחלק את המדינה כאילו היית עוגת יום הולדת שלך.אף אחד לא מדבר על גבולות 48. מדברים על שטחים שנכבשו ב-67 שאין לנו שום אינטרס (רציונלי) לשלוט בהם.

לצערי המצב שאתה נכון בסופו של דבר עם הפלסטינים יקבלו אדמה , ביום מן הימים הם יעשו גם מהפכה בירדן דבר שהוא עניין של זמן ואז תהיי להם מדינה אחת גדול שהיא גם ירדן בנוסף לשטחים בישראל ואז באמת נהיי בעיה גדולה.תודה על ניתוח המצב המקצועי והמעמיק

כן רק חבל שקודם מדינה צריך להגן על אזרחיה לפני שהיא משקיע כסף בדברים חשובים אחרים. מה שאתה אומר נכון גם כטיעון ישראלי למה הפלסטינים לא בונים מפעלים ומשקיעים בחינוך במקום לבזבז את הכסף שלהם על נשק,בונקרים וגנבה של בחירי האירגונים ארי אנחנו לא נתקוף אותם אם הם לא יתקפו אותנו.התשובה שלי התייחסה לטיעון האומר שאין שום דבר רע בלחימה מתמדת. אין ספק שעל המדינה להגן על אזרחיה, אך אם ניתן לפתור את הסכסוך לא בלחימה מתמדת, דרך זו עדיפה.

אתה מדבר שטויות סוריה לא אומרת שהיא אויבת שלנו כי היא פוחדת מתגובת אם תהיי מלחמה ואם הם לא אויבים אז למה הם יצרו כורים ליצור נשק גרעיני אולי כדי לתת לילדים קצת אורניום בתור סטיק לייט.

זה שכבשנו את הגולן זה בעיה של סוריה הם נלחמו בנו ואנחנו כבשנו בזמן מלחמה ככה רוב המדינות בעולם קיבלו את שטחם על ידי "כיבוש" נכון להיום זה שטח שלנו ולא שטח סוריה אם הגולן שלנו כבשו אז כל מדינה בעולם נמצאת על אדמה כבושה ויש לפנות אותה נכון ?(אגב רוב היא שטח "כבוש" כי רק על ידי מלחמות הגדלנו את ישראל ככה שאולי תפנה את כל משור החוף כמעט ואת רוב המדינה ותגור בים ממש לא ראלי מה שאתה אומר)

אם הדרוזים לא מרגישים בנוח בישראל הם יכולים למכור את רכושם ולשוב לסוריה מדינתם אף אחד לא מחייב אותם לחיות פה . אם נלך בדרך שלך בכל מקום שיהיה רוב ערבי שלא נאמן למדינה צריך לתת את השטח ממש גאוני הרעיון הזה.

בעניין החרדים אתה צודק לדעתי כל אזרח שהוא לא נאמן למדינה ולא רואה את ישראל כמדינתו ופועל נגדה יש לטפל בו לפי חוק ולהכניס אותו לכלא כי הם לא שונים בהרבה מהפלסטינים.

אזרחים המדינה צריכים להיות נאמנים למדינה כמו שיהודים נאמנים למדינות שבהן הם חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי על האיחור, אבל אני רוצה להגיב על משהו שהופנה אלי,

אז בתגובה לתשובות של yigael_o מהעמוד הראשון, הטעות המרכזית שלך היא שענית על כל השאלות בהתייחסות לדת היהודית המקראית ולא לעם היהודי המודרני כשהאחרון שונה מאד מבני הדת היהודית בעבר. הדת אינה עם והעם אינו דת. הדת היא רק מרכיב אחד שמלכד את העם היהודי המודרני. התשובות שלך חסרות משמעות כי באותה מידה יכולתי לענות על השאלות האלו בהתייחסות לאיסלם כאשר כביכול אני מתייחס לעם הפלסטיני.

לעם הפלסטיני יש מייסדים, ערים מרכזיות, מנהיגים, הרכה בינלאומית, שפה וכו'. לעם היהודי המודרני, בתקופה של לפני הציונות והעליות לארץ , לא היתה עיר בירה, שפה משותפת, מטבע ודברים רבים אחרים. למעשה, לעם הפלסטיני כיום יש יותר ממה שהיה לעם היהודי בתחילת המאה הקודמת, ולכן אם לטענתך היה בזמנו עם שנקרא העם יהודי על אותו בסיס חייב להיות גם עם פלסטיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויתור על יהודה ושומרון הוא לא מתוך טוב לב, אלא מתוך הבנה שאין לנו שום אינטרס לשלוט על מליוני פלשתינאים בתמורה לעוד קצת שטח ולחימה מתמדת.

צריכים לחשוב לטווח ארוך על מהלך כזה וכיצג הוא ישפיע על האזור כולו, לדעתי זה יהיה מהלך הרסני לנו אם ירדן באמת תהפוך להיות מדינה פלסטינית מה שאומר שביום מן הימים נמצא את כל מופגזת בקסאמים ושאר טילים תוצרת בית במקרה הטוב.

אני מתחיל לחשוב שיש לי בעיה בהבנת הנקרא כי אני לא מבין מה אתה מנסה לומר פה. תנסה לכתוב עם סימני פיסוק להבא.

קבלתי ואני ינסה לשפר

אף אחד לא מדבר על גבולות 48. מדברים על שטחים שנכבשו ב-67 שאין לנו שום אינטרס (רציונלי) לשלוט בהם.

אין שום הבדל מה שאתה עושה פה זה לתת להם לגיטימציה בעתיד לדרוש כל שטח שנכבש במדינה, ארי המטרה שלהם זה לכבוש את כל המדינה ככה שהם תמיד ימצאו סיבה למה כל מדינת צריכה לימחק.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריכים לחשוב לטווח ארוך על מהלך כזה וכיצג הוא ישפיע על האזור כולו, לדעתי זה יהיה מהלך הרסני לנו אם ירדן באמת תהפוך להיות מדינה פלסטינית מה שאומר שביום מן הימים נמצא את כל מופגזת בקסאמים ושאר טילים תוצרת בית במקרה הטוב.

מצד אחד אתה אומר שצריך להחזיר אותם לירדן, מצד שני אתה אומר שהם יעשו שם מהפכה וירו עלינו כל יום, כל היום. איפה ההיגיון פה?

אין שום הבדל מה שאתה עושה פה זה לתת להם לגיטימציה בעתיד לדרוש כל שטח שנכבש במדינה, ארי המטרה שלהם זה לכבוש את כל המדינה ככה שהם תמיד ימצאו סיבה למה כל מדינת צריכה לימחק.

אתה ממש לא נותן להם לגיטימציה. יותר מכך, הם אפילו רוצים את גבולות 67 ולא את 48. יותר מכך, כמדינה אין להם שום אינטרס להתקיף את , מכיוון שכמדינה הלגיטימציה לתקיפה אם וכאשר יש פגיעה בריבונות שלנו הרבה יותר גבוהה, ומה שמותר לך לעשות במלחמה נגד מדינה, בלי שכל העולם יעשה לך נו נו נו, כולל הרבה יותר דברים ממה שמותר לך לעשות כרגע.

מעבר לכך, אתה לא מעלה פה פיתרון ריאלי. הפיתרון הכי ריאלי הוא שתי מדינות לשני עמים, כאשר הם יהיו בשלים לכך (לא שאנחנו כל כך מוכנים לזה, אבל נו מילא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי על האיחור, אבל אני רוצה להגיב על משהו שהופנה אלי,

אז בתגובה לתשובות של yigael_o מהעמוד הראשון, הטעות המרכזית שלך היא שענית על כל השאלות בהתייחסות לדת היהודית המקראית ולא לעם היהודי המודרני כשהאחרון שונה מאד מבני הדת היהודית בעבר. הדת אינה עם והעם אינו דת. הדת היא רק מרכיב אחד שמלכד את העם היהודי המודרני. התשובות שלך חסרות משמעות כי באותה מידה יכולתי לענות על השאלות האלו בהתייחסות לאיסלם כאשר כביכול אני מתייחס לעם הפלסטיני.

לעם הפלסטיני יש מייסדים, ערים מרכזיות, מנהיגים, הרכה בינלאומית, שפה וכו'. לעם היהודי המודרני, בתקופה של לפני הציונות והעליות לארץ , לא היתה עיר בירה, שפה משותפת, מטבע ודברים רבים אחרים. למעשה, לעם הפלסטיני כיום יש יותר ממה שהיה לעם היהודי בתחילת המאה הקודמת, ולכן אם לטענתך היה בזמנו עם שנקרא העם יהודי על אותו בסיס חייב להיות גם עם פלסטיני.

אתה צוחק על עצמך :s05:

כי גם אתה לא אותו בן אדם שהיה ליפני .......................... ( הכנס את פרק הזמן הרצוי ) אבל נישארו מאותו עם / בן אדם מספיק דברים כדי לקשר אותו / אותם למערכת מחויבות וזכויות שהיו מוגדרות לו ועל ידו מעצמו ומהחברה , כגון היסטוריה וזיכרון קולקטיבי מינהגים יחודיים ועוד .

יותר טוב תבדוק את השטויות שלך לפני שאתה עושה אותם בפרהסיה , צר לי אבל אתה נישמע כמו עוד איזה "חכם" שלמעשה לא יודע מה שהוא מדבר , זה נישמע כמו תגובה של שונא :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר טוב תביא טענות שמגבות את השטויות שלך לפני שאתה שולל טענות של אחרים בפרהסיה, צר לי אבל אתה נשמע כמו עוד אחד "צודק" שלמעשה הביטחון בצדקת דרכו מעוורת את היכולת שלו להתבונן על הדברים בצורה מאוזנת, זה נשמע כמו תגובה של פשיסט :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד אתה אומר שצריך להחזיר אותם לירדן, מצד שני אתה אומר שהם יעשו שם מהפכה וירו עלינו כל יום, כל היום. איפה ההיגיון פה?

מה שאני אומר זה הרע במיעוטו(האפשרות הכי פחות גרוע) כי עדיף שמדינה תתקיף אותנו ככה נוכל להגיב בכוח רב וגם לחימה עם מדינה קלה יותר מאשר עם אירגון גרילה. אפשרות שניה היא שיתקפו אותנו גם ירדן,לבנון, מעזה ומי יודע מאיפה עוד ככה שעדיף להוריד צרות לעתיד ולא להוסיף עליהן זה ההיגיון שלי.

אתה ממש לא נותן להם לגיטימציה. יותר מכך, הם אפילו רוצים את גבולות 67 ולא את 48. יותר מכך, כמדינה אין להם שום אינטרס להתקיף את ישראל, מכיוון שכמדינה הלגיטימציה לתקיפה אם וכאשר יש פגיעה בריבונות שלנו הרבה יותר גבוהה, ומה שמותר לך לעשות במלחמה נגד מדינה, בלי שכל העולם יעשה לך נו נו נו, כולל הרבה יותר דברים ממה שמותר לך לעשות כרגע.

מעבר לכך, אתה לא מעלה פה פיתרון ריאלי. הפיתרון הכי ריאלי הוא שתי מדינות לשני עמים, כאשר הם יהיו בשלים לכך (לא שאנחנו כל כך מוכנים לזה, אבל נו מילא).

אתה מדבר בהגיון עם עם שהוא לא ראלי ואתה עדין מתעקש לנסות להגיע איתו לפשרה גם שהיא לא תחזיק הרבה זמן.

לדעתי קודם כול צריך לדרוש נאמנות מערבי ישראל שיעשו שירות לאומי ועוד דברים למען המדינה, יעמדו בחוקיה ובחובותיה, מי שלא מוכן לדברים אלו פשוט יקבל פיצוי כספי על ביתו ורכושו או שיעשו הליך דומה אחר שיתאים יותר ולעביר אותם ליהודה ושומרון, ככה כבר פתרון את בעית ערבי ישראל .(אחרי התהליך הזה הם יקבלו שיווין שמלא)

אין מה לפחד מהעולם ומהנו נו נו שלו כי כולם צבועים וכולם עושים דברים כאלו ואפילו גרועים יותר ממה שאנחנו עשינו מבצע עופרת יצוקה פשוט ההסברה שלנו עדין לא מספיק טובה, אבל היא מתקדמת בכיוון הנכון. אם תקשיב לכל העולם יש סיכוי טוב שמדינת ישראל תעלם מהפה ככה שקודם כול האינטרס של ישראל צריך להיות בראש מעיינותך ולא העולם .

תחשוב על זה העולם לא עושה כלום במקומות אחרים כמו אפריקה ששם נהרגים מליוני אנשים אבל פה 20 פלסטינים זה כבר רצח עם אז מה אתה אומר צבועים או לא ?

מאמר מעניין מאוד "ברגע שיהודים מעורבים, יש עניין עולמי"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3653192,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי קודם כול צריך לדרוש נאמנות מערבי ישראל שיעשו שירות לאומי ועוד דברים למען המדינה, יעמדו בחוקה שו חוקה? ובחובותיה, מי שלא מוכן לדברים אלו פשוט יקבל פיצוי כספי על ביתו ורכושו או שיעשו הליך דומה אחר שיתאים יותר ולעביר אותם ליהודה ושומרון, ככה כבר פתרון את בעית ערבי ישראל .(אחרי התהליך הזה הם יקבלו שיווין שמלא)

אין אזרחות - אין נאמנות. או, האם יש לצפות לנאמנות מאזרח שלא נהנה מאזרחות מלאה ושיוויונית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

לצערנו הפושעים מאשימים את המדינה באי שיויונית כדי להצדיק את פשיעתם

לכן לצערנו היגענו לשפל מדרגה שבו צריך לדרוש נאמנות

וכן דיבורים כמו שלך הם חוסר נאמנות ואני מציע לשלול ממך אזרחות - לך לעזה ותטיף את מסר השיויוניות שלך לחמאס :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...