שדרוג מעבד E6320 תקציב 1000 שח +/- גמיש - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מעבד E6320 תקציב 1000 שח +/- גמיש

drbrain

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא דוחף בכח. הוא ביקש את המעבד שהכי משתלם לו (ושמתאים ללוח) בשביל משחקים, אז זה ה-Q6600.

חוץ מזה שהוא לא אמר שאין לו צורך בעוד 2 ליבות, הוא אמר שהוא לא רוצה.. והוא רק אמר זאת כי הוא לא הבין שההבדל לא נמדד רק בליבות ובבאסים.. אלא בבנצ'מארקים בעולם האמיתי שבהם ה-Q6600 הוא המעבד שהכי משתלם בשבילו. (מה לעשות שזה מה שנתמך, אם היה אפשרי E8400 אז הייתי ממליץ עליו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רבותיי

בדקתי בביוס של הלוח הזה ואין שום דבר שאפשר לשפר שם כדאי לעשות OC

ניסיתי שיניתי ולא הצלחתי

1) אני שוב אומר אני לא רוצה OC

2) לגבי NIKE ולגבי Henz16 - אתם אומרים קח את Q6600 וזהו - אני מזכיר לכם שיש אנשים שלא יודעים למה

אני מזכיר לכם שיש אנשים כמוני שרואים מספרים (למרות שמר NIKE אמר שיש בנצמרקים בעולם שמראים כי Q6600 הוא חזק ומשתלם אני לא רוצה

ולא מעוניין לשמוע על OC לא עובד לי לא רוצה יותר לשמוע על זה) כמו כן ההצעה של stingeR יורדת מן הפרק בגלל OC

3) לגביי E8400 יורד אוטומטית מהפרק

4) מה ההבדל בין 1.8 שיש היום לבין 2.4 או 3 מבחינת וואוו או ככה ככה

5 ואחרון) יש את E6850 במהירות 3 ויש את 6600 במהירות 2.4 ללא שום OC - המספרים אומרים קח את הראשון למרות ש-NIKE אומר קח את השני

זו ההתלבטות שלי !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא רוצה לשמוע יותר על ה-Q6600 וה-E8400 יורד מהפרק.. אז מה אתה רוצה מאיתנו?

המלצנו לך על המעבד המשתלם ביותר בשבילך שיספק לך את המקסימום ביצועים. הצגתי בפניך קישור להשוואה בין שני המעבדים בהמון ישומים שונים בהם ניתן לראות שה-Q6600 וה-E6850 בעלי ביצועים דומים ובגלל שה-Q זול יותר הוא עדיף.

הוא מתאים, הוא משתלם.. אז מה רע בו? המספרים אומרים קח את הראשון? המספרים אומרים קח את השני, אתה פשוט מסתכל על המספרים הלא נכונים.

נ.ב. אם אתה לא יודע לבצע אז תגיד כך אבל אל תגיד סתם שאין אפשרות כזו בלוח שלך.. (כי ישנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התראד

רבות המערכות שנתונות בOC

פה באתר , ובכלל בעולם

OC זה לא מילה גסה , וזה בהחלט וממזמן כבר לא מה שחושבים עליו.

ההמצלצה של הQ6600 היא מאוד כדאית ומשתלמת

ועם קצת , הוא גם יהיה מאוד מאוד חזק (גם לעתיד שתצטרך בו מרובע ליבות)

אם אתה ממש חושב שOC זה מיותר , הרי לך הE8400 בישביל משחקים וכדומה ...

ומיותר לציין שמערות כבדות בהרבה מאוד משלך בחרו בו.

בענייני (הלוח של הוא באמת אוברקלוקר נחמד אם לא ידעת)

ואם אתה לא יודע או מסתבך בנושט

יש את פורום וקירור ששמה נשמח לעזור לך במידה ותרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוברקלוק זה בהחלט דבר שעוזר מאוד!!

בגדול מעבד כמו שלך זה מעבד שיותר חזק מכל ה-E2XXX וגם מ-E4XXX !!

בהחלט אם אתה אתה לא צריך אפילו מעבד חדש. אבל אם בכל זאת אתה רוצה להתחדש בהחלט Q6600

זה מעבד משתלם וחזק מאוד.

אבל אם אתה נעול על עצמך כבר ואתה חושב שמהירות זה הכל אז זאת כבר בעיה. באותה תקופה ש- היו טובים יותר מאינטל במהירות GHZ שלהם הם היו נחותים אבל מה עדיין הובילו! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו תודה על התשובות

השתכנעתי לקחת את Q6600 - כל העונים לפניי ממליצים עליו אז מיליארד סינים לא טועים

הבעיה שלי עכשיו זה OC

בביוס חיפשתי ולא מצאתי

מה שכן מצאתי אפשרות דרך תוכנת לוח האם - האם מומלץ וכדאי ?

אגב חשבתי על זה

למרות שכולם ממליצים על OC ולמרות שאני לא מבין שום דבר בזה וכבר כתבתי מודעה ב- וקירור והתשובה שקיבלתי היא תבדוק בסטיקי אחרים

יש ציטוטים שמפריעים לי כמו של NIKE

"אלא בבנצ'מארקים בעולם האמיתי שבהם ה-Q6600 הוא המעבד שהכי משתלם בשבילו. (מה לעשות שזה מה שנתמך, אם היה אפשרי E8400 אז הייתי מליץ עליו)"

וכמו של AVIRAM20

"אם אתה ממש חושב שOC זה מיותר , הרי לך הE8400 בישביל משחקים וכדומה ..."

אני חושב שאני אלך על E6850 שיקר ב-400 שח אבל ראש שקט בלי דאגות וכאבי ראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל גם בלי OC עדיף ה Q6600 כי הוא שווה ל E6850 (טיפה יותר ממנו בחלק מהמקרים) וגם הוא יותר משתלם.

ולהסתכל "לפי מספרים" זה ממש טיפשי... אם אתה מסתכל לפי מספרים אז אתה יכול לקחת 4 3GHZ או 3.2 או יותר אם יש... הרי יש לו יותר GHZ לא? או די 3.0HZ.. מה לעשות לא מודדים לפי מספר יש עוד גורמים שמשפיעים על הביצועים...

הבחירה ב Q6600 תהיה יותר שווה מכל בחינה נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל Q6600 זול יותר וייתן לך אותם ביצועים אפילו שהוא 2.4GHZ, פלוס בעתיד הוא יכול לעזור לך הרבה במקומות שה E6850 לא יוכל.

אז למה שוב חזרת לעניין של ה E6850 ?

בעתיד? איזה עתיד?

בעוד 3-4 שנים הוא לא ייסחוב גם ככה, אז מה זה משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל העתיד הוא לא רק בעוד 3-4 שנים, הוא גם בעוד חודשיים.

דבר שני גם היום Q6600 ייתן לו ביצועים הרבה יותר טובים במשחקים שתומכים במרובעי .

דבר שלישי, הוא זול יותר.

אז מה הבעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל העתיד הוא לא רק בעוד 3-4 שנים, הוא גם בעוד חודשיים.

דבר שני גם היום Q6600 ייתן לו ביצועים הרבה יותר טובים במשחקים שתומכים במרובעי .

דבר שלישי, הוא זול יותר.

אז מה הבעיה ?

לפני שנתיים המעבד יצא, ועד היום לא היה עתיד כפי שאתה טוען.

ואיזה כבר משחקים תומכים בריבוי ליבות? GTA? AC? וואלה יופי, בשביל 2 משחקים צריך לקנות מרובע ליבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...