Burnout Paradise - הדמו שוחרר! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Burnout Paradise - הדמו שוחרר!

badmama

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מאז ומתמיד(או יותר נכון,מאז בורנאאוט 3..) המשיכה העיקרית והכמעט יחידה של המשחק הייתה ההרס שהוא הרשה לשחקן לבצע..מצבי הCRASH ומירוצי הROAD RAGE היו הדבר הכי כיפי במשחק בהפרש עצום,כאשר כל שאר המירוצים היו(לפחות בשבילי) מעין עונש,מטלה צריך לבצע בשביל להגיע לחלק הכיפי באמת הבא..

בכלל..נראה שה"דור הבא" לא עושה חסד עם בורנאאוט..כיום,כאשר כל משחק רץ ב60 FPS אין כבר את הרגשת המהירות הבלתי נשלטת שהייתה בPS2 בזמנו,וגם הגראפיקה בגווני הקקי של הדור הבא לא תורמת..הגראפיקה הצבעונית והארקיידית הייתה הרבה יותר לטעמי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי, חמוד.

פעם ראשונה שיוצא לי לגעת בBURNOUT אחרי שנים שרציתי לנסות אותו וממש התלהבתי ממנו.

ואמת שאני טיפה מאוכזב.

דבר ראשון- המשחק רץ מעולה, אבל הוא לא נראה כ-ז-ה מדהים. אומנם המכוניות נראות סבבה, הטקסטורות חדות והכל חמוד ויפה, אבל משום מה הגראפיקה רחוקה מלעשות לי את זה, והסביבות לא כאלה מדהימות.

דבר שני - המשחקיות עצמה חביבה, המירוצים ממש גרועים, המצב TAKEDOWN הוא מצחיק רצח, והתאונות הן סבבה, למרות שזה מרגיש כאילו שעד שאתה לא מתנגש במשהו מספיק חזק ועושה תאונה, אז כל שאר המכות הן "מכות יבשות" שכמעט לא עושות נזק לרכב, וזה טפשי.

הSHOWDOWN הוא נחמד, למרות שהוא ממש טפשי וממצה את עצמו די מהר.

אומנם לא שיחקתי בBURNOUTים קודמים, אבל למיטב הבנתי בקודמים זה היה בלי כל ההקפצות של הרכב שלך וזה היה נראה יותר מגניב בגדול, עם סלואומושן ומקפצות התאבדות לתוך כביש עם הרבה תנועה.

משחק נחמד, כיף לשחק בו 5 דקות, לפוצץ כמה רכבים ולצאת.

לצערי עדיין לא מצאתי משחק שיחליף את שהפך להיות המשחק הכמעט בלעדי על המחשב שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי עכשיו שעתיים ברצף במשחק, חוץ מזה שבפעם ראשונה לכל סוג EVENT אין הסבר טוב כלכך, לא מצאתי פגם אחד

משחק מעולה, שליטה טובה, גראפיקה נהדרת, סאונדטראק סביר פלוס,

סה"כ אחלה משחק וגם מסתבר שארוך, סיימתי רק 4% :ם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחלה משחק וחבל שיצא באיחור ל PC

(ב PS סטור הוא נמכר לקונסולות ה PS3 ב- 20$)

אפשר להבין את אלה שמאוכזבים

הז'אנר הזה עבר מיני מהפיכה בזכות GRID

שיצר איזשהו ברומטר להשוואה לכל משחק שיצא ושייצא בעתיד

למשחקים אחרים יהיה עוד יותר קשה להתבלט ולהצליח.

אבל די להתפנק, כנסו למשחק תחברו גיימפד או הגה ותהנו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...