Burnout Paradise - הדמו שוחרר! - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Burnout Paradise - הדמו שוחרר!

badmama

Recommended Posts

אני חייב להגיד שיש לי עכשיו רישיון A, עם עוד 20 נצחונות עד לרשיון ELITE, והמשחק נהיה די חוזר על עצמו. כל המשימות הרבה יותר קשות (שזה טוב), אבל עדיין די חוזרות על עצמן. אני מקווה שמשהו מעניין יקרה כשאני אקבל את הרישיון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא נגעתי אפילו במכוניות,חרשתי על האופנועים (אךך Firehawk V4 אתה כלכך 3> באסייי :P :P מטמטם)

100% תוך 12:00:15 שעות.. ;D

ב2 מילים : משחק גאוני .

בעוד 5 מילים : חוזר על עצמו , אבל כיף .

100mj3.jpg

צילמתי את התמונה איך שסיימתי את המרוץ האחרון :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COOL! :D בארן אווט!

אני זוכר שפעם אחרונה ששיחקתי במשחק זה היה אצל בן דוד שלי ב-Pד2 שלו וממש אהבתי את המשחק ואת הקטע שאתה צריך להעיף מכוניות מהמסלול כמה שיותר ולגלח אותך על הצד ככה... :cool2:

אני מוריד עכשיו, נקווה שיהיה טוב והכרטיס מסך והמחשב יריצו את המשחק נורמאלי כי זה נראה לי משחק מאוד מוצלח ואם הדמו יהיו טוב אז נרוץ לחנות לקנות! ;D

כמה המשחק עולה בחנויות? :s05:

יאלה, LET'S BURN IT OUT! :yelclap:

נ.ב-

קיבלתי מחברים גיים פאד חדש של ליומולדת ככה שאני מקווה מאוד שהחוויה תשתפר מאוד! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה אני עם המחשב לשי מעבד e8400 כרטיס מסך 9800gtx+ 4gb מריץ את המשחק על רזולוצייה 1280X1024 הגדרות high פילטרים 8x aa

בקיצור הכל על הכי גבוהה המשחק נחמד פעל על 60 fps היו קטעים במקומות מסויימים שהיו תקיעות קטנות לא יודע עם להגיד תקיעות אבל כמו איטיות כזאת וזה קרה שה fps ירד ל 55. הגעתי ל 38% אבל כבר התחלתי להישתעמם מימנו כי הכל חוזר על עצמו יותר מידי בקיצור משחק נחמד

עוד משהוא גם לכם יש את הנפילות האלה? שהמשחק ניהיה איטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...