Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

הכל דיבורים ובינתיים מדובר במשחק ממכר ביותר ששוה כל סנט שהושקע בו.

קיבלתי דרגה חדשה רק כעבור 5 שעות משחק (בשונה מהדמו שמחלק דרגות בצורה חופשית :) )

בהתאם למחיר חסרים כמובן כל מיני אופציות מוכרות כמו שידרוגים שונים לנשקים אבל אולי זה יגיע ב DLC כזה או אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכל דיבורים ובינתיים מדובר במשחק ממכר ביותר ששוה כל סנט שהושקע בו.

קיבלתי דרגה חדשה רק כעבור 5 שעות משחק (בשונה מהדמו שמחלק דרגות בצורה חופשית :) )

בהתאם למחיר חסרים כמובן כל מיני אופציות מוכרות כמו שידרוגים שונים לנשקים אבל אולי זה יגיע ב DLC כזה או אחר

מה הגיימרטאג שלך ? אולי נעשה איזה squad מנצח?

שלי oxblood85

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נוהג להגיב בלי קשר ;)

נכון מאוד ;)- אממ רק שציטטת את הבחור הלא נכון " FullGaz° "

אם כבר תקן תהודעה [צטט את "Lost Spirit"] :biggthumpup:

בסדר אחינו היה לך פשוט אי הבנה

מה שכתבתי

"BattleField 2142.

לא 2."

זה נאמר על שנת יציאה של המשחק.

אז עכשיו אני מקווה שהכל מובן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניראה לי שיש עד מישהו בארץ שמוכן לשלם ל MS כסף בשביל גלישה באינטרנט :kopfpatsch: בפעם האחרונה שבדקתי אנחנו משלמים מספיק לגנבים בארץ...

אני רוצה לקנות PS3 ביד שניה וחסר לי כסף :'( ההורים שלי לא מוכנים לשלם את ההפרש :pissed: רציתי לקנות את ה BF ואת MAG כשהוא יצא. במקום זה כניראה שאני אשמור את הכסף ואקנה משחקים שיצאו למחשב (כמו ה BF הזה בעתיד, COD ו WOLFENSTEIN) :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

חבר'ה, אני רוצה להגיד לכם שזה פשוט WOOOW!

שיחקתי היום אצל סימון ב-BF1943 וזה אחד המשחקים המגניבים, מה שמורגש שם ביותר זה האפקטים והסאונד המטריף שלוקח אותך למחוזות האקשן.

ועוד זה כולה שוקל 500MB... החיסרון הוא שאין מספיק מפות וזה עד 24 שחקנים, למרות שאתה מרגיש שיש יותר בשרת.

בכל מקרה, העלות של המשחק היא זניחה לעומת התמורה, איך שזה ייצא ל- אני יישר קונה! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך באמת כל הנושא של עבודת צוות במשחק הזה?

אני מבין שזה יותר רציני מאשר BF:HEROES, אבל השאלה אם זה כמו ב BF2? יש צוותים, מפקד, פקודות, עבודה מתואמת וכל זה?

ואגב באותה הזדמנות, למי שיצא לו לשחק BF:BAD COMPANY בקונסולות, איך באמת המשחק הזה בהשוואה לBF2 לגבי עבודת צוות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...