Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן אני מודע היטב לצערי לבעיות שיש ב BF2 (סתם לדוגמה ה HITBOX הנוראי). אבל דיברתי על השאלה האם הגרסה למחשב תהיה בהכרח כבידה ותצריך מחשב חזק - כמו שכבר אמרתי מכיוון שהמשחק מיוצר במקביל לקונסולות אני לא מאמין שזה יהיה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא צריך לצאת גם לPC

alexbmw :

איך אתה משחק עם AA ? הרי יש בעיה אחרי הפאץ האחרון שAA עושה בעיות [מתי ששאתה נהרג וכו'..] יש מין נקודות/ריבועים על המסך.

מוזר... אני משחק בכיף כולל AA 8X, רזולוצייה הכי גבוהה וההגדרות הכי גבוהות.... ה-FPS תמיד גבוה ולא יורד.

ולשאר המשתמשים, כיוון ש-DICE מכירה יותר טוב כרגע מה הבעיות שהיא צריכה לעבוד עליהם ה-BF החדש יהיה בהרבה יותר טוב.

אי אפשר לחשוב שמתכנתי DICE הם ילדים בני 10 שלא יודעים כלום מהחיים שלהם והתמזל מזלם וייצא להם משחק חבל"ז, אני בטוח שהם מעוניינים לשפר אבל כנראה לא התאפשר להם, לכו תדעו למה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר... אני משחק בכיף כולל AA 8X, רזולוצייה הכי גבוהה וההגדרות הכי גבוהות.... ה-FPS תמיד גבוה ולא יורד.

לא כתבתי כלל בקשר לFPS [ברור שירוץ על שיא גרפיקה זה משחק של שנת 06 ::)]

הבעיה שציינתי -אצל הרבה ראיתי אותה אחרי התקנת הפאץ 1.50 ומדובר על המשחק BF 2142 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy: :screwy: :screwy:

פחות מ-BF2?

תסתכל שוב.

רמז: בניין שמתפרק.

לא יודע למה אבל ההודעה שכתבתי לא מופיעה פה...

אני התכוונתי לגיימפלי. והרמז שלך לא שווה הרבה. ההתפרקות לא ריאליסטית בגרוש, תראה בסרטון- לא משנה איפה אתה פוגע בביניין כל הביניין מתפרק.

זה כמו בBC, ההרס הטוטאלי הוא פיצ'ר נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה רעה בקשר למשחק הזה :nixweiss: זה פעם ראשונה ש DICE משתמשים במנוע הזה למחשב והם ידועים בעבודה לא משהו. תאמת אם איך שמשחקי ה שלהם עבדו יותר טוב שהם ינסו לעשות פורט מ XBOX360, שיעבדו רק על תמיכה לעכבר ומקלדת :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה הדבר הזה רק 30 דקות נסיון?! חשבתי 30 דקות ברצף...

אם אתה רוצה לקבל עוד חצי שעת משחק תפתח פשוט יוזר חדש

אני לא יודע אם לקנות את גרסאת ה-PS3 או המחשב, חשבתי שאני אסחוב את זה ככה עד שתצא גרסאת המחשב.

כו, גם אני בדילמה לגבי קניה של המשחק.

אם היה יוצא לפני חודשיים לא הייתי מהסס.

הפעם גם המחיר האטקרטיבי לא פאקטור אלא התיזמון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אצל חבר שיש לו PS3 ומחשב, שיחקתי בדמו על הPS3 (לקח 10 דקות למצוא שרת><)

ואשפוך כאן בקיצור את דעתי-

המחשק משחק טוב, התעלה על כל הציפויות הגרועות שלי.

אבל הקטע עם חבילות המפות ב10 דולרים והבגדים המיוחדים שעולים כסף ממש לא לטעמי לכן אני אחכה לרגע שחרור המשחק למחשב, ושם ניראה אם יהיה תקציב אז ניקנה אם לא נחסוך לBC2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המידע, לא התעמקתי מספיק.

אם הם מתכננים להתחיל להוציא חבילות של מפות מפעם לפעם ובתשלום אז אני מוותר

המשחק אכן מאוד משכנע והגרפיקה יפה, מי שאהב BF2/1942/BC יתחבר מהר מאוד למשחק ויאהב.

נתפנה בינתיים ל ARMA2 עד שיגיעו המשחקים הטובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כתבתי כלל בקשר לFPS [ברור שירוץ על שיא גרפיקה זה משחק של שנת 06 ::)]

הבעיה שציינתי -אצל הרבה ראיתי אותה אחרי התקנת הפאץ 1.50 ומדובר על המשחק BF 2142 .

תיקון!

2005! :D

אני זוכר את הרגעים שעשיתי כמעט הכל כדי שהגרפיקה תהייה כמה שיותר גבוהה בזמנים ההם. ;D

BF2 אז כשהוא ייצא הוא נחשב למשחק של השנה, והגרפיקה אז נחשבה למשובחות ביותר אם לא הכי, חוץ מהקטע של האבק בבגדים וגופות שעפות. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

תבדוק טוב -זה 2006.

אתה עדיין שיכור 8)ידידי? כל הזמן שאתה מצטט אותי -כותב דברים לא קשורים.

כן הגרפיקה של זמנה היית בין הטובות.

יוני 2005!

http://en.wikipedia.org/wiki/Battlefield_2

Version 1.50 Beta 3 (July 7, 2009)

עדיין יש עדכונים? :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...