Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

למען האמת ,ולמרות שאני מריץ את 2142 על הכי גבוה ,אני עדיין משחק על הכי נמוך (רק עם aa עד הסוף ,ועם הrange עד הסוף) כי כך יותר כל לימצוא קאמפרים שמיתחבאים במקומות מוזרים ,וגם שאתה משחק על האיכות הכי גבוה אנשים יכולי להיתחבא לך בין הצללים ,אבל שאתה משחק על הכי נמוך את לא רואה את הצללים אז אתה רואה את הבן אדם והורג אותו .

לכן זה מה שכניראה אני יעשה במישחק הזה גם ,לכן גם לי לא כל כך אכפת מהאיכות פה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תכלס לא יודע אך אבל לא יצא לי לשחק יותר מידיי בבאטלפילד מחכה לו, עדיין קריסס רץ לי בכבוד מקווה שזה ימשיך ככה אם כבר סרטון אז תראו את זה http://www.gametrailers.com/video/wake-island-battlefield-1943/52581 אני מרגיש קצת תחושת FARCRY שאני מסתכל פה ושם עדיין הגרפיקה לא ברמת קריסס בכלל סגנון coll of duty

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה מצוייר /קרטוניש באופן כללי אבל כשמתחילים לשחק הגיימפליי פשוט טוב.

חבל שאין גירסת למשחק הזה כי אני יודע שהרבה היו מוכנים לשלם את הסכום הסימלי הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי גם , זה bad company בתחפושת של מלחמת העולם עם (שזה דבר מצויין)

מסכים.

מי ששיחק מספיק זמן ב BFBC נכנס למשחק הזה מהר מאוד.

הדמו הזה הוא לחצי שעה בלבד (או עד גמר המשחק שאתה נמצא בו אם חרגת)

שמתי לב שחלוקת הדרגות פה היא מאוד מהירה, קיבלתי 4 דרגות בחצי שעה

אולי כי סיימתי ראשון בשתי המפות ששיחקתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני רואה BFBC2 מקבל את המהירות של COD4... זה טוב!

אבל איך הם מתכננים להעמיס פיזיקה כזאת על מחשב ממוצע בן ימינו (אני לא מדבר על מערכות העל שיש בבעלות רבים מבעלי הפורום)

רק שהם לא ישתמשו בPHYS-X....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק מתוכנן במקביל לקונסולות, אז אני מניח שלא תהיה לו גרפיקה כבדה מדי - הרי מחשב גיימינג ממוצע היום יותר חזק מהקונסולות של הדור הנוכחי.

משחקים כבדים הם לרוב כאלה שפותחו רק לPC, מתוך מחשבה מוטעית של המפתחים שלכל אחד יש בבית מחשב-על (כמו CRYSIS). או פורטים גרועים שנעשו למחשב, כלומר משחקים שברמת העקרון מחשב גיימיניג ממוצע אמור היה להריץ אותם בקלות (כמו IV).

פה מכיוון שהמשחק מפותח כאמור במקביל לקונסולות, ואני סומך על המפתחים שלא יהיה מדובר בפורט, אז לא צפויים לדעתי להיות דרישות מערכת כבדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה הדבר הזה רק 30 דקות נסיון?! חשבתי 30 דקות ברצף...

אני לא יודע אם לקנות את גרסאת ה-PS3 או המחשב, חשבתי שאני אסחוב את זה ככה עד שתצא גרסאת המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו איזה דברים יפים יהיה בבאטלפילד החדש..... פיצוצים יותר ריאליסטים, הפלות כלי טייס (תסתכלו על ההפלה של המסוק, זה נראה כמו סרט אקשן), נשקים נראים יותר ריאליסטים, כמעט כל הדברים שם נראים ריאליסטים. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק מתוכנן במקביל לקונסולות, אז אני מניח שלא תהיה לו גרפיקה כבדה מדי - הרי מחשב גיימינג ממוצע היום יותר חזק מהקונסולות של הדור הנוכחי.

משחקים כבדים הם לרוב כאלה שפותחו רק לPC, מתוך מחשבה מוטעית של המפתחים שלכל אחד יש בבית מחשב-על (כמו CRYSIS). או פורטים גרועים שנעשו למחשב, כלומר משחקים שברמת העקרון מחשב גיימיניג ממוצע אמור היה להריץ אותם בקלות (כמו IV).

פה מכיוון שהמשחק מפותח כאמור במקביל לקונסולות, ואני סומך על המפתחים שלא יהיה מדובר בפורט, אז לא צפויים לדעתי להיות דרישות מערכת כבדות.

אתה כנראה לא ממש מכיר את DICE.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...