Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 106 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

שמח שנהנת, אבל כמו ששחקן אחד במשחק לא שווה כלום, כי זה משחק קבוצתי, גם שניים לא שווים כלום. (מן הסתם שגם 1 יכול להפציץ את כל שמונת ה-MCOMs אבל בתוך תוכם הקבוצה שלו יודעת שהם הפסידו. מאותה סיבה אני גם אומר "c4 noobs" כי זה גועל נפש ובן אדם צריך לדעת לנצח ע"י הטמנת הפצצה ולא השמדתה עם C4/AT-Mine.

ואני ורוני וטרומפלדור יכולים להוכיח זאת. אני ורוני שעה תוקפים ותוקפים והקבוצה שלנו מתקמפרים על הגבעה ולא עושים כלום. בסוף משכנו מספיק אש ל-A כך שמישהו מהקבוצה הלך והטמין את B והיה מספיק מזל שזה גם התפוצץ. בכל מקרה בסוף הפסדנו. גם במשחק שקדם לו הפסדנו. ובמשחק שאחריו- אני יצאתי כי הפציצו את A ו-B תוך פחות מדקה. יש אזעקה של A ואף אחד לא עושה כלום, אני הולך לנטרל והיו שם 3-4 אויבים. חבל שלפעמים יש רק כמה אנשים בודדים אשר מעורים ורואים מה קורה במשחק ולא סתם נלחמים על נקודות/מיקומים שאינם חשובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא נהנתי מהמשחק כרגע, וגם הפינג אני מרגיש בהבדל לעומת שרת ישראלי.

איאפשר 2 3 חברה על גדוד שלם, אם כולם יוצאים להילחם ולא עומדים על הגבעה -זה נגמר מהר יותר.

אז נפלנו על צד ח-ר-א ,אני בדרך כלל עובר תמיד לקבוצה שמשחקת הוגן ומסודר וקבוצתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא לא עובר, להיפך, אני תמיד בקבוצה שצריכה אותי. אם הקבוצה מפסידה אז אני מצטרף ועוזר כמה שאפשר.

אבל אם הקבוצה מחורבנת ואף אחד לא תורם למשחק אז אני יוצא מהמשחק והולך לשחק בשרת אחר.

לגבי השרתים.. אני דווקא לא מרגיש בהבדל לעומת שרתים ישראלים.

מוזר שאתה מרגיש בהבדל ואני לא. :nixweiss:

אז לא תשחק איתי יותר? :( כי אני שונא את השרתים הישראלים.

וגם אני לא נהנתי, אבל לא בגלל הפינג אלא בגלל שכמו שאמרת רק 2-3 אנשים עושים מה שצריך לעשות והשאר לא עושים כלום.

יכולנו לנצח אם האויבים היו פחות מחושבים ופחות משחקים עם טקטיקה. הבעיה שקבוצת האויב הייתה לא רעה, כמעט כולם עשו עבודה טובה אצלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרגיש בהבדל של הפינג - כזה יותר כבד המשחק.

ברור שישחק איתך :smile1: בBF2142 באותו פינג מרגישים יותר גרוע -אז אני די רגיל, אבל בכול זאת מעצבן כי זה לא נותן לך להיות 100 .

איזה צריכה? קבוצה שרובה צלפים על איזה הר.

מה אני צריך להשתעמם. לא איכפת לי שהקבוצה תפסיד -אני נהנה מקבוצה שיודעת לשחק .

לא נהנתי -כמובן מהמשחק שהיה ... איך אני ואתה צריכים להילחם נגד גדוד? שכחנו לקרוא לפופאי.

הם שיחקו די טוב -כי הם סגרו כל פינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי באחד המשחקים האלה גם אתכם גם, באמת היתה קבוצה חרא, כל הזמן נשארו מאחור, אפילו הטנקיסטים כל הזמן נסוגו.

מה שכן ניצלתי את העובדה שיש שרתים ריקים כדי להתאמן קצת על הטסת מסוק, מתחיל לתפוס את העניין, אני מתרסק הרבה פחות אם כי עדיין קורה לי (לפחות לא מיד אחרי ההמראה כמו שהיה קודם, :silly:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה משחק קשה, אבל נהניתי מהsquad שלנו

קשה שאין שיתוף פעולה של שאר הקבוצה

squad אחד לא יכול לנצח משחק

נראה לי שבקבוצה שלנו פשוט לא הבינו את הקטע של מפת RUSH

שלהגנה יש אינסוף tickets וצריך להגן על הmcoms עד שלאוייב נגמרים הtickets

ושבהתקפה אם לא תתקדם ותשאר תקוע על הגבעה, יגמרו לך בסוף הtickets לא משנה כמה אוייבים תהרוג תוך כדי...

תקנו אותי אם אני טועה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בידיוק רוני, הם סגרו כל פינה, לא יכולתי לנסח את זה יותר טוב.

טרומפלדור- כן, אתה צודק לגמרי.

אגב הייתי עכשיו בעוד משחק דומה, 7 צלפים על הגבעה.. מרוב שהקבוצה גרועה איכשהו הצלחנו לפוצץ את A וגם את B. האויבים גנבו לנו את כל הטנקים, אתם קולטים 3-4 טנקים מפציצים את הגבעה. ה-Spawn השתנה ועדיין מתקמפרים על הגבעה. ::)

היה פשוט מגוחך. אני חושב ש-recon זה לא רק צלף, recon יכול להועיל כ"כ הרבה שאנשים פשוט לא מבינים. שיראו את הסרטון שהבאתי קודם "המדריך ל-newbie" או משהו כזה. מוקדם יותר היום הייתי recon עם C4 ו-SAIGA עם האקדח האהוב עליי 1911 (שהוא מ-WW2). היינו בהגנה בבסיס השלישי (הרביעי של ההתקפה), הייתי gunner באפצ'י, אחרי קילסטריק עצבני המסוק כמעט התרסק אז צנחתי.. איפה צנחתי? בבסיס ההתחלה של ההגנה (שזה הבסיס השני של ההתקפה). חזרתי ברגל ב-stealth מוחלט מאחורי בסיס האויב, היו לי שם כ-6 הריגות. דקירה, 3 עם אקדח.. 2 עם ה-SAIGA. הרגתי צלפים, חיסלתי מתפעל UAV. הם ידעו שאני בבסיס שלהם אבל לא מצאו אותי. הלכתי לטנק שלהם ושמתי C4.. מישהו נכנס ופיצצתי. בשלב מסוים החלטתי שהם יעלו עליי כשאני כל הזמן מסתובב להם בין הביצים.. אז חזרתי לבסיס שלנו, בדרך הרגתי עוד 5-6 חבר'ה.

אתם קולטים כמה זה עוזר להגנה? מספיק שהרגתי 10 אנשים ודפקתי להם משמעותית את המשחק (להתקפה) שהרי זה מבוסס על כרטיסים (מספר מוגבל של respawns). חיסלתי טנק שזה משמעותי (T90R) והרבה צלפים שאיימו על ההגנה. בסוף ניצחנו.

אל תשכחו שיש לכם הסוואה עם ה-Recon אז תנצלו את זה. אתם משתלבים בצורה נהדרת בין שיחים ועצים.

חפירה out.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נשמע כמו סצנה מסרט :xyxthumbs:

זה רק מראה עד כמה המשחק הזה מדהים , היה לי ולדניאל עכשיו כמה משחקים ממש כיפיים , אני ישאיר לך את הכבוד כי אני עף לבית ספר עכשיו , חייב לציין שדניאל לא מפספס שום צרור שיוצא מהמושב של התותחן באפאצ'י

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח כן.. היה כיף!! מתן טייס מעולה. התחלנו סיבוב בהגנה והיה בא לנו על האפצ'י לכן פיצצנו לעצמנו 4 MCOMS של שני הבסיסים הראשונים. :lol: לקחנו את האפצ'י והמטרנו על האויב גשם מהגהינום!! יצאתי עם 45 הריגות מהמסוק וגם ניצחנו. הם אפילו לא דרכו בבסיס שלנו. :xyxthumbs:

http://img132.imageshack.us/img132/1450/bfbc2game20100219083128.jpg

וכן, זה מראה כמה המשחק הזה פצצה. :o

הסינגל של MW2 היה ממש הוליוודי, כמו בסרט.. כאן זה המולטי מרגישים כמו בסרט. לא רוצה להפחית בערכו של משהו במשחק אבל דגש על הסאונד, לפעמים אני רץ בין פיצוצים וקליעים שורקים מעליי ואני מרגיש בסרט Saving private ryan ;D (חוץ מעניין של תקופת המשחק ותקופת הסרט כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במלא צריכים להארגן איזה קבוצה גדולה ואיכותית , !_Nike_! אני מבין שאתה בתור מתאבד זה מתאים לך? :lol: , תאמת צריך כמה כאלה .

תחשוב אם נכנסים 15 חברה וכל אחד עושה תפקידשונה וטוב -איאפשר לנצח אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמח שנהנת, אבל כמו ששחקן אחד במשחק לא שווה כלום, כי זה משחק קבוצתי, גם שניים לא שווים כלום. (מן הסתם שגם 1 יכול להפציץ את כל שמונת ה-MCOMs אבל בתוך תוכם הקבוצה שלו יודעת שהם הפסידו. מאותה סיבה אני גם אומר "c4 noobs" כי זה גועל נפש ובן אדם צריך לדעת לנצח ע"י הטמנת הפצצה ולא השמדתה עם C4/AT-Mine.

ואני ורוני וטרומפלדור יכולים להוכיח זאת. אני ורוני שעה תוקפים ותוקפים והקבוצה שלנו מתקמפרים על הגבעה ולא עושים כלום. בסוף משכנו מספיק אש ל-A כך שמישהו מהקבוצה הלך והטמין את B והיה מספיק מזל שזה גם התפוצץ. בכל מקרה בסוף הפסדנו. גם במשחק שקדם לו הפסדנו. ובמשחק שאחריו- אני יצאתי כי הפציצו את A ו-B תוך פחות מדקה. יש אזעקה של A ואף אחד לא עושה כלום, אני הולך לנטרל והיו שם 3-4 אויבים. חבל שלפעמים יש רק כמה אנשים בודדים אשר מעורים ורואים מה קורה במשחק ולא סתם נלחמים על נקודות/מיקומים שאינם חשובים.

דניאל , לא הבנת אותי , לא רק אני ועדן שיחקנו קבוצתי,כל השחקנים בצוות עבדו ככה רק ציינתי את עדן כי הוא היה היחיד מהפורום שראיתי ששיחק איתי, MEDIC החיו אנשים , ASSAULT חילקו תחמושת , כולם דיווחו על אויבים , פשוט תענוג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...